Hledat

Ubytování

Ubytování město Kolbnitz

Ve městě Kolbnitz (Rakousko) máme celkem 10 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kolbnitz

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kolbnitz

Apartment Cooper

9,8

Apartment Cooper

Ubytování (Apartmán) Apartment Cooper. Apartment Cooper se nachází v obci Unterkolbnitz a nabízí obývací pokoj s kachlovými kamny na dřevo, výběr DVD a herní konzoli Nintendo Wii. Ubytování Apartment Cooper se nachází ve městě Kolbnitz (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 461 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Kolbnitz

9,5

Ferienhaus Kolbnitz

Ubytování (Penzion) Ferienhaus Kolbnitz. Ferienhaus Kolbnitz se nachází v Kolbnitzi, 1,7 km od vleku Rauningwiese. Nabízí ubytování se zahradou, neplacené soukromé parkoviště a terasu. Ubytování Ferienhaus Kolbnitz se nachází ve městě Kolbnitz (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 404 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kirchenwirt Kolbnitz

8,7

Kirchenwirt Kolbnitz

Ubytování (Penzion) Kirchenwirt Kolbnitz. Kirchenwirt Kolbnitz je penzion situovaný v Kolbnitzu, 1,2 km od skiareálu Raunigwiese - Kolbnitz (Reisseck) a lanovky Rauningwiese. Ubytování Kirchenwirt Kolbnitz se nachází ve městě Kolbnitz (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 930 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Kolbnitz

8,3

Haus Kolbnitz

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Kolbnitz. Haus Kolbnitz se nachází v obci Kolbnitz v údolí Möll, vedle turistické trasy Alpe Adria. Nabízí lyžárnu a sluneční terasu. Ubytování Haus Kolbnitz se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 241 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gradnitzer

Gradnitzer

Ubytování (Apartmán) Gradnitzer. Gradnitzer is situated in Penk. The accommodation is 44 km from Bad Hofgastein. Ubytování Gradnitzer se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 921 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Kumnig

Apartment Kumnig

Ubytování (Apartmán) Apartment Kumnig. Set in Kolbnitz, just 2.3 km from Skilift Rauningwiese, Apartment Kumnig offers accommodation with a garden, a terrace and free WiFi. Ubytování Apartment Kumnig se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 564 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Three-Bedroom Holiday Home in Kolbnitz

Three-Bedroom Holiday Home in Kolbnitz

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Kolbnitz. Three-Bedroom Holiday Home in Kolbnitz is located in Kolbnitz and offers barbecue facilities. The accommodation is 44 km from Bad Hofgastein. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Kolbnitz se nachází ve městě Kolbnitz (Rakousko - Korutany).

Ubytování ve městě Kolbnitz

Město Kolbnitz se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 10 hotelů a ubytování ve městě Kolbnitz.