Hledat
Ubytování
Ubytování město Plescherken
Ve městě Plescherken (Rakousko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.Nejlepší ubytování ve městě Plescherken
Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Plescherken

9,4
Haus Astrid
Ubytování (Apartmán) Haus Astrid. Haus Astrid se nachází v obci Keutschach am See, 2,4 km od vyhlídkové věže Pyramidenkogel. Ubytování Haus Astrid se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 228 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

9,2
Gästehaus Marlies Keutschach am See
Ubytování (Bed and breakfast) Gästehaus Marlies Keutschach am See. Set 4.4 km from Panoramic Tower Pyramidenkogel, Gästehaus Marlies Keutschach am See offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Gästehaus Marlies Keutschach am See se nachází ve městě Plescherken (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 598 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

9,2
Ferienwohnungen am See Haus Spitzer
Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen am See Haus Spitzer. Ferienwohnungen am See Haus Spitzer se nachází ve městě Plescherken a najdete zde zahradu. Město Bad Kleinkirchheim je odtud 37 km. Ubytování Ferienwohnungen am See Haus Spitzer se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 445 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)
Ubytování ve městě Plescherken
Město Plescherken se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Plescherken.