Hledat

Ubytování

Ubytování město Millstatt

Ve městě Millstatt (Rakousko) máme celkem 110 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Millstatt

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Millstatt

Haus Hanshois

10

Haus Hanshois

Ubytování (Farma) Haus Hanshois. Haus Hanshois se nachází v Millstattu, 3,6 km od opatství Millstatt. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Haus Hanshois se nachází ve městě Millstatt (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnungen Seerose direkt am See

9,8

Ferienwohnungen Seerose direkt am See

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnungen Seerose direkt am See. Seerose Apartment v Dellachu se nachází přímo na vlastní soukromé pláži u jezera Millstatt. Ubytování Ferienwohnungen Seerose direkt am See se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnungen Fischerhaus - direkt am See

9,7

Ferienwohnungen Fischerhaus - direkt am See

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnungen Fischerhaus - direkt am See. Ferienwohnungen Fischerhaus se nachází na břehu Millstattského jezera a nabízí apartmány s bezplatným Wi-Fi a balkonem s výhledem na jezero a hory. Ubytování Ferienwohnungen Fischerhaus - direkt am See se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnung Fabiella

9,7

Ferienwohnung Fabiella

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Fabiella. Ferienwohnung Fabiella se nachází v Millstattu a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ferienwohnung Fabiella se nachází ve městě Millstatt (Rakousko - Korutany).

Landhaus Tangern

9,7

Landhaus Tangern

Ubytování (Privát) Landhaus Tangern. Landhaus Tangern has lake views, free WiFi and free private parking, set in Millstatt, 1.2 km from Millstatt Abbey. Ubytování Landhaus Tangern se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Turmapartment Lindenhof

9,6

Turmapartment Lindenhof

Ubytování (Apartmán) Turmapartment Lindenhof. Turmapartmentlindenhof is situated in Millstatt, 200 metres away from Lake Millstatt and offering free lake access. Free private garage parking is... Ubytování Turmapartment Lindenhof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Haus Otis

9,6

Haus Otis

Ubytování (Apartmán) Haus Otis. Haus Otis in Millstatt features accommodation with free WiFi, 1.3 km from Millstatt Abbey. Ubytování Haus Otis se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Villa Campana Millstatt

9,6

Villa Campana Millstatt

Ubytování (Apartmány) Villa Campana Millstatt. Villa Campana Millstatt se nachází v centru Millstattu, 300 metrů od nejbližší veřejné pláže u jezera. Ubytování Villa Campana Millstatt se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ortnerhof

9,6

Ortnerhof

Ubytování (Apartmány) Ortnerhof. Ortnerhof se nachází v centru Millstattu, 2 km od golfového klubu Golfclub Millstätter See, a nabízí vlastní jezdecké centrum. Ubytování Ortnerhof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnung Energie Oase

9,6

Ferienwohnung Energie Oase

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Energie Oase. Overlooking the Millstättersee lake, Ferienwohnung Energie Oase enjoys an elevated yet central location in Millstatt. Ubytování Ferienwohnung Energie Oase se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Landhaus Bonaventura

9,5

Landhaus Bonaventura

Ubytování (Apartmány) Landhaus Bonaventura. Landhaus Bonaventura je apartmánový dům situovaný v klidné lokalitě, 4 km od jezera Millstatt. Ubytování Landhaus Bonaventura se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Garten Haus Bed and Breakfast

9,4

Garten Haus Bed and Breakfast

Ubytování (Chata) Garten Haus Bed and Breakfast. Garten Haus Bed and Breakfast je chata z roku 1997 situovaná v zahradě bývalé farmy v Obermillstattu, 1,9 km od millstattského opatství. Ubytování Garten Haus Bed and Breakfast se nachází ve městě 20 Obermillstatt (Rakousko - Korutany).

Appartements See:BLICK

9,4

Appartements See:BLICK

Ubytování (Apartmány) Appartements See:BLICK. Appartements See se nachází v Millstattu nedaleko opatství Millstatt. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Appartements See:BLICK se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnungen M.u.M. Cichini

9,3

Ferienwohnungen M.u.M. Cichini

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen M.u.M. Cichini. Ferienwohnungen Cichini se nachází na jižním svahu nad jezerem Millstätter See a nabízí apartmány s balkonem nebo terasou s výhledem na jezero a okolní... Ubytování Ferienwohnungen M.u.M. Cichini se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Villa Aribo

9,3

Villa Aribo

Ubytování (Penzion) Villa Aribo. Villa Aribo se nachází v Millstattu, 300 metrů od opatství Millstatt. Nabízí zahradu a výhled na jezero. Všechny pokoje mají koupelnu s vanou nebo sprchou. Ubytování Villa Aribo se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Seewohnung Zentral

9,3

Seewohnung Zentral

Ubytování (Apartmán) Seewohnung Zentral. Seewohnung Zentral se nachází v Millstattu, 200 metrů od opatství Millstatt. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Seewohnung Zentral se nachází ve městě Millstatt (Rakousko - Korutany).

