Hledat

Ubytování

Ubytování město Unterburg am Klopeiner See

Ve městě Unterburg am Klopeiner See (Rakousko) máme celkem 10 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Unterburg am Klopeiner See

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Unterburg am Klopeiner See

Landhaus Ferk

9,4

Landhaus Ferk

Ubytování (Apartmány) Landhaus Ferk. Landhaus Ferk in Unterburg is just a 2-minute walk from Lake Klopein, where guests can use the public beach free of charge. Ubytování Landhaus Ferk se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 442 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Garni Gästehaus Hutter

9,1

Hotel Garni Gästehaus Hutter

Ubytování (Hotel) Hotel Garni Gästehaus Hutter. Hotel Garni Gästehaus Hutter se nachází na poklidném místě, 5 minut chůze od jezera Klopeinersee. Ubytování Hotel Garni Gästehaus Hutter se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Georgihof im Park

9,1

Georgihof im Park

Ubytování (Apartmány) Georgihof im Park. Georgihof im Park se nachází v obci Unterburg am Klopeiner See a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, tenisový kurt a terasu. Ubytování Georgihof im Park se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Frühstückspension Lach

8,9

Frühstückspension Lach

Ubytování (Bed and breakfast) Frühstückspension Lach. Frühstückspension Lach se nachází v obci Eberndorf, 4,2 km od muzea Stift Eberndorf a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Frühstückspension Lach se nachází ve městě Pudab 7 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 829 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Simon

8,9

Pension Simon

Ubytování (Penzion) Pension Simon. Pension Simon se nachází v obci Unterburg am Klopeiner See, pouhých 10 minut chůze od pláže, a nabízí zázemí pro grilování, zahradu, výhled na bazén,... Ubytování Pension Simon se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnung ,, Josephine,, am Klopeinersee

8,8

Ferienwohnung ,, Josephine,, am Klopeinersee

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung ,, Josephine,, am Klopeinersee. Located in Unterburg am Klopeiner See in the Carinthia region, Ferienwohnung, Josephine, am Klopeinersee provides accommodation with free private parking. Ubytování Ferienwohnung ,, Josephine,, am Klopeinersee se nachází ve městě Unterburg am Klopeiner See (Rakousko - Korutany).

Pension Eule

8,6

Pension Eule

Ubytování (Penzion) Pension Eule. Pension Eule se nachází v Unterburgu am Klopeiner See, 1,2 km od jezera Klopeiner See, a nabízí zahradu, terasu a pokoje se satelitní TV a vlastní... Ubytování Pension Eule se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Haus Alpensee

8,6

Haus Alpensee

Ubytování (Penzion) Haus Alpensee. Haus Alpensee je hotel s přímým přístupem na pláž u Klopeinerského jezera. Ubytování Haus Alpensee se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienpark Scheiber

8,5

Ferienpark Scheiber

Ubytování (Apartmány) Ferienpark Scheiber. Featuring a solar-heated outdoor pool, a playground, a barbecue area and ping-pong tables amid a 5000-m² garden, Ferienpark Scheiber is an 8-minute walk... Ubytování Ferienpark Scheiber se nachází ve městě Unterburg am Klopeiner See (Rakousko - Korutany).

Frühstückspension Neuwersch

8,5

Frühstückspension Neuwersch

Ubytování (Privát) Frühstückspension Neuwersch. Frühstückspension Neuwersch se nachází v Unterburgu v Korutanech, na východním břehu Klopeinského jezera, a nabízí ubytování vhodné pro rodiny. Ubytování Frühstückspension Neuwersch se nachází ve městě Georgibergstraße 25 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 219 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof-Pension Lindenhof

7,9

Gasthof-Pension Lindenhof

Ubytování (Penzion) Gasthof-Pension Lindenhof. Gasthof-Pension Lindenhof se nachází v obci Unterburg am Klopeiner See, a nabízí restauraci, bar, zahradu, soukromou pláž, dětské hřiště, Wi-Fi zdarma,... Ubytování Gasthof-Pension Lindenhof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 425 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tschuk Studio 40 am Klopeinersee

Tschuk Studio 40 am Klopeinersee

Ubytování (Apartmán) Tschuk Studio 40 am Klopeinersee. Tschuk Studio 40 am Klopeinersee is situated in Unterburg am Klopeiner See and offers a terrace. The accommodation is 42 km from Velden am Wörthersee. Ubytování Tschuk Studio 40 am Klopeinersee se nachází ve městě Unterburg am Klopeiner See (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnung Hänsel & Gretel

Ferienwohnung Hänsel & Gretel

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Hänsel & Gretel. Set in Unterburg am Klopeiner See in the Carinthia region, Ferienwohnung Hänsel & Gretel features a terrace and garden views. Ubytování Ferienwohnung Hänsel & Gretel se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Appartement Georg

Appartement Georg

Ubytování (Apartmán) Appartement Georg. Appartement Georg is situated in Unterburg am Klopeiner See and offers a garden, a private beach area and a tennis court. Ubytování Appartement Georg se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Bungalow Hutter

Bungalow Hutter

Ubytování (Prázdninový dům) Bungalow Hutter. Situated in Unterburg am Klopeiner See in the Carinthia Region, this detached holiday home features a furnished terrace and a garden. Ubytování Bungalow Hutter se nachází ve městě Klopeiner See Straße (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 911 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Unterburg am Klopeiner See

Město Unterburg am Klopeiner See se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 10 hotelů a ubytování ve městě Unterburg am Klopeiner See.