Hledat

Ubytování

Ubytování město Kanzelhöhe

Ve městě Kanzelhöhe (Rakousko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kanzelhöhe

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kanzelhöhe

Schalale

9,7

Schalale

Ubytování (Prázdninový dům) Schalale. Prázdninový dům Schalale se nachází na hoře Gerlitzen a nabízí ubytování s možností vlastního stravování. Ubytování Schalale se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 804 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

MOOKI Mountain & Pool Gerlitzen Apartment

9

MOOKI Mountain & Pool Gerlitzen Apartment

Ubytování (Apartmány) MOOKI Mountain & Pool Gerlitzen Apartment. MOOKI Mountain & Pool Gerlitzen Apartment se nachází v Kanzelhöhe, 49 km od střediska Kranjska Gora, a nabízí společný prostor pro posezení a bezplatné... Ubytování MOOKI Mountain & Pool Gerlitzen Apartment se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 757 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung im Haus Edelweiss

8,7

Ferienwohnung im Haus Edelweiss

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung im Haus Edelweiss. Apartmán Ferienwohnung im Haus Edelweiss se nachází v lyžařském areálu Gerlitzen v nadmořské výšce 1 400 metrů, pouhých 250 metrů od tamních lyžařských... Ubytování Ferienwohnung im Haus Edelweiss se nachází ve městě Kanzelhöhe (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 735 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Almresort Gerlitzen Kanzelhöhe

8

Almresort Gerlitzen Kanzelhöhe

Ubytování (Aparthotel) Almresort Gerlitzen Kanzelhöhe. Almresort Gerlitzen Kanzelhöhe se nachází jen 300 metrů od prostřední stanice lanovky Kanzelbahn v nadmořské výšce 1 500 metrů v lyžařské a turistické... Ubytování Almresort Gerlitzen Kanzelhöhe se nachází ve městě Kanzelhöhe (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 234 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Alpenrose

7,4

Hotel Alpenrose

Ubytování (Hotel) Hotel Alpenrose. Hotel Alpenrose se nachází v nadmořské výšce 1550 metrů v oblasti Kanzelhöhe v Korutanském regionu, 17 km od Bad Kleinkirchheimu. Ubytování Hotel Alpenrose se nachází ve městě Kanzelhöhe (Rakousko - Korutany).

Ferienhäuser Gerlitze

Ferienhäuser Gerlitze

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhäuser Gerlitze. Ferienhäuser Gerlitze is set in Kanzelhöhe. The property is 15 km from Gerlitzen. Ubytování Ferienhäuser Gerlitze se nachází ve městě Kanzelhöhe (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 362 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kanzelhöhe - Apartments & More

Kanzelhöhe - Apartments & More

Ubytování (Aparthotel) Kanzelhöhe - Apartments & More. Located in Kanzelhöhe in the Carinthia region, Kanzelhöhe - Apartments & More provides accommodation with free private parking, as well as access to a... Ubytování Kanzelhöhe - Apartments & More se nachází ve městě Kanzelhöhe (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Kanzelhöhe

Město Kanzelhöhe se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Kanzelhöhe.