Hledat

Ubytování

Ubytování město Feistritz ob Bleiburg

Ve městě Feistritz ob Bleiburg (Rakousko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Feistritz ob Bleiburg

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Feistritz ob Bleiburg

Radlerstation-Sandhof

9,5

Radlerstation-Sandhof

Ubytování (Prázdninový areál) Radlerstation-Sandhof. Radlerstation-Sandhof, vhodný pro cyklisty, se nachází v Bergm-Drautalu, hned vedle cyklistické dráhy Drauradweg. Nabízí garáž pro jízdní kola. Ubytování Radlerstation-Sandhof se nachází ve městě Feistritz ob Bleiburg (Rakousko - Korutany).

Almy

5,5

Almy

Ubytování (Penzion) Almy. Ubytování Almy se nachází ve Feistritzu a nabízí zahradu. Všechny pokoje mají kuchyňský kout a vlastní koupelnu. Ubytování Almy se nachází ve městě Feistritz ob Bleiburg (Rakousko - Korutany).

Findenig

Findenig

Ubytování (Chata) Findenig. Set in Feistritz ob Bleiburg in the Carinthia region, Findenig features a terrace. The accommodation is 45 km from Schwarz. Ubytování Findenig se nachází ve městě Feistritz ob Bleiburg (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 367 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Feistritz

Ferienhaus Feistritz

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Feistritz. Ferienhaus Feistritz se nachází ve městě Feistritz ob Bleiburg a nabízí zahradu, terasu a zázemí pro grilování. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Ferienhaus Feistritz se nachází ve městě Feistritz 133 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 171 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Werkhof Bistrica

Werkhof Bistrica

Ubytování (Apartmány) Werkhof Bistrica. Set in Hof, 42 km from Schwarz, Werkhof Bistrica offers a shared lounge and free WiFi. Ubytování Werkhof Bistrica se nachází ve městě Feistritz ob Bleiburg (Rakousko - Korutany).

Ubytování ve městě Feistritz ob Bleiburg

Město Feistritz ob Bleiburg se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Feistritz ob Bleiburg.