Hledat

Ubytování

Ubytování město Sankt Jakob im Rosental

Ve městě Sankt Jakob im Rosental (Rakousko) máme celkem 10 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sankt Jakob im Rosental

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sankt Jakob im Rosental

Apartment in St. Jakob im Rosental

9,4

Apartment in St. Jakob im Rosental

Ubytování (Apartmán) Apartment in St. Jakob im Rosental. Featuring barbecue facilities, a garden, and a terrace, Apartment in St. Ubytování Apartment in St. Jakob im Rosental se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Thomashof

9

Thomashof

Ubytování (Penzion) Thomashof. Tento centrálně a tiše položený hotel v idylickém údolí Rosental se nachází na slunné jižní straně Korutanských Alp, pouhých 7 km od jezer Wörth a Faak. Ubytování Thomashof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Maria Aichholzer

9

Maria Aichholzer

Ubytování (Apartmán) Maria Aichholzer. Maria Aichholzer se nachází v oblasti Mühlbach, 6 km od slovinských hranic a 15 minut jízdy od jezer Faak a Wörthersee. Ubytování Maria Aichholzer se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 985 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Amrusch

8,8

Appartements Amrusch

Ubytování (Apartmány) Appartements Amrusch. Appartments Amrusch se nachází na klidném místě 3 km od města Sankt Jakob im Rosental a skládá se ze 4 budov, které stojí na pozemku o rozloze 10 000 m². Ubytování Appartements Amrusch se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Pension Ernenputsch

8,5

Pension Ernenputsch

Ubytování (Bed and breakfast) Pension Ernenputsch. Located in Sankt Jakob im Rosental, 34 km from Klagenfurt, Pension Ernenputsch provides a garden and free WiFi. Ubytování Pension Ernenputsch se nachází ve městě Sankt Jakob im Rosental (Rakousko - Korutany).

Landhotel Rosentaler Hof

8,4

Landhotel Rosentaler Hof

Ubytování (Hotel) Landhotel Rosentaler Hof. Překrásný, neformální hotel Landhotel Rosentaler Hof se nachází na slunné straně Alp v centru Korutan, pouze 8 km od města Velden am Wörthersee. Ubytování Landhotel Rosentaler Hof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnung Am Rosenbach

8,4

Ferienwohnung Am Rosenbach

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Am Rosenbach. Ferienwohnung Am Rosenbach se nachází v Sankt Jakob im Rosental. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma a přístup do zahrady s grilem. Ubytování Ferienwohnung Am Rosenbach se nachází ve městě Feistritz 64 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Stausee

7,9

Pension Stausee

Ubytování (Privát) Pension Stausee. Pension Stausee se nachází v obci Sankt Jakob im Rosental, 29 km od Klagenfurtu, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pension Stausee se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 857 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Dobernigg-Paul

Ferienhaus Dobernigg-Paul

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Dobernigg-Paul. Located in Sankt Jakob im Rosental, this holiday home features a terrace. Ubytování Ferienhaus Dobernigg-Paul se nachází ve městě Srajach 7 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 242 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Sankt Jakob im Rosental

Město Sankt Jakob im Rosental se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 10 hotelů a ubytování ve městě Sankt Jakob im Rosental.