Hledat

Ubytování

Ubytování město Treffen

Ve městě Treffen (Rakousko) máme celkem 33 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Treffen

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Treffen

Gerlitzenzeit

9,8

Gerlitzenzeit

Ubytování (Apartmán) Gerlitzenzeit. Gerlitzenzeit nabízí ubytování v Treffenu, 29 km od lanovky Birkenhoflift. Hosté ubytovaní v tomto apartmánu mohou využívat plně vybavenou kuchyni a... Ubytování Gerlitzenzeit se nachází ve městě Treffen (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 191 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Akzente

9,7

Appartements Akzente

Ubytování (Apartmány) Appartements Akzente. Appartements Akzente se nachází ve výšce 1 500 metrů nad mořem, uprostřed lyžařského areálu Gerlitzen a 10 km od centra obce Treffen. Ubytování Appartements Akzente se nachází ve městě Treffen (Rakousko - Korutany).

Apartment Florian 7

9,5

Apartment Florian 7

Ubytování (Apartmán) Apartment Florian 7. Located in Treffen, 90 metres from Pollingerbahn, 800 metres from Gipfelbahn and less than 1 km from Moserbahn, Apartment Florian 7 provides accommodation... Ubytování Apartment Florian 7 se nachází ve městě Treffen (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 016 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Rosenheim

9,4

Pension Rosenheim

Ubytování (Bed and breakfast) Pension Rosenheim. Pension Rosenheim se nachází v Treffenu, 4 km od jezera Ossiacher See, půjčovny lodí, lyžařského areálu Gerlitzen a běžeckých tratí. Ubytování Pension Rosenheim se nachází ve městě Treffen (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 181 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpinhotel Pacheiner

9,2

Alpinhotel Pacheiner

Ubytování (Hotel) Alpinhotel Pacheiner. Alpinhotel Pacheiner nově otevřený od zimy 2012 se nachází v lyžařské oblasti Gerlitzen Alpe, více než 1 900 metrů nad mořem, a nabízí možnost lyžování až... Ubytování Alpinhotel Pacheiner se nachází ve městě Treffen (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnung Valente

9,1

Ferienwohnung Valente

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Valente. Ferienwohnung Valente se nachází na okraji města Treffen, 4 km od jezera Ossiacher See a lyžařského areálu Gerlitzen, a nabízí komfortní vybavení, jako je... Ubytování Ferienwohnung Valente se nachází ve městě Treffen (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 887 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

eduCARE Hotel

9,1

eduCARE Hotel

Ubytování (Hotel) eduCARE Hotel. Bezbariérový eduCARE Hotel v Treffen stojí 10 minut chůze od břehu jezera Ossiachersee. Nabízí restauraci se zahradní terasou a bezplatné Wi-Fi. Ubytování eduCARE Hotel se nachází ve městě Treffen (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Gailer

8,9

Landhaus Gailer

Ubytování (Apartmány) Landhaus Gailer. Landhaus Gailer se nachází v Treffenu, 3,3 km od lanovek Gipfelbahn a Moserbahn, a nabízí terasu, výhled na hory a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Landhaus Gailer se nachází ve městě Treffen (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 911 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Burgblick

8,8

Ferienhaus Burgblick

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Burgblick. Ferienhaus Burgblick stojí v centru korutanské obce Treffen, 2 km od jezera Ossiach, lyžařského areálu Gerlitzen a dolní stanice lanovky Kanzelbahn. Ubytování Ferienhaus Burgblick se nachází ve městě Treffen (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 603 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Almhaus Florian

8,7

Almhaus Florian

Ubytování (Apartmány) Almhaus Florian. Apartmán Almhaus Florian nabízí terasu s panoramatickým výhledem a přístup na lyžích přímo na sjezdovky lyžařského areálu Gerlitzen. Ubytování Almhaus Florian se nachází ve městě Treffen (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 137 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Kuchler-Wirt

8,7

Hotel Kuchler-Wirt

Ubytování (Hotel) Hotel Kuchler-Wirt. Hotel Kuchler-Wirt se nachází v obci Treffen, 3 km od jezera Ossiach a lyžařského areálu Gerlitzen a 8 km od Villachu. Ubytování Hotel Kuchler-Wirt se nachází ve městě Treffen (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 494 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sonnenhotel Zaubek

7,6

Sonnenhotel Zaubek

Ubytování (Hotel) Sonnenhotel Zaubek. Tento 4hvězdičkový hotel se nachází na svazích hory Gerlitzen, 1500 metrů nad mořem a jen 200 metrů od sjezdovek. Ubytování Sonnenhotel Zaubek se nachází ve městě Treffen (Rakousko - Korutany).

Apartment Florian 2

7,6

Apartment Florian 2

Ubytování (Apartmán) Apartment Florian 2. Apartment Florian 2 in Treffen features accommodation with free WiFi, 80 metres from Pollingerbahn, 800 metres from Gipfelbahn and less than 1 km from... Ubytování Apartment Florian 2 se nachází ve městě Treffen (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Alpinum

7,2

Hotel Alpinum

Ubytování (Hotel) Hotel Alpinum. Hotel Alpinum je situován 1500 metrů nad mořem na hoře Gerlitzen, na jižním konci rakouských Alp v obci Treffen, pouhých 150 metrů od sjezdovek. Ubytování Hotel Alpinum se nachází ve městě Treffen (Rakousko - Korutany).

