Hledat

Ubytování

Ubytování město Mallnitz

Ve městě Mallnitz (Rakousko) máme celkem 48 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Mallnitz

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Mallnitz

Pension Saupper

10

Pension Saupper

Ubytování (Farma) Pension Saupper. Pension Saupper se nachází asi 8 km od Köfele I. Tato farma nabízí bezplatné parkování, sdílený salonek, Wi-Fi zdarma, terasu i balkon. Ubytování Pension Saupper se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Cornelia

9,8

Haus Cornelia

Ubytování (Apartmán) Haus Cornelia. Haus Cornelia se nachází v národním parku Vysoké Taury a 700 metrů od centra obce Mallnitz. Ubytování Haus Cornelia se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 984 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Anika Ferienwohnung

9,7

Haus Anika Ferienwohnung

Ubytování (Apartmán) Haus Anika Ferienwohnung. Haus Anika nabízí pokoje s výhledem na hory národního parku Hohe Tauern. Nachází se v centru malebné vesničky Mallnitz v Korutanech. Ubytování Haus Anika Ferienwohnung se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 479 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Bergkristall

9,6

Hotel Bergkristall

Ubytování (Hotel) Hotel Bergkristall. Hotel Bergkristall se nachází v centru obce Mallnitz situované v nadmořské výšce 1200 metrů, za níž se tyčí pohoří Vysoké Taury. Ubytování Hotel Bergkristall se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 261 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Fiausch

9,6

Landhaus Fiausch

Ubytování (Apartmány) Landhaus Fiausch. Apartmány Landhaus Fiausch se nachází 2,9 km od sjezdovky Köfele I v Mallnitzu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a posezením. Ubytování Landhaus Fiausch se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

ALPINA Appartements Mallnitz

9,6

ALPINA Appartements Mallnitz

Ubytování (Apartmány) ALPINA Appartements Mallnitz. Apartmány Alpina se nachází v centru obce Mallnitz, uprostřed hor národního parku Vysoké Taury, a nabízí ubytování s balkonem a Wi-Fi zdarma. Ubytování ALPINA Appartements Mallnitz se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Villa Talheim

9,5

Villa Talheim

Ubytování (Prázdninové domy) Villa Talheim. Okouzlující Villa Talheim je obklopena velkou zahradou a nachází se na klidném, idylickém místě, 100 metrů od centra města Mallnitz. Ubytování Villa Talheim se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 652 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Obernig

9,4

Haus Obernig

Ubytování (Apartmány) Haus Obernig. Haus Obernig se nachází na okraji obce Mallnitz, 5 km od lanovky Ankogelbahn a 21 km od lyžařského střediska Mölltaler Gletscher. Ubytování Haus Obernig se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Hochalmblick

9,4

Hochalmblick

Ubytování (Apartmány) Hochalmblick. Hochalmblick se nachází uprostřed lyžařského areálu Ankogel, 3 km od centra města Mallnitz. Nabízí stylové pokoje s dřevěným obložením a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Hochalmblick se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Appartements Schusser

9,4

Appartements Schusser

Ubytování (Apartmány) Appartements Schusser. Schusser Appartements je dům s apartmány a studii s možností vlastního stravování situovaný jen 5 minut chůze od centra lyžařského střediska Mallnitz. Ubytování Appartements Schusser se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Carinthia Appartements

9,4

Carinthia Appartements

Ubytování (Apartmány) Carinthia Appartements. Carinthia Appartements se nachází pouhých 100 metrů od centra města Mallnitz a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, saunu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Carinthia Appartements se nachází ve městě Mallnitz 126 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 891 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Jägerhof

9,4

Pension Jägerhof

Ubytování (Penzion) Pension Jägerhof. Pension Jägerhof se nachází v obci Mallnitz v Národním parku Vysoké Taury, 5 minut jízdy od lyžařské oblasti Ankogel-Mallnitz. Nabízí pokoje s balkonem. Ubytování Pension Jägerhof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Gästehaus Kofler

