Hledat

Ubytování

Ubytování město Schiefling am See

Ve městě Schiefling am See (Rakousko) máme celkem 25 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Schiefling am See

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Schiefling am See

Ferienhaus Toff

9,6

Ferienhaus Toff

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Toff. Ferienhaus Toff is a renovated 200-year old farmhouse situated in the centre of Schiefling am See, 4 km from Lake Wörthersee. Ubytování Ferienhaus Toff se nachází ve městě Kirchenstr. 24 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 937 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seeblick Susanne

9,6

Seeblick Susanne

Ubytování (Apartmány) Seeblick Susanne. Seeblick Susanne se nachází ve městě Schiefling am See, nedaleko zálivu Velden a 5 minut jízdy od jezera Wörthersee. Ubytování Seeblick Susanne se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

FeWo Seiko

9,5

FeWo Seiko

Ubytování (Apartmán) FeWo Seiko. Situated in Schiefling am See in the Carinthia region, FeWo Seiko features a balcony and garden views. Ubytování FeWo Seiko se nachází ve městě Schiefling am See (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 666 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landgasthof Trattnig

9,5

Landgasthof Trattnig

Ubytování (Penzion) Landgasthof Trattnig. Tento rodinný hotel se nachází na idylickém místě přímo u jezera Trattnigteich. Má restauraci a terasu s výhledem na jezero. Ubytování Landgasthof Trattnig se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 170 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Rasinger

9,4

Ferienwohnungen Rasinger

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Rasinger. Ferienwohnungen Rasinger se nachází ve městě Schiefling am See a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a výhledem na hory. Ubytování Ferienwohnungen Rasinger se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 803 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Ramusch

9,4

Haus Ramusch

Ubytování (Apartmán) Haus Ramusch. Haus Ramusch enjoys a quiet location in Aich, halfway between Schiefling am Wörthersee and Velden am Wörthersee. Ubytování Haus Ramusch se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Gasthof Ferm

9,3

Gasthof Ferm

Ubytování (Penzion) Gasthof Ferm. Gasthof Ferm se nachází na klidném místě u přírodního jezera vhodného ke koupání, 10 minut jízdy autem od Veldenu. Ubytování Gasthof Ferm se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Haus Kaiser

9,3

Haus Kaiser

Ubytování (Penzion) Haus Kaiser. Haus Kaiser se nachází na okraji Schieflingu a nabízí prostornou zahradu, bazén a panoramatický výhled na pohoří Karawanken. Ubytování Haus Kaiser se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Apartments am Turiawald

9,3

Apartments am Turiawald

Ubytování (Apartmány) Apartments am Turiawald. Located in Schiefling am See, 46 km from Kranjska Gora, Apartments am Turiawald provides a garden and free WiFi. Ubytování Apartments am Turiawald se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Haus Margit

9,2

Haus Margit

Ubytování (Apartmán) Haus Margit. Haus Margit se nachází ve městě Schiefling am See v Korutanech a hostům nabízí ubytování v apartmánu s terasou, balkonem a plně vybavenou kuchyní. Ubytování Haus Margit se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Anni's Wörtherseeblick

9,2

Anni's Wörtherseeblick

Ubytování (Apartmán) Anni's Wörtherseeblick. Tento apartmán s balkonem s výhledem na jezero se nachází v obci Schiefling am See, 8 km od Veldenu a 34 km Kleinkirchheimu. Ubytování Anni's Wörtherseeblick se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Primosch

9,2

Haus Primosch

Ubytování (Privát) Haus Primosch. Haus Primosch se nachází v obci Schiefling am See, 7 km od města Velden, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Haus Primosch se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Nibbie's Happy Apartment

9,1

Nibbie's Happy Apartment

Ubytování (Apartmány) Nibbie's Happy Apartment. Nibbie's Happy Apartment se nachází v Schiefling am See. Nabízí patio. Ubytování Nibbie's Happy Apartment se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Pension Windinger

9

Pension Windinger

Ubytování (Bed and breakfast) Pension Windinger. Pension Windinger se nachází pouhých 300 metrů od centra města Schiefling. K jezeru Wörth trvá jízda 5 minut. Ubytování Pension Windinger se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Seeapartements Christophorus

8,9

Seeapartements Christophorus

Ubytování (Apartmány) Seeapartements Christophorus. Seeapartements Christophorus has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Velden am Wörthersee, 5 km from Velden Christmas Market. Ubytování Seeapartements Christophorus se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 835 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Waldpension Schiefling am See