Holiday resort Gerlitzen Kanzelhöhe Treffen am Ossiacher See - OKT02051-CYA

Holiday resort Gerlitzen Kanzelhöhe Treffen am Ossiacher See - OKT02051-CYA

Ubytování (Apartmán) Holiday resort Gerlitzen Kanzelhöhe Treffen am Ossiacher See - OKT02051-CYA. Holiday resort Gerlitzen Kanzelhöhe Treffen am Ossiacher See - OKT02051-CYA in Treffen offers accommodation with free WiFi, 800 metres from Moserbahn, less... Ubytování Holiday resort Gerlitzen Kanzelhöhe Treffen am Ossiacher See - OKT02051-CYA se nachází ve městě Treffen (Rakousko - Korutany).

Holiday home Almhaus Florian 1

Holiday home Almhaus Florian 1

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Almhaus Florian 1. Located in Treffen, 90 metres from Pollingerbahn, 800 metres from Gipfelbahn and less than 1 km from Moserbahn, Holiday home Almhaus Florian 1 provides... Ubytování Holiday home Almhaus Florian 1 se nachází ve městě Treffen (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 979 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Almhaus Florian 2

Holiday home Almhaus Florian 2

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Almhaus Florian 2. Situated in Treffen, 80 metres from Pollingerbahn, 800 metres from Gipfelbahn and less than 1 km from Moserbahn, Holiday home Almhaus Florian 2 features... Ubytování Holiday home Almhaus Florian 2 se nachází ve městě Treffen (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 633 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Florian 8

Apartment Florian 8

Ubytování (Apartmán) Apartment Florian 8. Apartment Florian 8 in Treffen provides accommodation with free WiFi, 90 metres from Pollingerbahn, 800 metres from Gipfelbahn and less than 1 km from... Ubytování Apartment Florian 8 se nachází ve městě Treffen (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 750 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Almhaus Florian

Apartment Almhaus Florian

Ubytování (Apartmán) Apartment Almhaus Florian. Apartment Almhaus Florian is situated in Treffen, 90 metres from Pollingerbahn, 800 metres from Gipfelbahn, and less than 1 km from Moserbahn. Ubytování Apartment Almhaus Florian se nachází ve městě Treffen (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 753 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Berger - Priglhof

Gästehaus Berger - Priglhof

Ubytování (Penzion) Gästehaus Berger - Priglhof. Gästehaus Berger - Priglhof nabízí gril a výhled na pohoří Karavanky. Stojí v korutanském městečku Treffen, 6 km od lanovky Gipfelbahn. Ubytování Gästehaus Berger - Priglhof se nachází ve městě Treffen (Rakousko - Korutany).

Gerlitzen-Hütte

Gerlitzen-Hütte

Ubytování (Prázdninový dům) Gerlitzen-Hütte. Gerlitzen-Hütte se nachází v lyžařském areálu Gerlitzen, 50 metrů od sjezdovek a 400 metrů od lanovky. Dům nabízí saunu, krb, lyžárnu a terasu. Ubytování Gerlitzen-Hütte se nachází ve městě Treffen (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 635 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Angela

Casa Angela

Ubytování (Apartmán) Casa Angela. Set in Treffen in the Carinthia region, Casa Angela has a patio and garden views. Ubytování Casa Angela se nachází ve městě Treffen (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 218 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement-Sonnenschein

Appartement-Sonnenschein

Ubytování (Apartmán) Appartement-Sonnenschein. Located in Treffen, Appartement-Sonnenschein provides accommodation with a private pool and free WiFi. Ubytování Appartement-Sonnenschein se nachází ve městě Treffen (Rakousko - Korutany).

Holiday resort Gerlitzen Kanzelhöhe Treffen am Ossiacher See - OKT02051-DYB

Holiday resort Gerlitzen Kanzelhöhe Treffen am Ossiacher See - OKT02051-DYB

Ubytování (Apartmán) Holiday resort Gerlitzen Kanzelhöhe Treffen am Ossiacher See - OKT02051-DYB. Holiday resort Gerlitzen Kanzelhöhe Treffen am Ossiacher See - OKT02051-DYB in Treffen features accommodation with free WiFi, 800 metres from Moserbahn,... Ubytování Holiday resort Gerlitzen Kanzelhöhe Treffen am Ossiacher See - OKT02051-DYB se nachází ve městě Treffen (Rakousko - Korutany).

Almhaus Hofer

Almhaus Hofer

Ubytování (Prázdninový dům) Almhaus Hofer. Almhaus Hofer is a holiday home on the Gerlitze with access to ski-to-door access. Ubytování Almhaus Hofer se nachází ve městě Treffen (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 076 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bungalows Gassler Treffen - OKT021001-BYA

Bungalows Gassler Treffen - OKT021001-BYA

Ubytování (Prázdninový dům) Bungalows Gassler Treffen - OKT021001-BYA. Bungalows Gassler Treffen - OKT021001-BYA is located in Treffen, 11 km from Gipfelbahn, 11 km from Moserbahn, as well as 12 km from Pollingerbahn. Ubytování Bungalows Gassler Treffen - OKT021001-BYA se nachází ve městě Treffen (Rakousko - Korutany).

Holiday resort Gerlitzen Kanzelhöhe Treffen am Ossiacher See - OKT02504-DYB

Holiday resort Gerlitzen Kanzelhöhe Treffen am Ossiacher See - OKT02504-DYB

Ubytování (Apartmán) Holiday resort Gerlitzen Kanzelhöhe Treffen am Ossiacher See - OKT02504-DYB. Situated 700 metres from Gipfelbahn, 1.5 km from Pollingerbahn and 30 km from Pacheinerlift, Holiday resort Gerlitzen Kanzelhöhe Treffen am Ossiacher See -... Ubytování Holiday resort Gerlitzen Kanzelhöhe Treffen am Ossiacher See - OKT02504-DYB se nachází ve městě Treffen (Rakousko - Korutany).

Ubytování ve městě Treffen

Město Treffen se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 33 hotelů a ubytování ve městě Treffen.