Hledat

Ubytování

Ubytování město Sattendorf

Ve městě Sattendorf (Rakousko) máme celkem 16 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sattendorf

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sattendorf

Schützenhof

9,8

Schützenhof

Ubytování (Aparthotel) Schützenhof. Schützenhof nabízí apartmány s výhledem na balkón a jezero, bezplatný pronájem kol a soukromou pláž na břehu jezera Ossiach. Ubytování Schützenhof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

lichtBLICK

9,7

lichtBLICK

Ubytování (Apartmán) lichtBLICK. Apartmán lichtBLICK se nachází v Sattendorfu, 400 metrů od veřejné pláže u jezera Ossiach, a nabízí zahradu s venkovním bazénem a zázemí pro grilování. Ubytování lichtBLICK se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Holidayhome Knusperhäuschen

9,6

Holidayhome Knusperhäuschen

Ubytování (Prázdninový dům) Holidayhome Knusperhäuschen. Holidayhome Knusperhäuschen je prázdninový dům s možností vlastního stravování, výhledem na 5 minut chůze vzdálené jezero Ossiacher See a bezplatným Wi-Fi,... Ubytování Holidayhome Knusperhäuschen se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

FeWo Weiss

9,6

FeWo Weiss

Ubytování (Apartmán) FeWo Weiss. FeWo Weiss offers an apartment in Sattendorf at Lake Ossiach and 2 km from the Kazelbahn Cable Car of the Gerlitzen Ski Area. Ubytování FeWo Weiss se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnung Reimann

9,5

Ferienwohnung Reimann

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Reimann. Apartmán Ferienwohnung Reimann se nachází na místě s výhledem na hory v Sattendorfu, 35 km od Bad Kleinkirchheimu, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ferienwohnung Reimann se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 562 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seeblick

9,4

Seeblick

Ubytování (Apartmán) Seeblick. Seeblick is set in Sattendorf and offers a garden, a private beach area and water sports facilities. Ubytování Seeblick se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnungen Kircher Villa Baudisch

9,3

Ferienwohnungen Kircher Villa Baudisch

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Kircher Villa Baudisch. Ferienwohnungen Kircher Villa Baudisch s bezplatným Wi-Fi se nachází v obci Sattendorf. Ubytování Ferienwohnungen Kircher Villa Baudisch se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 108 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus am See

9,3

Haus am See

Ubytování (Vila) Haus am See. Haus am See is set in Sattendorf and offers a fitness centre, a private beach area and barbecue facilities. Ubytování Haus am See se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 623 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FEWO Wonta am Ossiachersee

9

FEWO Wonta am Ossiachersee

Ubytování (Apartmán) FEWO Wonta am Ossiachersee. FEWO Wonta am Ossiachersee se nachází u lesa v Sattendorfu a má 2 balkony s výhledem na jezero Ossiacher See a okolní hory. Ubytování FEWO Wonta am Ossiachersee se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

All Inclusive Hotel Sonnenhügel

8,2

All Inclusive Hotel Sonnenhügel

Ubytování (Hotel) All Inclusive Hotel Sonnenhügel. Rodinný All Inclusive Hotel Sonnenhügel leží jen 150 metrů od Ossiašského jezera a vlastní soukromé pláže. Ubytování All Inclusive Hotel Sonnenhügel se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Apartament Ossiachsee

4,9

Apartament Ossiachsee

Ubytování (Apartmán) Apartament Ossiachsee. Apartmán Ossiachsee se nachází v obci Sattendorf a nabízí možnost lyžování až k budově. Ubytování Apartament Ossiachsee se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung am Reinerbach

Ferienwohnung am Reinerbach

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung am Reinerbach. Ferienwohnung am Reinerbach se nachází v Sattendorfu, 31 km od Bad Kleinkirchheimu, a nabízí ubytování s výhledem na hory. Ubytování Ferienwohnung am Reinerbach se nachází ve městě Reinerbachweg 1 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 650 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wohnung Seeblick

Wohnung Seeblick

Ubytování (Apartmán) Wohnung Seeblick. Wohnung Seeblick is situated in Sattendorf. The property is 43 km from Klagenfurt and free private parking is available. Ubytování Wohnung Seeblick se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seehaus Helga

Seehaus Helga

Ubytování (Prázdninový dům) Seehaus Helga. Seehaus Helga is set in Sattendorf and offers a garden, a private beach area and barbecue facilities. Ubytování Seehaus Helga se nachází ve městě Sattendorf (Rakousko - Korutany).

One-Bedroom Apartment in Sattendorf

One-Bedroom Apartment in Sattendorf

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Sattendorf. Located in Sattendorf in the Carinthia region, One-Bedroom Apartment in Sattendorf is a 3-star property featuring free WiFi. Ubytování One-Bedroom Apartment in Sattendorf se nachází ve městě Sattendorf (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 247 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Seeblick Ossiachersee

Apartment Seeblick Ossiachersee

Ubytování (Apartmán) Apartment Seeblick Ossiachersee. Set in Sattendorf in the Carinthia region, Apartment Seeblick Ossiachersee features a balcony and lake views. Ubytování Apartment Seeblick Ossiachersee se nachází ve městě Sattendorf (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 289 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Sattendorf

Město Sattendorf se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 16 hotelů a ubytování ve městě Sattendorf.