Villa Postillion am See

9,2

Villa Postillion am See

Ubytování (Hotel) Villa Postillion am See. Villa Postillion am See se nachází přímo u jezera Millstatt. Ubytování Villa Postillion am See se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Naturhotel Alpenrose

9,2

Naturhotel Alpenrose

Ubytování (Hotel) Naturhotel Alpenrose. Naturhotel Alpenrose se nachází na náhorní plošině s působivým výhledem na jezero Millstatt a nabízí klidné prostředí, krásný venkovní bazén a prostorné... Ubytování Naturhotel Alpenrose se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Landhaus Ebner

9,1

Landhaus Ebner

Ubytování (Penzion) Landhaus Ebner. Landhaus Ebner se nachází na klidném místě nad jezerem Millstatt a nabízí panoramatický výhled na hory a jezero. Ubytování Landhaus Ebner se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Dorfstubn-Wieser Ferienwohnungen

9,1

Dorfstubn-Wieser Ferienwohnungen

Ubytování (Apartmány) Dorfstubn-Wieser Ferienwohnungen. Featuring free WiFi, Dorfstubn-Wieser Ferienwohnungen is situated 1,5 km from the centre of Millstatt and Lake Millstatt. Ubytování Dorfstubn-Wieser Ferienwohnungen se nachází ve městě Kleindombra 38 (Rakousko - Korutany).

Gästehaus Härring

9,1

Gästehaus Härring

Ubytování (Penzion) Gästehaus Härring. Gästehaus Härring stojí na velké louce vhodné k opalování, přímo na břehu jezera Millstätter See ve vesnici Dellach, a nabízí pokoje s balkonem a výhledem... Ubytování Gästehaus Härring se nachází ve městě Dellach 1 (Rakousko - Korutany).

Ferienappartements Karolinenhof

9

Ferienappartements Karolinenhof

Ubytování (Aparthotel) Ferienappartements Karolinenhof. Ferienappartements Karolinenhof se nachází v klidné lokalitě v obci Sappl, asi 1,5 km od obce Dellach a břehu jezera Millstatter See. Ubytování Ferienappartements Karolinenhof se nachází ve městě Sappl 29 (Rakousko - Korutany).

Familienhotel Post

9

Familienhotel Post

Ubytování (Hotel) Familienhotel Post. Featuring free WiFi and a spa centre, Familienhotel Post offers accommodation in Millstatt. Ubytování Familienhotel Post se nachází ve městě Mirnockstrasse 38 (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnung Moser am See

9

Ferienwohnung Moser am See

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Moser am See. Ferienwohnung Moser am See je dům s moderními apartmány situovaný na břehu Millstattského jezera. Ubytování Ferienwohnung Moser am See se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Bacherhof

9

Bacherhof

Ubytování (Farma) Bacherhof. Offering panoramic views over the surrounding countryside, the Bacherhof is 1 km from Obermillstatt and 3 km from Lake Millstatt. Ubytování Bacherhof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Chalet Seeblick

9

Chalet Seeblick

Ubytování (Apartmány) Chalet Seeblick. Chalet Seeblick se nachází v Millstattu, 1,2 km od opatství Millstatt, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Chalet Seeblick se nachází ve městě Millstatt (Rakousko - Korutany).

Haus Moser

9

Haus Moser

Ubytování (Apartmán) Haus Moser. Haus Moser se nachází v Millstattu a nabízí zahradu, gril, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Haus Moser se nachází ve městě Millstatt (Rakousko - Korutany).

Petersenhof

9

Petersenhof

Ubytování (Apartmán) Petersenhof. A garden and a private beach area are available in-house at Petersenhof, which is situated in Millstatt, just 300 metres away from Millstatt Abbey. Ubytování Petersenhof se nachází ve městě Millstatt (Rakousko - Korutany).

Haus Herberg Millstatt

9

Haus Herberg Millstatt

UbytováníHaus Herberg Millstatt. Haus Herberg Millstatt se nachází v Millstattu, pouhých 13 km od římského muzea Teurnia, a nabízí ubytování s výhledem na jezero, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Haus Herberg Millstatt se nachází ve městě Millstatt (Rakousko - Korutany).

Hotel-Café-Restaurant Matzelsdorfer Hof

8,9

Hotel-Café-Restaurant Matzelsdorfer Hof

Ubytování (Penzion) Hotel-Café-Restaurant Matzelsdorfer Hof. Offering panoramic views over the Carinthian mountains, the family-run Hotel Matzelsdorfer Hof is located on a sunny plateau above Lake Millstatt. Ubytování Hotel-Café-Restaurant Matzelsdorfer Hof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ubytování ve městě Millstatt

Město Millstatt se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 110 hotelů a ubytování ve městě Millstatt.