Hledat

Ubytování

Ubytování město Hartelsberg

Ve městě Hartelsberg (Rakousko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Hartelsberg

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Hartelsberg

Feriendorf Koralpe by Alps Residence

8,8

Feriendorf Koralpe by Alps Residence

Ubytování (Horské chaty) Feriendorf Koralpe by Alps Residence. Feriendorf Koralpe se saunou se nachází v nadmořské výšce 1600 metrů, hned vedle lanovky Koralpe, 10 km od centra Hartelsbergu a 12 km od vlakového nádraží... Ubytování Feriendorf Koralpe by Alps Residence se nachází ve městě Hartelsberg 70 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 231 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Koralpe

Hotel Koralpe

Ubytování (Hotel) Hotel Koralpe. Situated in Elsenbrunn, Hotel Koralpe has a shared lounge, ski-to-door access and free WiFi. This 3-star hotel offers a ski pass sales point. Ubytování Hotel Koralpe se nachází ve městě Hartelsberg (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 685 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Almhaus Schreibmayer

Almhaus Schreibmayer

Ubytování (Apartmán) Almhaus Schreibmayer. Set in Hartelsberg in the Carinthia region, Almhaus Schreibmayer has a balcony. Ubytování Almhaus Schreibmayer se nachází ve městě Hartelsberg (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 315 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Hartelsberg

Město Hartelsberg se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Hartelsberg.