Hledat

Ubytování

Ubytování město Bleiburg

Ve městě Bleiburg (Rakousko) máme celkem 11 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Bleiburg

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Bleiburg

Südalpen Lofts

9,9

Südalpen Lofts

Ubytování (Apartmány) Südalpen Lofts. Südalpen Lofts features mountain views, free WiFi and free private parking, set in Bleiburg, 6 km from Werner Berg Museum. Ubytování Südalpen Lofts se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 625 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Franco

9,6

Haus Franco

Ubytování (Apartmány) Haus Franco. Featuring garden views, Haus Franco in Bleiburg features accommodation, a restaurant and a garden. Ubytování Haus Franco se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Brauhaus Breznik

9,5

Brauhaus Breznik

Ubytování (Penzion) Brauhaus Breznik. Brauhaus Breznik se nachází v centru Bleiburgu a nabízí elegantní pokoje se satelitní TV s Wi-Fi zdarma. Restaurace podává tradiční rakouskou kuchyni. Ubytování Brauhaus Breznik se nachází ve městě 10. Oktoberplatz 9 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 529 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Karl

9,4

Ferienhaus Karl

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Karl. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Ferienhaus Karl features accommodation in Bleiburg with free WiFi and garden views. Ubytování Ferienhaus Karl se nachází ve městě Woroujach 21 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 663 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Miklin

9,2

Ferienhaus Miklin

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Miklin. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, a garden, and a terrace, Ferienhaus Miklin offers accommodation in Bleiburg with free WiFi and garden views. Ubytování Ferienhaus Miklin se nachází ve městě Penk 16 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 512 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Huber

9,1

Ferienhaus Huber

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Huber. Ferienhaus Huber se nachází pouhé 3 km od obce Bleiburg a nabízí pohodlné apartmány s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Ferienhaus Huber se nachází ve městě Hinterlibitsch 5 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 727 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Jamnig

8,9

Gasthof Jamnig

Ubytování (Penzion) Gasthof Jamnig. Gasthof Jamnig nabízí bezplatné Wi-Fi a restauraci podávající rakouskou kuchyni asi 3 km od centra Bleiburgu. Ubytování Gasthof Jamnig se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 953 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

JUFA Hotel Bleiburg

8,5

JUFA Hotel Bleiburg

Ubytování (Hotel) JUFA Hotel Bleiburg. Tento inovativní hotel šetrný k životnímu prostředí se nachází v Bleiburgu v Jižních Korutanech, 5 km od slovinských hranic. Ubytování JUFA Hotel Bleiburg se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 683 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Petzenchalet

Petzenchalet

Ubytování (Chata) Petzenchalet. Petzenchalet is set in Bleiburg and offers a terrace. Located 7 km from Werner Berg Museum, the property provides a garden and free private parking. Ubytování Petzenchalet se nachází ve městě Bleiburg (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 800 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Bleiburg

Město Bleiburg se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 11 hotelů a ubytování ve městě Bleiburg.