Hledat

Ubytování

Ubytování město Bad Bleiberg

Ve městě Bad Bleiberg (Rakousko) máme celkem 9 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Bad Bleiberg

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Bad Bleiberg

Apartments in Villa Crusca

9,4

Apartments in Villa Crusca

Ubytování (Apartmány) Apartments in Villa Crusca. Apartments in Villa Crusca se nachází v přírodním parku Dobratsch v obci Bad Bleiberg, 920 metrů nad mořem, 3 km od dolu Terra Mystica, a nabízí zahradu,... Ubytování Apartments in Villa Crusca se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 693 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments in Bad Bleiberg

9,3

Apartments in Bad Bleiberg

Ubytování (Apartmán) Apartments in Bad Bleiberg. Apartments in Bad Bleiberg se nachází v Bad Bleibergu, 900 metrů od dolu Terra Mystica, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments in Bad Bleiberg se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 993 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Bad Bleiberg

9,1

Ferienwohnung Bad Bleiberg

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Bad Bleiberg. Ferienwohnung Bad Bleiberg se nachází v Bad Bleibergu. Nabízí Wi-Fi zdarma a ubytování s kuchyní a posezením. Ubytování Ferienwohnung Bad Bleiberg se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 266 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maria Hausmann

8,8

Maria Hausmann

Ubytování (Farma) Maria Hausmann. Maria Hausmann se nachází v Bad Bleibergu. Nabízí výhled na hory, Wi-Fi zdarma a zahradu. Na farmě se denně podává kontinentální snídaně. Ubytování Maria Hausmann se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnung Strauss

8,8

Ferienwohnung Strauss

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienwohnung Strauss. Featuring accommodation with a private pool, garden view and a balcony, Ferienwohnung Strauss is situated in Bad Bleiberg. Ubytování Ferienwohnung Strauss se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 638 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

HUMANOMED BLEIBERGERHOF**** Gesundheits- & Wellnesshotel

8,4

HUMANOMED BLEIBERGERHOF**** Gesundheits- & Wellnesshotel

Ubytování (Hotel) HUMANOMED BLEIBERGERHOF**** Gesundheits- & Wellnesshotel. HUMANOMED BLEIBERGERHOF**** Gesundheits- & Wellnesshotel se nachází uprostřed jedinečné přírody a nabízí velkorysé lázně, saunu i wellness centrum. Ubytování HUMANOMED BLEIBERGERHOF**** Gesundheits- & Wellnesshotel se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 213 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Vital Bad Bleiberg

8,4

Hotel Vital Bad Bleiberg

Ubytování (Hotel) Hotel Vital Bad Bleiberg. Příjemný Hotel Vital Bad Bleiberg se nachází uprostřed přírody jen 3 minuty chůze od termálních lázní Bad Bleiberg ve výšce 920 metrů nad mořem. Ubytování Hotel Vital Bad Bleiberg se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 449 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vivea Gesundheitshotel Bad Bleiberg

8,3

Vivea Gesundheitshotel Bad Bleiberg

Ubytování (Hotel) Vivea Gesundheitshotel Bad Bleiberg. Tento 4hvězdičkový hotel se nachází 1 km od centra lázeňského města Bad Bleiberg v jižních Korutanech. Ubytování Vivea Gesundheitshotel Bad Bleiberg se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Soggiorno indimenticabile

8,2

Soggiorno indimenticabile

Ubytování (Prázdninový dům) Soggiorno indimenticabile. Featuring garden views, Soggiorno indimenticabile provides accommodation with a terrace, around 1.7 km from Terra Mystica Mine. Ubytování Soggiorno indimenticabile se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnung Herwigshuette

Ferienwohnung Herwigshuette

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Herwigshuette. Set in Bad Bleiberg and only 4.1 km from Terra Mystica Mine, Ferienwohnung Herwigshuette offers accommodation with garden views, free WiFi and free private... Ubytování Ferienwohnung Herwigshuette se nachází ve městě Bad Bleiberg (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 864 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Bad Bleiberg

Město Bad Bleiberg se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 9 hotelů a ubytování ve městě Bad Bleiberg.