Hledat

Ubytování

Ubytování město Presseggersee

Ve městě Presseggersee (Rakousko) máme celkem 28 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Presseggersee

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Presseggersee

Ferienhaus Bella Vista

9,7

Ferienhaus Bella Vista

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Bella Vista. Ferienhaus Bella Vista se nachází v klidné čtvrti obce Presseggersee, pouhých 10 minut chůze od jezera a 15 minut jízdy od lyžařského areálu Nassfeld. Ubytování Ferienhaus Bella Vista se nachází ve městě Presseggersee 36 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 542 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ruhe am See

9,6

Ruhe am See

Ubytování (Penzion) Ruhe am See. Ruhe am See se nachází u pláže na jezeře Presseggersee a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ruhe am See se nachází ve městě Presseggersee (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 277 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus St. Ruprecht

9,6

Haus St. Ruprecht

Ubytování (Apartmány) Haus St. Ruprecht. Hotel Haus St Ruprecht se nachází 16 km od lyžařského areálu Nassfeld a nabízí ubytování s výhledem na jezero Pressegger See, velkou zahradu s dětským... Ubytování Haus St. Ruprecht se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 186 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Petra Maria Sölle

9,6

Petra Maria Sölle

Ubytování (Prázdninový dům) Petra Maria Sölle. Petra Maria Sölle je prázdninový dům nacházející se v Presseggersee, 35 km od Bad Kleinkirchheimu. Ubytování Petra Maria Sölle se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 049 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Lindermuth

9,5

Gästehaus Lindermuth

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Lindermuth. Gästehaus Lindermuth se nachází 200 metrů od břehu jezera Pressegg, a nabízí ubytování zařízené v alpském stylu s možností vlastního stravování, bezplatným... Ubytování Gästehaus Lindermuth se nachází ve městě Presseggersee 1 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 647 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements De Luxe Schluga

9,4

Appartements De Luxe Schluga

Ubytování (Apartmány) Appartements De Luxe Schluga. Appartements De Luxe Schluga se nachází přímo u jezera Pressegger See v korutanském údolí Gailtal a nabízí apartmány s lodžií, soukromou pláž a bezplatné... Ubytování Appartements De Luxe Schluga se nachází ve městě Presseggersee (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 683 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dualhaus Apartments

9,3

Dualhaus Apartments

Ubytování (Apartmán) Dualhaus Apartments. Dualhaus Apartments byl postavený za využití moderních technologií a ekologických stavebních materiálů. Ubytování Dualhaus Apartments se nachází ve městě Presseggersee 61 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 229 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Jank

9,1

Gästehaus Jank

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Jank. Gästehaus Jank jsou apartmány s Wi-Fi zdarma situované v Presseggersee. Hosté mají volný vstup do 200 metrů vzdáleného jezera. Ubytování Gästehaus Jank se nachází ve městě Presseggersee (Rakousko - Korutany).

Appartementhaus Kraker

8,8

Appartementhaus Kraker

Ubytování (Apartmány) Appartementhaus Kraker. Appartementhaus Kraker se nachází pouhých 350 metrů od jezera Pressegger See, 7 km od Hermagoru, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování,... Ubytování Appartementhaus Kraker se nachází ve městě Presseggersee (Rakousko - Korutany).

Alpen Adria Hotel & Spa

8,8

Alpen Adria Hotel & Spa

Ubytování (Hotel) Alpen Adria Hotel & Spa. Alpen Adria Hotel & Spa se nachází pouhých 100 metrů od břehu jezera Pressegg. Nabízí velké wellness centrum, vnitřní a venkovní bazény a parkování zdarma. Ubytování Alpen Adria Hotel & Spa se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnungen-Pension Kraker

8,5

Ferienwohnungen-Pension Kraker

Ubytování (Aparthotel) Ferienwohnungen-Pension Kraker. Ferienwohnungen-Pension Kraker nabízí pokoje a apartmány pouze 150 metrů od jezera Presseggersee. Ubytování Ferienwohnungen-Pension Kraker se nachází ve městě Presseggersee (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 946 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Thomas -The Little House

7,7

Haus Thomas -The Little House

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Thomas -The Little House. Haus Thomas -The Little House se nachází v Presseggen, 10 minut chůze od jezera Pressegg, a nabízí plně vybavený prázdninový dům se 2 ložnicemi a bezplatné... Ubytování Haus Thomas -The Little House se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 822 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Patterer

Ferienhaus Patterer

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Patterer. Apartmán Ferienhaus Patterer se nachází v obci Presseggersee a nabízí ubytování s balkonem. K dispozici je také zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Ferienhaus Patterer se nachází ve městě Presseggersee (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 260 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Refugium

Ferienhaus Refugium

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Refugium. Featuring a terrace, Ferienhaus Refugium provides accommodation in Presseggersee with free WiFi and garden views. Ubytování Ferienhaus Refugium se nachází ve městě Presseggersee 80 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 627 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tom's Hütte

Tom's Hütte

Ubytování (Apartmány) Tom's Hütte. Situated in Presseggersee, Tom's Hütte offers accommodation with a balcony. Ubytování Tom's Hütte se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 314 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Presseggersee

Město Presseggersee se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 28 hotelů a ubytování ve městě Presseggersee.