Hledat

Ubytování

Ubytování město Köttmannsdorf

Ve městě Köttmannsdorf (Rakousko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Köttmannsdorf

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Köttmannsdorf

Michela

9,7

Michela

Ubytování (Apartmán) Michela. Hotel Michela se nachází v Köttmannsdorfu a nabízí gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Michela se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 984 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landgasthof Plöschenberg

8,9

Landgasthof Plöschenberg

Ubytování (Penzion – hostinec) Landgasthof Plöschenberg. Landgasthof Plöschenberg se nachází v Köttmannsdorfu v Korutanech a nabízí dětské hřiště, sluneční terasu a restauraci. Ubytování Landgasthof Plöschenberg se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Biohof Claudia

Biohof Claudia

Ubytování (Apartmán) Biohof Claudia. Biohof Claudia se nachází ve Wurdachu a nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Biohof Claudia se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnung Dani

Ferienwohnung Dani

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Dani. Located in Köttmannsdorf, Ferienwohnung Dani provides accommodation with a restaurant, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytování Ferienwohnung Dani se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 381 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Puschnig

Puschnig

Ubytování (Prázdninový dům) Puschnig. Situated in Köttmannsdorf in the Carinthia region, Puschnig has a garden. The accommodation is 24 km from Velden am Wörthersee. Ubytování Puschnig se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 360 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Sonnengarten / Nähe Klagenfurt

Haus Sonnengarten / Nähe Klagenfurt

Ubytování (Apartmán) Haus Sonnengarten / Nähe Klagenfurt. Located in Köttmannsdorf in the Carinthia region, Haus Sonnengarten / Nähe Klagenfurt features a balcony and mountain views. Ubytování Haus Sonnengarten / Nähe Klagenfurt se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ubytování ve městě Köttmannsdorf

Město Köttmannsdorf se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Köttmannsdorf.