Hledat

Ubytování

Ubytování město Dellach

Ve městě Dellach (Rakousko) máme celkem 10 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Dellach

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Dellach

Hauserhof am Goldberg

9,8

Hauserhof am Goldberg

Ubytování (Apartmány) Hauserhof am Goldberg. Hauserhof am Goldberg zaujímá vyvýšenou polohu v klidné části Dellachu, 8 km od lyžařského areálu Kötschach Mauthen a lázní Aquarena. Ubytování Hauserhof am Goldberg se nachází ve městě Dellach (Rakousko - Korutany).

Gasperhof

9,4

Gasperhof

Ubytování (Apartmány) Gasperhof. Farma Gasperhof se nachází na slunné stráni, 5 minut autem od centra Dellachu. Nabízí saunu, bezplatné Wi-Fi a zahradu s grilem. Ubytování Gasperhof se nachází ve městě Dellach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 752 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panoramahof am Goldberg

9,4

Panoramahof am Goldberg

Ubytování (Apartmány) Panoramahof am Goldberg. Farma Panoramahof am Goldberg je situována na jižním kraji obce Dellach a nabízí výhled na Karnské Alpy. Ubytování Panoramahof am Goldberg se nachází ve městě Dellach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 023 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhof Sturm

9,1

Ferienhof Sturm

Ubytování (Farma) Ferienhof Sturm. Ferienhof Sturm, statek s mnoha zvířaty, se nachází na malebném místě v údolí Gail s výhledem na okolní Gailtalské a Karnské Alpy. Ubytování Ferienhof Sturm se nachází ve městě Dellach (Rakousko - Korutany).

Maar1 am Goldberg

Maar1 am Goldberg

Ubytování (Chata) Maar1 am Goldberg. Maar1 am Goldberg se nachází v obci Dellach. Nabízí zahradu s grilem, výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Maar1 am Goldberg se nachází ve městě Dellach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 582 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Goldberg

Ferienhaus Goldberg

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Goldberg. Located at 950 metres above sea level in Dellach, this detached holiday home features a garden with a barbecue. Ubytování Ferienhaus Goldberg se nachází ve městě Dellach (Rakousko - Korutany).

Ferienhaus Seeblick

Ferienhaus Seeblick

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Seeblick. Set in Dellach in the Carinthia region, Ferienhaus Seeblick has a balcony and garden views. Ubytování Ferienhaus Seeblick se nachází ve městě Dellach (Rakousko - Korutany).

Ubytování ve městě Dellach

Město Dellach se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 10 hotelů a ubytování ve městě Dellach.