Hledat

Ubytování

Ubytování město Eberndorf

Ve městě Eberndorf (Rakousko) máme celkem 17 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Eberndorf

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Eberndorf

Gästehaus Haller

9,5

Gästehaus Haller

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Haller. Gästehaus Haller leží nedaleko eberndorfského opatství ve městě Eberndorf a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Gästehaus Haller se nachází ve městě Josef-Friedrich-Perkonig Straße 2 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 119 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Skorianzhof

8,9

Skorianzhof

Ubytování (Penzion) Skorianzhof. Skorianzhof se nachází v přírodní rezervaci Gösselsdorf a nabízí ubytování ve světlých pokojích s dřevěnými podlahami. Ubytování Skorianzhof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Appartementhotel Rutar Lido

8,5

Appartementhotel Rutar Lido

Ubytování (Aparthotel) Appartementhotel Rutar Lido. Appartementhotel Rutar Lido nabízí pokoje, apartmány, krytý i venkovní bazén a wellness centrum na tichém místě v Korutanech, uprostřed nejteplejších... Ubytování Appartementhotel Rutar Lido se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Toplitschhof Urlaub bei Sandra

7,3

Toplitschhof Urlaub bei Sandra

Ubytování (Apartmány) Toplitschhof Urlaub bei Sandra. Toplitschhof Urlaub bei Sandra se nachází v obci Eberndorf, 2,6 km od eberndorfského opatství. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a terasou. Ubytování Toplitschhof Urlaub bei Sandra se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Bernadette 1

Bernadette 1

Ubytování (Apartmán) Bernadette 1. Located in Eberndorf, just 1.2 km from Stift Eberndorf, Bernadette 1 provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Bernadette 1 se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 064 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Familiennest

Appartement Familiennest

Ubytování (Apartmán) Appartement Familiennest. Situated in Eberndorf in the Carinthia region, Appartement Familiennest has a balcony and garden views. Set 2. Ubytování Appartement Familiennest se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 112 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Schimun

Ferienwohnung Schimun

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Schimun. Apartmán Ferienwohnung Schimun se nachází na poklidném místě, 5 km od lyžařského areálu Petzen a 1 km od jezerního koupaliště Gösseldorf. Ubytování Ferienwohnung Schimun se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 202 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Victoria

Victoria

Ubytování (Apartmán) Victoria. Set in Eberndorf, just less than 1 km from Stift Eberndorf, Victoria offers accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Victoria se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 211 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rebecca

Rebecca

Ubytování (Apartmán) Rebecca. Situated in Eberndorf, just less than 1 km from Stift Eberndorf, Rebecca features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Rebecca se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 857 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Wohlfühlnest

Appartement Wohlfühlnest

Ubytování (Apartmán) Appartement Wohlfühlnest. Appartement Wohlfühlnest se nachází 2,7 km od opatství ve městě Eberndorf. Nabízí výhled do vlastní zahrady a na hory, patio a terasu. Ubytování Appartement Wohlfühlnest se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 278 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Elisabeth 3

Apartment Elisabeth 3

Ubytování (Apartmán) Apartment Elisabeth 3. Located in Eberndorf, just less than 1 km from Stift Eberndorf, Apartment Elisabeth 3 provides accommodation with free WiFi. Ubytování Apartment Elisabeth 3 se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 086 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bernadette 2

Bernadette 2

Ubytování (Apartmán) Bernadette 2. Located in Eberndorf, just 1.2 km from Stift Eberndorf, Bernadette 2 provides accommodation with water sports facilities and free WiFi. Ubytování Bernadette 2 se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 223 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bernadette 3

Bernadette 3

Ubytování (Prázdninový dům) Bernadette 3. Set in Eberndorf, just 1.2 km from Stift Eberndorf, Bernadette 3 offers accommodation with water sports facilities, a terrace and free WiFi. Ubytování Bernadette 3 se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Eberndorf

Město Eberndorf se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 17 hotelů a ubytování ve městě Eberndorf.