9,3

Gästehaus Kofler

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Kofler. Gästehaus Kofler se nachází 250 metrů od centra obce Mallnitz a 50 metrů od zastávky skibusu. Ubytování nabízí krásný salonek a Wi-Fi zdarma. Ubytování Gästehaus Kofler se nachází ve městě Mallnitz 29 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 220 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Pension Siegelbrunn

9,3

Gasthof Pension Siegelbrunn

Ubytování (Penzion) Gasthof Pension Siegelbrunn. In a quiet location overlooking the Möll Valley, Gasthof Pension Siegelbrunn is 1 km from the centre of Mallnitz and 800 metres from the train station. Ubytování Gasthof Pension Siegelbrunn se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Hotel Kärntnerhof

9,2

Hotel Kärntnerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Kärntnerhof. Hotel Kärntnerhof se nachází v obci Mallnitz a nabízí finskou saunu, parní sprchu a infračervenou kabinu, hernu, dětské hřiště, kryté parkoviště pro... Ubytování Hotel Kärntnerhof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Landhaus Christophorus

9,2

Landhaus Christophorus

Ubytování (Apartmán) Landhaus Christophorus. Landhaus Christophorus se nachází v Mallnitz, 10 minut jízdy od lyžařského areálu Ankogel. Ubytování Landhaus Christophorus se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienhaus Erika

9,2

Ferienhaus Erika

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Erika. Ferienhaus Erika nabízí ubytování v Mallnitzi, v národním parku Vysoké Taury. Ubytování Ferienhaus Erika se nachází ve městě Nr. 179 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 898 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eggerhof

9,2

Eggerhof

Ubytování (Hotel) Eggerhof. Penzion Eggerhof se nachází v centru Mallnitzu, uprostřed Národního parku Vysoké Taury, a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Eggerhof se nachází ve městě Mallnitz 119 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 343 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Truskaller

9,1

Gästehaus Truskaller

Ubytování (Penzion) Gästehaus Truskaller. Gästehaus Truskaller se nachází na klidném místě v Mallnitz, přímo naproti zastávce skibusu. Všechny pokoje a apartmány jsou vybaveny kabelovou TV. Ubytování Gästehaus Truskaller se nachází ve městě Mallnitz 161 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 227 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Königshof

9,1

Pension Königshof

Ubytování (Penzion) Pension Königshof. Königshof se nachází na klidném místě v obci Mallnitz, 5 minut chůze od centra. Nabízí velkou zahradu s dětskou zoo a hřiště. Ubytování Pension Königshof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Säuleck Appartement

9,1

Säuleck Appartement

Ubytování (Apartmán) Säuleck Appartement. Säuleck Appartement se nachází v obci Mallnitz, pouhých 50 metrů od místní zastávky skibusu do lyžařského areálu Ankogel a 5 minut chůze veřejného bazénu a... Ubytování Säuleck Appartement se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Penker

9,1

Landhaus Penker

Ubytování (Apartmány) Landhaus Penker. Landhaus Penker se nachází v městečku Mallnitz, 2,7 km od stanice lanovky Köfele I a 2,8 km od stanice lanovky Köfele II. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Landhaus Penker se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Mobilhome Mallnitz

9

Mobilhome Mallnitz

Ubytování (Apartmán) Mobilhome Mallnitz. Mobilhome Mallnitz se nachází v Mallnitzu v národním parku Vysoké Taury, 5 km od lanovky Ankogelbahn. Ubytování Mobilhome Mallnitz se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Landhaus Rainer

9

Landhaus Rainer

Ubytování (Penzion) Landhaus Rainer. Landhaus Rainer se nachází v obci Mallnitz v lyžařské oblasti Ankogel ve Vysokých Taurách, 5 minut chůze od centra obce. Ubytování Landhaus Rainer se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 667 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Chalet Mallnitz

9

Luxury Chalet Mallnitz

Ubytování (Apartmány) Luxury Chalet Mallnitz. Luxury Chalet Mallnitz se nachází v obci Mallnitz, 3,4 km od lanovky Köfele I. Ubytování Luxury Chalet Mallnitz se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 434 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mallnbach Apartments