8,9

Waldpension Schiefling am See

Ubytování (Penzion) Waldpension Schiefling am See. Waldpension Schiefling am See stojí uprostřed zeleně, 2 km od jezera Wörthersee. Ubytování Waldpension Schiefling am See se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Gästehaus Resei

8,9

Gästehaus Resei

Ubytování (Privát) Gästehaus Resei. Gästehaus Resei se nachází v obci Schiefling am See, 29 km od Klagenfurtu. Nabízí bezplatné půjčení jízdních kol a Wi-Fi zdarma. Ubytování Gästehaus Resei se nachází ve městě Fasanweg 90 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 497 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Falle

8,9

Haus Falle

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Falle. Penzion Haus Falle se nachází 5 minut chůze od centra městyse Schiefling, 3 km od jezera Wörthersee, a nabízí pokoje s balkonem a výhledem na pohoří... Ubytování Haus Falle se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Pension Pukel

8,3

Pension Pukel

Ubytování (Penzion) Pension Pukel. Pension Pukel se nachází v městysu Schiefling, 3 km od jezera Wörthersee a 5 km městysu Velden i turistického regionu Pyramidenkogel. Ubytování Pension Pukel se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Gasthof Pension Bürger

8

Gasthof Pension Bürger

Ubytování (Penzion) Gasthof Pension Bürger. Tento rodinný penzion fungující už několik desetiletí nabízí idylický pobyt 1,5 km od břehu jezera Wörthersee. Ubytování Gasthof Pension Bürger se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 413 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weisses Rössl

7,6

Weisses Rössl

Ubytování (Penzion) Weisses Rössl. Weisses Rössl se nachází na klidném místě 200 metrů od jezera Wörthersee, 7,5 km od města Velden, je obklopený lesy a velkým trávníkem na opalování, a... Ubytování Weisses Rössl se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 342 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

DreiMäderlHaus

7,3

DreiMäderlHaus

Ubytování (Penzion – hostinec) DreiMäderlHaus. DreiMäderlHaus nabízí restauraci, bar a bezplatné Wi-Fi v obci Bad Sankt Leonhard im Lavanttal, 18 km od lyžařského areálu Klippitztörl. Ubytování DreiMäderlHaus se nachází ve městě Schiefling am See (Rakousko - Korutany).

Holiday resort Mobile Homes Schiefling am Wörthersee - OKT01029-MYA

Holiday resort Mobile Homes Schiefling am Wörthersee - OKT01029-MYA

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday resort Mobile Homes Schiefling am Wörthersee - OKT01029-MYA. Situated in Schiefling am See, Holiday resort Mobile Homes Schiefling am Wörthersee - OKT01029-MYA features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Holiday resort Mobile Homes Schiefling am Wörthersee - OKT01029-MYA se nachází ve městě Schiefling am See (Rakousko - Korutany).

Holiday resort Mobile Homes Schiefling am Wörthersee - OKT01029-UYB

Holiday resort Mobile Homes Schiefling am Wörthersee - OKT01029-UYB

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday resort Mobile Homes Schiefling am Wörthersee - OKT01029-UYB. Holiday resort Mobile Homes Schiefling am Wörthersee - OKT01029-UYB is located in Schiefling am See. The accommodation is 46 km from Kranjska Gora. Ubytování Holiday resort Mobile Homes Schiefling am Wörthersee - OKT01029-UYB se nachází ve městě Schiefling am See (Rakousko - Korutany).

Ferienhaus Falle

Ferienhaus Falle

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Falle. Ferienhaus Falle is located in Schiefling am See and offers free bikes and a terrace. The property features garden views and is 21 km from Klagenfurt. Ubytování Ferienhaus Falle se nachází ve městě 37 Farrendorfer Straße (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 234 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartments Kastanienbaum

Appartments Kastanienbaum

Ubytování (Apartmán) Appartments Kastanienbaum. Appartments Kastanienbaum se nachází 300 metrů od centra města Schiefling am See, 1 km od jezera Keutschach, restaurace a supermarketu a jen 7 km od jezer... Ubytování Appartments Kastanienbaum se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 847 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holzhaus am Wörthersee

Holzhaus am Wörthersee

Ubytování (Prázdninový dům) Holzhaus am Wörthersee. Holzhaus am Wörthersee is situated in Schiefling am See and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Holzhaus am Wörthersee se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Schiefling am See

Město Schiefling am See se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 25 hotelů a ubytování ve městě Schiefling am See.