Hledat

Ubytování

Ubytování město Steinfeld

Ve městě Steinfeld (Rakousko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Steinfeld

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Steinfeld

Haus Sagmeister

8,9

Haus Sagmeister

Ubytování (Farma) Haus Sagmeister. Haus Sagmeister se nachází v Steinfeldu a nabízí bezplatné Wi-Fi, zapůjčení jízdních kol zdarma, zahradu a sdílený obývací prostor. Ubytování Haus Sagmeister se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Holiday Home Steinfeld with Mountain View IX

Holiday Home Steinfeld with Mountain View IX

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Steinfeld with Mountain View IX. Holiday Home Steinfeld with Mountain View IX is located in Steinfeld and offers barbecue facilities. This property offers access to ping-pong. Ubytování Holiday Home Steinfeld with Mountain View IX se nachází ve městě Steinfeld (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 172 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Elisa

Villa Elisa

Ubytování (Apartmány) Villa Elisa. Villa Elisa se nachází v Steinfeldu, 43 km od Lienzu, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Elisa se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 042 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Steinfeld

Město Steinfeld se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Steinfeld.