Hledat

Ubytování

Ubytování město Micheldorf

Ve městě Micheldorf (Rakousko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Micheldorf

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Micheldorf

Gesundheitsresort Agathenhof

6,7

Gesundheitsresort Agathenhof

Ubytování (Hotel) Gesundheitsresort Agathenhof. Offering an outdoor pool, an indoor pool and a spa centre offering professional medical treatments, Gesundheitsresort Agathenhof is located in Micheldorf,... Ubytování Gesundheitsresort Agathenhof se nachází ve městě Micheldorf (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 166 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Designferienhaus Kärnten

Designferienhaus Kärnten

Ubytování (Vila) Designferienhaus Kärnten. Designferienhaus Kärnten is set in Micheldorf and offers a bar, a tennis court and a terrace. Ubytování Designferienhaus Kärnten se nachází ve městě Micheldorf (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 20 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Berg & See Appartement

Berg & See Appartement

Ubytování (Apartmán) Berg & See Appartement. Boasting a garden and barbecue facilities, Berg & See Appartement offers accommodation in Hermagor with free WiFi and mountain views. Ubytování Berg & See Appartement se nachází ve městě Micheldorf (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Micheldorf

Město Micheldorf se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Micheldorf.