Hledat

Ubytování

Ubytování město Prebl

Ve městě Prebl (Rakousko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Prebl

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Prebl

Ferienhaus Schleinzer

9,9

Ferienhaus Schleinzer

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Schleinzer. Set in Prebl, Ferienhaus Schleinzer offers accommodation with a balcony and free WiFi. The property has garden views and is 14 km from Wolfsberg. Ubytování Ferienhaus Schleinzer se nachází ve městě Prebl 33a (Rakousko - Korutany).

Hotel-Gasthof Deixelberger

9,5

Hotel-Gasthof Deixelberger

Ubytování (Hotel) Hotel-Gasthof Deixelberger. Hotel-Gasthof Deixelberger se nachází ve Wolfsbergu v nadmořské výšce 923 metrů a nabízí pokoje se satelitní TV a panoramatickým výhledem do okolí. Ubytování Hotel-Gasthof Deixelberger se nachází ve městě Prebl (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 633 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Brentlhütte 3

Apartment Brentlhütte 3

Ubytování (Chata) Apartment Brentlhütte 3. Apartment Brentlhütte 3 se zázemím pro grilování a bezplatným Wi-Fi se nachází v obci Prebl. Ubytování Apartment Brentlhütte 3 se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 776 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Kogelhütte

Ferienhaus Kogelhütte

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Kogelhütte. Located in Prebl, Ferienhaus Kogelhütte provides accommodation with a balcony and free WiFi. With mountain views, this accommodation offers a terrace. Ubytování Ferienhaus Kogelhütte se nachází ve městě 81 Prebl (Rakousko - Korutany).

Hotel Friesacherhof

Hotel Friesacherhof

Ubytování (Hotel) Hotel Friesacherhof. Situated in Prebl, Hotel Friesacherhof has a bar, terrace and free WiFi. All rooms boast a flat-screen TV with satellite channels and a private bathroom. Ubytování Hotel Friesacherhof se nachází ve městě Prebl (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 327 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Trippolthof

Trippolthof

Ubytování (Apartmány) Trippolthof. Trippolthof se nachází na klidném místě v nadmořské výšce 1000 metrů, 10 minut jízdy od Wolfsbergu a Bad St. Leonhard. Ubytování Trippolthof se nachází ve městě Prebl (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 278 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kogljahrerhütte

Kogljahrerhütte

Ubytování (Prázdninový dům) Kogljahrerhütte. Featuring city views, Kogljahrerhütte features accommodation with a garden and a balcony, around 16 km from Wolfsberg Castle. Ubytování Kogljahrerhütte se nachází ve městě Prebl (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 981 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Prebl

Město Prebl se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Prebl.