Hledat

Ubytování

Ubytování město Lind ob Velden

Ve městě Lind ob Velden (Rakousko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Lind ob Velden

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Lind ob Velden

The White House Austria

9,1

The White House Austria

Ubytování (Apartmány) The White House Austria. The White House se nachází na klidném místě v obci Lind ob Velden, 3 km od břehu jezera Wörth a 2 minuty jízdy od Veldenu a 16 km od lyžařského areálu... Ubytování The White House Austria se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 770 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Topitschnig

8,9

Ferienwohnung Topitschnig

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Topitschnig. Ferienwohnung Topitschnig s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm se nachází 4 km od centra města Velden a jezera Wörthersee. Ubytování Ferienwohnung Topitschnig se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 135 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Mittagskogel

Apartment Mittagskogel

Ubytování (Apartmán) Apartment Mittagskogel. Set in Lind ob Velden in the Carinthia region, Apartment Mittagskogel has a balcony and garden views. Ubytování Apartment Mittagskogel se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Lind ob Velden

Město Lind ob Velden se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Lind ob Velden.