Hledat

Ubytování

Ubytování město Presseggen

Ve městě Presseggen (Rakousko) máme celkem 1 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Presseggen

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Presseggen

Berglust Und Seenliebe

9,7

Berglust Und Seenliebe

Ubytování (Apartmány) Berglust Und Seenliebe. Berglust Und Seenliebe jsou apartmány situované v Presseggersee, 35 km od italského Tarvisia. K zázemí patří zahrada a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Berglust Und Seenliebe se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 856 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Pock Apartments

8,7

Haus Pock Apartments

Ubytování (Apartmány) Haus Pock Apartments. Haus Pock se nachází 300 metrů od jezera Presseggersee a 20 metrů od zastávky autobusů do lyžařského areálu Nassfeld (15 km), a nabízí ubytování s možností... Ubytování Haus Pock Apartments se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Bungalow Fritz

8,5

Bungalow Fritz

Ubytování (Apartmán) Bungalow Fritz. Bungalow Fritz se nachází v Presseggersee v Korutanech, 33 km od Bad Kleinkirchheimu. Nabízí zahradu a výhled na hory. Ubytování Bungalow Fritz se nachází ve městě Presseggen (Rakousko - Korutany).

Landhaus Tirol

8

Landhaus Tirol

Ubytování (Penzion) Landhaus Tirol. Landhaus Tirol se nachází se v podhůří Gailtalských Alp, 10 minut chůze od břehů jezera Pressegger. Ubytování Landhaus Tirol se nachází ve městě Presseggen (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 655 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

53

53

Ubytování (Apartmán) 53. 53 is located in Presseggen and offers a garden and barbecue facilities. The apartment features lake views and is 35 km from Tarvisio. Ubytování 53 se nachází ve městě Presseggen (Rakousko - Korutany).

Gebetsroither - Naturpark Schluga Seecamping

Gebetsroither - Naturpark Schluga Seecamping

Ubytování (Kemp) Gebetsroither - Naturpark Schluga Seecamping. Gebetsroither - Naturpark Schluga Seecamping offers pet-friendly accommodation in Presseggersee. Bad Kleinkirchheim is 34 km from the property. Ubytování Gebetsroither - Naturpark Schluga Seecamping se nachází ve městě Presseggen (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 194 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Stressless

Chalet Stressless

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet Stressless. Stressless is situated in Presseggen. Guests have a private terrace. The chalet has a flat-screen TV and 2 bedrooms. Ubytování Chalet Stressless se nachází ve městě Presseggen (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 349 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Presseggen

Město Presseggen se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1 hotelů a ubytování ve městě Presseggen.