Hledat

Ubytování

Ubytování město Eisentratten

Ve městě Eisentratten (Rakousko) máme celkem 10 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Eisentratten

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Eisentratten

Lientscher design farm

9,6

Lientscher design farm

Ubytování (Apartmány) Lientscher design farm. Set in Eisentratten, 47 km from Bad Kleinkirchheim, Lientscher design farm offers a garden and free WiFi. Ubytování Lientscher design farm se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 783 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Das kleine Familienhotel Koch

9,6

Das kleine Familienhotel Koch

Ubytování (Hotel) Das kleine Familienhotel Koch. Tento rodinný hotel se nachází v klidném prostředí v Severních Korutanech v nadmořské výšce 1 100 metrů a nabízí velkou zahradu s hřištěm a dětským zoo. Ubytování Das kleine Familienhotel Koch se nachází ve městě Innernöring 15 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 322 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Pirker

9,5

Ferienhaus Pirker

Ubytování (Farma) Ferienhaus Pirker. Ferienhaus Pirker je farma na kopci v klidné lokalitě ve městě Eisentratte, s panoramatickým výhledem na Národní park Nockberge. Ubytování Ferienhaus Pirker se nachází ve městě Vordernöring 18/37 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 833 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sportbauernhof - Gasthaus Hochalmblick

9,5

Sportbauernhof - Gasthaus Hochalmblick

Ubytování (Penzion) Sportbauernhof - Gasthaus Hochalmblick. Hochalmblick se nachází v Vordernöringu, 4 km od Eisentrattenu a nabízí pokoje ve venkovském stylu, bezplatné Wi-Fi a restauraci. Ubytování Sportbauernhof - Gasthaus Hochalmblick se nachází ve městě Eisentratten (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 903 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Post

8,8

Gasthof Post

Ubytování (Penzion) Gasthof Post. Gasthof Post se nachází v centru města Eisentratten, pouhých 20 km od Katschbergu. Ubytování Gasthof Post se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Lamprechthof

7,9

Lamprechthof

Ubytování (Farma) Lamprechthof. Lamprechthof se nachází v klidném prostředí, 4 km od obce Eisentratten v Korutanech. Ubytování Lamprechthof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 775 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gamperhof

Gamperhof

Ubytování (Prázdninový dům) Gamperhof. Gamperhof is located in Eisentratten. Guests staying at this holiday home have access to free WiFi. Ubytování Gamperhof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 929 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Servus

Haus Servus

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Servus. Boasting a restaurant, a garden, and barbecue facilities, Haus Servus offers accommodation in Eisentratten with free WiFi and garden views. Ubytování Haus Servus se nachází ve městě Eisentratten (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 447 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gamperhütte

Gamperhütte

Ubytování (Prázdninový dům) Gamperhütte. Gamperhütte is situated in Eisentratten. The holiday home has a terrace, 3 bedrooms, a living room and a well-equipped kitchen with a stovetop. Ubytování Gamperhütte se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 274 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Eisentratten

Město Eisentratten se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 10 hotelů a ubytování ve městě Eisentratten.