Hledat

Ubytování

Ubytování město Bad Sankt Leonhard im Lavanttal

Ve městě Bad Sankt Leonhard im Lavanttal (Rakousko) máme celkem 18 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Bad Sankt Leonhard im Lavanttal

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Bad Sankt Leonhard im Lavanttal

Castello Schloss Lichtengraben

9,7

Castello Schloss Lichtengraben

Ubytování (Farma) Castello Schloss Lichtengraben. Castello Schloss Lichtengraben je prostorný apartmán se saunou z borového dřeva situovaný v prvním patře zámku v Bad Sankt Leonardu im Laventall, 4 km od... Ubytování Castello Schloss Lichtengraben se nachází ve městě Lichtengraben 1 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 819 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Schüssler

9,5

Pension Schüssler

Ubytování (Bed and breakfast) Pension Schüssler. Providing city views, Pension Schüssler in Bad Sankt Leonhard im Lavanttal provides accommodation and a garden. Ubytování Pension Schüssler se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 252 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Austrian with a Twist

9,2

Austrian with a Twist

Ubytování (Privát) Austrian with a Twist. Austrian with a Twist has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Bad Sankt Leonhard im Lavanttal, 15 km from Hochegger. Ubytování Austrian with a Twist se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 952 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Alpengasthof Hochegger

9

Hotel Alpengasthof Hochegger

Ubytování (Hotel) Hotel Alpengasthof Hochegger. Offering direct access to a network of hiking trails and to the slopes of the Klippitztörl Ski Area, Hotel Alpengasthof Hochegger offers a large spa area,... Ubytování Hotel Alpengasthof Hochegger se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienhaus Klippitz

8,8

Ferienhaus Klippitz

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Klippitz. Ferienhaus Klippitz je dvoupodlažní prázdninový dům situovaný v Bad Sankt Leonhardu im Lavanttal, 5 minut jízdy od lyžařských vleků, letní sáňkařské dráhy... Ubytování Ferienhaus Klippitz se nachází ve městě Kliening 282 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 029 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Moselebauer

8,6

Hotel Moselebauer

Ubytování (Hotel) Hotel Moselebauer. Rodinný 4hvězdičkový hotel Moselebauer s krásnou polohou v Bad St. Ubytování Hotel Moselebauer se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 180 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gesundheitsresort Bad St. Leonhard

8,5

Gesundheitsresort Bad St. Leonhard

Ubytování (Rezort) Gesundheitsresort Bad St. Leonhard. Gesundheitsresort Bad St. Leonhard se nachází ve městě Bad Sankt Leonhard im Lavanttal a nabízí bezplatný vstup do krytého bazénu, vyhřívaného venkovního... Ubytování Gesundheitsresort Bad St. Leonhard se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 340 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Geiger

8,4

Gasthof Geiger

Ubytování (Penzion) Gasthof Geiger. Nekuřácký penzion Gasthof Geiger je situován ve městě Bad Sankt Leonhard im Lavanttal, 8 km od lanovky Hochegger. Ubytování Gasthof Geiger se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 182 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bärnthaler Gasthof Restaurant

8,3

Bärnthaler Gasthof Restaurant

Ubytování (Penzion) Bärnthaler Gasthof Restaurant. Tento útulný, rodinný venkovský hostinec se nachází 1 km od Bad St. Leonhardu v údolí Lavant v Korutanech, jen 15 minut pěšky od sirných lázní. Ubytování Bärnthaler Gasthof Restaurant se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 206 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Gasthof Buchbauer

8,2

Hotel Gasthof Buchbauer

Ubytování (Hotel) Hotel Gasthof Buchbauer. Hotel Gasthof Buchbauer se nachází v Bad Sankt Leonhardu, 3 km od lyžařského areálu Klippitztörl a nabízí wellness centrum se saunou a parní lázní. Ubytování Hotel Gasthof Buchbauer se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Stockerhaus

8,2

Stockerhaus

Ubytování (Apartmány) Stockerhaus. Stockerhaus has mountain views, free WiFi and free private parking, situated in Klippitztorl. The accommodation features a sauna. Ubytování Stockerhaus se nachází ve městě Bad Sankt Leonhard im Lavanttal (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 162 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Almhüttendorf Klippitztörl

7,4

Almhüttendorf Klippitztörl

Ubytování (Prázdninové domy) Almhüttendorf Klippitztörl. Almhüttendorf Klippitztörl se saunou se nachází v obci Klippitztörl, pouhých 50 metrů od lanovky Flutlichtlift. Ubytování Almhüttendorf Klippitztörl se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 112 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Wildbachhütte

Apartment Wildbachhütte

Ubytování (Apartmány) Apartment Wildbachhütte. Offering a garden, Apartment Wildbachhütte is set in Klippitztorl, only a short walk from the ski lifts and runs and 56 km from Klagenfurt. Ubytování Apartment Wildbachhütte se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Almhütten Skorianz

Almhütten Skorianz

Ubytování (Prázdninové domy) Almhütten Skorianz. Located in Klippitztorl, 46 km from Knittelfeld, Almhütten Skorianz provides a garden and free WiFi. The accommodation features a sauna. Ubytování Almhütten Skorianz se nachází ve městě Bad Sankt Leonhard im Lavanttal (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 638 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gerstbreinhütte

Gerstbreinhütte

Ubytování (Chata) Gerstbreinhütte. Set in Bad Sankt Leonhard im Lavanttal, 46 km from Sankt Veit an der Glan, Gerstbreinhütte offers views of the mountain, a hot tub, a sauna and free WiFi. Ubytování Gerstbreinhütte se nachází ve městě Bad Sankt Leonhard im Lavanttal (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 192 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bauer

Bauer

Ubytování (Prázdninový dům) Bauer. Situated in Bad Sankt Leonhard im Lavanttal in the Carinthia region, Bauer has a terrace. Ubytování Bauer se nachází ve městě Bad Sankt Leonhard im Lavanttal (Rakousko - Korutany).

Holiday Home Schallerhäusl - 04

Holiday Home Schallerhäusl - 04

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Schallerhäusl - 04. Holiday Home Schallerhäusl - 04 se nachází v lázeňském městě Bad Sankt Leonhard im Lavanttal, 11 km od lanovky Hochegger. Ubytování Holiday Home Schallerhäusl - 04 se nachází ve městě Bad Sankt Leonhard im Lavanttal (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 537 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Almhütte Waldbauer

Almhütte Waldbauer

Ubytování (Chata) Almhütte Waldbauer. Almhütte Waldbauer stojí na velké louce uprostřed lesů ve městě Bad Sankt Leonhard, přímo vedle potoku a rybníka. Ubytování Almhütte Waldbauer se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 701 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bischofhütten

Bischofhütten

Ubytování (Chata) Bischofhütten. Tento penzion se nachází ve srubové chatě uprostřed lyžařského střediska Klippitztörl, více než 1 500 metrů nad mořem v Korutanských horách, a nabízí... Ubytování Bischofhütten se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 488 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Bad Sankt Leonhard im Lavanttal

Město Bad Sankt Leonhard im Lavanttal se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 18 hotelů a ubytování ve městě Bad Sankt Leonhard im Lavanttal.