Hledat

Ubytování

Ubytování město Augsdorf

Ve městě Augsdorf (Rakousko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Augsdorf

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Augsdorf

Kärnten Appartements/Rooms

8,1

Kärnten Appartements/Rooms

Ubytování (Penzion) Kärnten Appartements/Rooms. Penzion Kärnten Appartements se nachází v obci Augsdorf v Korutanech, pouhé 3,5 km od centra města Velden a 31 km od obce Bad Kleinkirchheim. Ubytování Kärnten Appartements/Rooms se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Velden Appartements Top 6

Velden Appartements Top 6

Ubytování (Apartmán) Velden Appartements Top 6. Set in Augsdorf in the Carinthia region, Velden Appartements Top 6 has a patio. Ubytování Velden Appartements Top 6 se nachází ve městě Augsdorf (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 817 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ein schöner Panorama Blick

Ein schöner Panorama Blick

Ubytování (Apartmán) Ein schöner Panorama Blick. Located in Augsdorf in the Carinthia region, Ein schöner Panorama Blick has a balcony and garden views. Set 1. Ubytování Ein schöner Panorama Blick se nachází ve městě Augsdorf (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 845 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Velden Appartements Top 10

Velden Appartements Top 10

Ubytování (Apartmán) Velden Appartements Top 10. Situated in Augsdorf, Velden Appartements Top 10 features accommodation with a patio and free WiFi. The apartment is 400 metres from Veldner Strandbad. Ubytování Velden Appartements Top 10 se nachází ve městě Augsdorf (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 301 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Augsdorf

Město Augsdorf se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Augsdorf.