Hledat

Ubytování

Ubytování město Schlanitzen

Ve městě Schlanitzen (Rakousko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Schlanitzen

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Schlanitzen

Kollerhof

9,8

Kollerhof

Ubytování (Apartmány) Kollerhof. Kollerhof se nachází na kopci v obci Schlanitzen, hned vedle sjezdovky Carnia. Ubytování Kollerhof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 309 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schönauerhof

9,7

Schönauerhof

Ubytování (Apartmány) Schönauerhof. Schönauerhof se nachází na klidném místě v rezortu Sonnenalpe Nassfeld, 5 minut jízdy autem od lanovky Millenium Express a 20 minut jízdy od jezera... Ubytování Schönauerhof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Aparthotel Ederhof

9,7

Aparthotel Ederhof

Ubytování (Aparthotel) Aparthotel Ederhof. Aparthotel Ederhof stojí na klidném místě nad Tröpolachem v lyžařské oblasti Nassfeld, přímo u sjezdovky Carnia. Ubytování Aparthotel Ederhof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Haus Martin

9,7

Haus Martin

Ubytování (Apartmány) Haus Martin. Haus Martin stojí v obci Schlanitzen v Korutanech, 1 km od lanovky Weitenbodenlift a 1,5 km od lanovky Sesselbahn-Sonnleitn. Ubytování Haus Martin se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Gästehaus Hauserhof

9,4

Gästehaus Hauserhof

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Hauserhof. Gästehaus Hauserhof je dům s apartmány situovaný ve Schlanitzenu, jen 200 metrů od sjezdovky Carnia, po které se dá dojet k lanovce Millenium Express. Ubytování Gästehaus Hauserhof se nachází ve městě Schlanitzen (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 282 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Schlanitzen

Město Schlanitzen se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Schlanitzen.