Hledat

Ubytování

Ubytování město Flattnitz

Ve městě Flattnitz (Rakousko) máme celkem 10 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Flattnitz

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Flattnitz

Haus Mariet

9,8

Haus Mariet

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Mariet. Haus Mariet je samostatně stojící prázdninový dům v obci Flattnitz v Korutanech, 48 km od lyžařského střediska Horní Taury, a nabízí terasu a neplacené... Ubytování Haus Mariet se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 553 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Almhütte-Flattnitz

9,7

Almhütte-Flattnitz

Ubytování (Chata) Almhütte-Flattnitz. Offering a barbecue, a balcony and sauna, Almhütte-Flattnitz is set in Flattnitz. The accommodation features a Finnish sauna. Ubytování Almhütte-Flattnitz se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 853 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Almhaus Flattnitz

9,7

Almhaus Flattnitz

Ubytování (Chata) Almhaus Flattnitz. Tento prázdninový dům se nachází ve Flattnitzu, 49 km od Obertauernu. Nabízí zahradu s grilem a terasou, výhled na hory a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Almhaus Flattnitz se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 743 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Auszeithütte

9,7

Auszeithütte

Ubytování (Prázdninový dům) Auszeithütte. Offering free WiFi and mountain views, Auszeithütte is a self-catering accommodation situated in Flattnitz. This holiday home provides barbecue facilities. Ubytování Auszeithütte se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hüttentraum Flattnitz

9,5

Hüttentraum Flattnitz

Ubytování (Horské chaty) Hüttentraum Flattnitz. Hüttentraum Flattnitz se nachází v lyžařském středisku Flattnitz. Ubytování zahrnuje TV, terasu a plně vybavenou kuchyň se sporákem a lednicí. Ubytování Hüttentraum Flattnitz se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 911 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Schäfer

Ferienhaus Schäfer

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Schäfer. Ferienhaus Schäfer se nachází v lyžařské oblasti Flattnitz, méně než 1 km od skiareálu Hirnkopf - Flattnitz (Glödnitz). Ubytování Ferienhaus Schäfer se nachází ve městě 30 Flattnitz (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 880 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Flattnitz

Ferienhaus Flattnitz

Ubytování (Chata) Ferienhaus Flattnitz. Situated in Flattnitz in the Carinthia region, Ferienhaus Flattnitz has a balcony and mountain views. Ubytování Ferienhaus Flattnitz se nachází ve městě 197 Flattnitz (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 288 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Flattnitz

Město Flattnitz se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 10 hotelů a ubytování ve městě Flattnitz.