8,9

Mallnbach Apartments

Ubytování (Apartmány) Mallnbach Apartments. FeWo-Lerchbaumer se nachází 1 km od obce Mallnitz a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, v některých případech s bezplatným Wi-Fi, bezplatnou... Ubytování Mallnbach Apartments se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 286 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Edlinger

8,9

Pension Edlinger

Ubytování (Penzion) Pension Edlinger. Penzion Edlinger se nachází v obci Mallnitz, 3 minuty jízdy autem od lyžařského vleku Ankogelbahn 1, a nabízí zahradu s terasou, ve společných prostorách... Ubytování Pension Edlinger se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Stappitz

8,9

Stappitz

Ubytování (Prázdninový dům) Stappitz. Prázdninový dům Stappitz se nachází v obci Mallnitz, 2,8 km od lyžařských vleků Köfele I i Köfele II, 2,9 km od lanovky Ankogelbahn 1 a 5 km od lanovky... Ubytování Stappitz se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Pension Rabischnig

8,9

Pension Rabischnig

Ubytování (Farma) Pension Rabischnig. Penzion Rabischnig se nachází v obci Mallnitz a nabízí pokoje s balkonem i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Pension Rabischnig se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Hotel Hubertus

8,9

Hotel Hubertus

Ubytování (Hotel) Hotel Hubertus. Hotel Hubertus se nachází v obci Mallnitz, v bezprostřední blízkosti Národního parku Vysoké Taury. Ubytování Hotel Hubertus se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Hotel Pension Oswald

8,7

Hotel Pension Oswald

Ubytování (Hotel) Hotel Pension Oswald. Hotel Pension Oswald se nachází v městečku Mallnitz, 6 km od lyžařských vleků Köfele I a Köfele II, a nabízí ubytování se zahradou a zdarma dostupným... Ubytování Hotel Pension Oswald se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Hotel-Pension Edelweiss

8,6

Hotel-Pension Edelweiss

Ubytování (Hotel) Hotel-Pension Edelweiss. Hotel-Pension Edelweiss se nachází se ve výšce 1200 metrů nad mořem v obci Mallnitz, v národním parku Hohe Tauern a v blízkosti 2 lyžařských areálů. Ubytování Hotel-Pension Edelweiss se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Hotel Mallnitz Appartements

8,5

Hotel Mallnitz Appartements

Ubytování (Apartmány) Hotel Mallnitz Appartements. Hotel Mallnitz Appartements se nachází v centru Mallnitzu, 50 metrů od autobusové zastávky a 2 km od lanovky Ankogelbahn. Ubytování Hotel Mallnitz Appartements se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 039 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Anni Frühstückspension

8,5

Haus Anni Frühstückspension

Ubytování (Penzion) Haus Anni Frühstückspension. Haus Anni Frühstückspension se nachází pouhých 5 minut chůze od informačního centra mallnitzského národního parku BIOS, půjčoven lyží i několika restaurací... Ubytování Haus Anni Frühstückspension se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienhotel Alber

8,5

Ferienhotel Alber

Ubytování (Hotel) Ferienhotel Alber. Tento příjemný rodinný hotel se nachází v Národním parku Vysoké Taury v Korutanech a je členem organizace “European Hiking Hotels” (Evropské hotely pro... Ubytování Ferienhotel Alber se nachází ve městě Arnoldstraße 26 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 485 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Alpenrose

8,4

Gasthof Alpenrose

Ubytování (Penzion) Gasthof Alpenrose. Gasthof Alpenrose je v rodinných rukou od své výstavby v roce 1909. Ubytování Gasthof Alpenrose se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Haus Rohskopf

8,4

Haus Rohskopf

Ubytování (Hotel) Haus Rohskopf. Haus Rohskopf se nachází ve městě Mallnitz v lyžařské oblasti Ankogel a má saunu, zahradu, terasu, malé dětské hřiště, dětský koutek, gril, bar a lyžárnu. Ubytování Haus Rohskopf se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Haus Waldruhe

8,2

Haus Waldruhe

Ubytování (Penzion) Haus Waldruhe. Haus Waldruhe stojí na okraji lesa, 5 minut chůze od centra obce Mallnitz. Hostům nabízí bezplatné Wi-Fi a ubytování v apartmánech s balkonem. Ubytování Haus Waldruhe se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 655 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

