Hledat

Ubytování

Ubytování město Feistritz im Rosental

Ve městě Feistritz im Rosental (Rakousko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Feistritz im Rosental

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Feistritz im Rosental

Gasthaus Stefaner

9

Gasthaus Stefaner

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthaus Stefaner. Gasthaus Stefaner v Feistritz im Rosental nabízí bezplatná kola a zahradu. Mezi nejrůznější zařízení patří terasa a bar. Součástí hotelu je restaurace. Ubytování Gasthaus Stefaner se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 261 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wahaha Paradise

8,6

Wahaha Paradise

Ubytování (Rezort) Wahaha Paradise. Wahaha Paradise se nachází přímo u řeky Drávy, na dohled od pohoří Karawanken, a nabízí různé venkovní i vnitřní vybavení pro volný čas a wellness areál o... Ubytování Wahaha Paradise se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 671 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday resort Wahaha Paradise Feistritz im Rosental - OKT01020-CYA

Holiday resort Wahaha Paradise Feistritz im Rosental - OKT01020-CYA

Ubytování (Apartmán) Holiday resort Wahaha Paradise Feistritz im Rosental - OKT01020-CYA. Holiday resort Wahaha Paradise Feistritz im Rosental - OKT01020-CYA is set in Feistritz im Rosental. The accommodation is 22 km from Klagenfurt. Ubytování Holiday resort Wahaha Paradise Feistritz im Rosental - OKT01020-CYA se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 291 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday resort Wahaha Paradise Feistritz im Rosental - OKT01020-TYC

Holiday resort Wahaha Paradise Feistritz im Rosental - OKT01020-TYC

Ubytování (Apartmán) Holiday resort Wahaha Paradise Feistritz im Rosental - OKT01020-TYC. Situated in Feistritz im Rosental in the Carinthia region, Holiday resort Wahaha Paradise Feistritz im Rosental - OKT01020-TYC features a terrace. Ubytování Holiday resort Wahaha Paradise Feistritz im Rosental - OKT01020-TYC se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 602 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Three-Bedroom Holiday Home in Feistritz im Rosental

Three-Bedroom Holiday Home in Feistritz im Rosental

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Feistritz im Rosental. Three-Bedroom Holiday Home in Feistritz im Rosental se nachází ve městě Ludmannsdorf a nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Feistritz im Rosental se nachází ve městě Feistritz im Rosental (Rakousko - Korutany).

Ubytování ve městě Feistritz im Rosental

Město Feistritz im Rosental se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Feistritz im Rosental.