Hledat

Ubytování

Ubytování město Kirchberg

Ve městě Kirchberg (Rakousko) máme celkem 1 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kirchberg

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kirchberg

Landgasthof Fally

9,4

Landgasthof Fally

Ubytování (Penzion) Landgasthof Fally. Warth’s Landgasthof Fally se nachází 30 minut jízdy autem od běžkařských stezek Hochwechsel Panorama i lyžařských areálů Semmering a Sankt Corona. Ubytování Landgasthof Fally se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 336 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Schott

9,3

Chalet Schott

Ubytování (Apartmány) Chalet Schott. Chalet Schott se nachází v centru města Kirchberg in Tirol a nabízí apartmány s balkonem s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi a soukromé neplacené... Ubytování Chalet Schott se nachází ve městě Neugasse 16 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 945 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kreidl

9,3

Kreidl

Ubytování (Apartmán) Kreidl. Set in Kirchberg in Tirol, 3.5 km from Schatzerlift, 4 km from Gaisberg and 5 km from Maierlbahn, Kreidl offers accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Kreidl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 686 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Forellenwirt Bacher

9,2

Forellenwirt Bacher

Ubytování (Penzion) Forellenwirt Bacher. Located at the foot of the Saualpe at 1030 metres above sea level, the family-run Forellenwirt Bacher is located in Kirchberg, a 15-minute drive from... Ubytování Forellenwirt Bacher se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 002 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wötzinghof

9

Wötzinghof

Ubytování (Bed and breakfast) Wötzinghof. Wötzinghof se nachází 500 metrů od lanovky Fleckalmbahn, která zajišťuje spojení do lyžařské oblasti Kitzbühel. Ubytování Wötzinghof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartements Lorenzoni

8,7

Appartements Lorenzoni

Ubytování (Apartmány) Appartements Lorenzoni. Tyto komfortně vybavené apartmány jsou zařízené v tyrolském stylu a nacházejí se v srdci Kirchbergu. Ubytování Appartements Lorenzoni se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Gasthof Skirast

8,7

Gasthof Skirast

Ubytování (Hotel) Gasthof Skirast. Hotel Gasthof Skirast se nachází v obci Kirchberg in Tirol a nabízí dětské hřiště a lázeňské centrum. Ubytování Gasthof Skirast se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Villa Sonnberg

8,3

Villa Sonnberg

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Sonnberg. Situated in Kirchberg in Tirol, just 3.2 km from Schatzerlift, Villa Sonnberg features accommodation with a fitness centre, a terrace and free WiFi. Ubytování Villa Sonnberg se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 594 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Fernblick

8,3

Chalet Fernblick

Ubytování (Chata) Chalet Fernblick. Chalet Fernblick nabízí ubytování s grilem v obci Kirchberg in Tirol, 2 km od vleku Schatzerlift a 2,5 km od hory Gaisberg. Tato chata má zahradu. Ubytování Chalet Fernblick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 27 082 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Chalet An Der Piste 1

8,2

Holiday home Chalet An Der Piste 1

Ubytování (Chata) Holiday home Chalet An Der Piste 1. Located in Kirchberg in Tirol, a few steps from Gaisberg, less than 1 km from Schatzerlift and a 14-minute walk from Maierlbahn, Holiday home Chalet An Der... Ubytování Holiday home Chalet An Der Piste 1 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 242 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Adriana

7,9

Chalet Adriana

Ubytování (Chata) Chalet Adriana. Chalet Adriana is situated in Kirchberg in Tirol, 1.5 km from Schatzerlift and 2 km from Gaisberg, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování Chalet Adriana se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gaisbergblick XXL

6,7

Gaisbergblick XXL

Ubytování (Apartmán) Gaisbergblick XXL. Situated in Kirchberg in Tirol, 600 metres from Schatzerlift, 700 metres from Gaisberg and 1. Ubytování Gaisbergblick XXL se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 13 444 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weinberghof

Weinberghof

Ubytování (Prázdninový dům) Weinberghof. Situated in Kirchberg in Tirol, 1.2 km from Schatzerlift, 1.6 km from Gaisberg and 2. Ubytování Weinberghof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 33 666 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schnapplhof I

Schnapplhof I

Ubytování (Prázdninový dům) Schnapplhof I. Set in Kirchberg in Tirol, 3.2 km from Schatzerlift, 3. Ubytování Schnapplhof I se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 677 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Weinberghof

Holiday home Weinberghof

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Weinberghof. Situated in Kirchberg in Tirol, 1.2 km from Schatzerlift, 1.6 km from Gaisberg and 2. Ubytování Holiday home Weinberghof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 25 150 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Annelies

Holiday home Annelies

Ubytování (Chata) Holiday home Annelies. Holiday home Annelies is located in Kirchberg in Tirol, 1.5 km from Schatzerlift and 2 km from Gaisberg, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování Holiday home Annelies se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 921 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Kirchberg 1

Chalet Kirchberg 1

Ubytování (Chata) Chalet Kirchberg 1. Situated in Kirchberg in Tirol, 700 metres from Schatzerlift, 1. Ubytování Chalet Kirchberg 1 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 16 479 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Kirchberg 2

Chalet Kirchberg 2

Ubytování (Chata) Chalet Kirchberg 2. Set in Kirchberg in Tirol, 700 metres from Schatzerlift, 1. Ubytování Chalet Kirchberg 2 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 19 815 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Berg & Bach

Chalet Berg & Bach

Ubytování (Chata) Chalet Berg & Bach. Situated in Kirchberg in Tirol, 1.1 km from Schatzerlift, 1.5 km from Gaisberg and 1. Ubytování Chalet Berg & Bach se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Schnapplhof

Schnapplhof

Ubytování (Prázdninový dům) Schnapplhof. Schnapplhof in Kirchberg in Tirol features accommodation with free WiFi, 3.2 km from Schatzerlift, 3.7 km from Gaisberg and 5 km from Maierlbahn. Ubytování Schnapplhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 370 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maria Leni

Maria Leni

Ubytování (Apartmán) Maria Leni. Set in Kirchberg in Tirol, just 1.2 km from Fleckalmbahn, Maria Leni offers accommodation with a garden, barbecue facilities, a terrace and free WiFi. Ubytování Maria Leni se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Boarhof

Boarhof

Ubytování (Apartmán) Boarhof. Boarhof in Kirchberg in Tirol features accommodation with free WiFi, 1.3 km from KiWest, 3 km from Usterkar and 3.2 km from Pengelstein I. Ubytování Boarhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 814 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schnapplhof II

Schnapplhof II

Ubytování (Prázdninový dům) Schnapplhof II. Prázdninový dům Schnapplhof II se nachází v městečku Kirchberg in Tirol, jen 1,7 km od lyžařského vleku Schatzerlift, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi... Ubytování Schnapplhof II se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 919 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Kirchberg

Město Kirchberg se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1 hotelů a ubytování ve městě Kirchberg.