AH Alpengarten Hotel GmbH

7,4

AH Alpengarten Hotel GmbH

Ubytování (Hotel) AH Alpengarten Hotel GmbH. Hotel Alpengarten je útulný rodinný hotel na jižním okraji Mallnitzu, uprostřed krásné přírody. Ubytování AH Alpengarten Hotel GmbH se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Das AlpenLoft

Das AlpenLoft

Ubytování (Apartmán) Das AlpenLoft. Das AlpenLoft nabízí ubytování s terasou v obci Mallnitz. Nachází se 2,7 km od lyžařského vleku Köfele I. Ubytování Das AlpenLoft se nachází ve městě 25 Stappitz (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 171 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jägerhütte

Jägerhütte

Ubytování (Prázdninový dům) Jägerhütte. Prázdninový dům Jägerhütte se nachází v Mallnitzu, 3,9 km od lyžařského vleku Köfele I a 4 km od lyžařského vleku Köfele II. Ubytování Jägerhütte se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 309 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Marie-Sophie

Villa Marie-Sophie

Ubytování (Vila) Villa Marie-Sophie. Within 2.9 km of Köfele I and 3 km of Köfele II, Villa Marie-Sophie offers free WiFi and a garden. Ubytování Villa Marie-Sophie se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 211 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Weixelbraun

Ferienhaus Weixelbraun

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Weixelbraun. Ferienhaus Weixelbraun se nachází v Mallnitzu, 2,7 km od lanovky Köfele I a 2,8 km od lanovky Köfele II. Ubytování Ferienhaus Weixelbraun se nachází ve městě Stappitz 71 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 938 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

HOCHoben

HOCHoben

Ubytování (Kemp) HOCHoben. HOCHoben se nachází v obci Mallnitz, 3,2 km od lanovky Köfele I a 3,3 km od lanovky Köfele II. Nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování HOCHoben se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Hannoverhaus

Hannoverhaus

Ubytování (Hotel) Hannoverhaus. Set in Mallnitz, Hannoverhaus has a restaurant, terrace and free WiFi. The hotel features family rooms. Guests at the hotel can enjoy a buffet breakfast. Ubytování Hannoverhaus se nachází ve městě Mallnitz (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 815 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Houghton Haus

Houghton Haus

Ubytování (Prázdninový dům) Houghton Haus. Featuring a garden and barbecue facilities, Houghton Haus features accommodation in Mallnitz with free WiFi and garden views. Ubytování Houghton Haus se nachází ve městě Mallnitz (Rakousko - Korutany).

Haus Rieger

Haus Rieger

Ubytování (Apartmán) Haus Rieger. Haus Rieger, a property with free bikes and a garden, is located in Mallnitz, 2.1 km from Köfele I, 2.2 km from Köfele II, as well as 2. Ubytování Haus Rieger se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Paula

Haus Paula

Ubytování (Apartmán) Haus Paula. Boasting a restaurant, a garden, and barbecue facilities, Haus Paula offers accommodation in Mallnitz with free WiFi and garden views. Ubytování Haus Paula se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 302 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Herz Der Tauern

Herz Der Tauern

Ubytování (Chata) Herz Der Tauern. Chata Herz Der Tauer se nachází v obci Mallnitz, 3 km od lyžařského vleku Köfele I, a nabízí gril, zahradu i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Herz Der Tauern se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus JoLoMo

Haus JoLoMo

Ubytování (Apartmány) Haus JoLoMo. Haus JoLoMo se nachází v Mallnitzu a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Haus JoLoMo se nachází ve městě Mallnitz (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel 3 Gemsen

Hotel 3 Gemsen

Ubytování (Aparthotel) Hotel 3 Gemsen. Hotel 3 Gemsen stojí v centru obce Mallnitz a zdarma nabízí parkoviště a Wi-Fi připojení k internetu. Ubytování Hotel 3 Gemsen se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ubytování ve městě Mallnitz

Město Mallnitz se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 48 hotelů a ubytování ve městě Mallnitz.