Hledat

Ubytování

Ubytování město Millstatt

Ve městě Millstatt (Rakousko) máme celkem 110 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Millstatt

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Millstatt

Appartements Diana

9,9

Appartements Diana

Ubytování (Apartmány) Appartements Diana. Appartements Diana is quietly located in the historical centre of Millstatt and offers apartments with lake-view balconies and free Wi-Fi access, and a... Ubytování Appartements Diana se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Haus Nowak Ferienwohnungen

9,9

Haus Nowak Ferienwohnungen

Ubytování (Apartmány) Haus Nowak Ferienwohnungen. Haus Nowak Ferienwohnungen is located on the shore of Lake Millstatt. Ubytování Haus Nowak Ferienwohnungen se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnungen Seerose direkt am See

9,8

Ferienwohnungen Seerose direkt am See

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnungen Seerose direkt am See. Seerose Apartment v Dellachu se nachází přímo na vlastní soukromé pláži u jezera Millstatt. Ubytování Ferienwohnungen Seerose direkt am See se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 989 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Kraller

9,8

Haus Kraller

Ubytování (Apartmány) Haus Kraller. Haus Kraller features lake views, free WiFi and free private parking, set in Millstatt, 1.3 km from Millstatt Abbey. Ubytování Haus Kraller se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Haus Kleiner Seeblick

9,7

Haus Kleiner Seeblick

Ubytování (Apartmán) Haus Kleiner Seeblick. Haus Kleiner Seeblick offers accommodation in Millstatt, 5 km from Millstatt Abbey. Ubytování Haus Kleiner Seeblick se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Hubertushof

9,7

Hubertushof

Ubytování (Apartmány) Hubertushof. Hubertushof se nachází v poklidném prostředí nad jezerem Millstättersee. Ubytování Hubertushof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnungen Fischerhaus - direkt am See

9,7

Ferienwohnungen Fischerhaus - direkt am See

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnungen Fischerhaus - direkt am See. Ferienwohnungen Fischerhaus se nachází na břehu Millstattského jezera a nabízí apartmány s bezplatným Wi-Fi a balkonem s výhledem na jezero a hory. Ubytování Ferienwohnungen Fischerhaus - direkt am See se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 079 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Frühstückspension Götzfried-Hof

9,7

Frühstückspension Götzfried-Hof

Ubytování (Penzion) Frühstückspension Götzfried-Hof. Tento penzion stojí u jezera Millstätter See a nabízí soukromou pláž s úschovnou lodí a šatnami a pokoje s vlastním balkonem s výhledem na jezero. Ubytování Frühstückspension Götzfried-Hof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Landhaus Tangern

9,7

Landhaus Tangern

Ubytování (Privát) Landhaus Tangern. Landhaus Tangern has lake views, free WiFi and free private parking, set in Millstatt, 1.2 km from Millstatt Abbey. Ubytování Landhaus Tangern se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 112 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Györi.

9,7

Appartement Györi.

Ubytování (Apartmán) Appartement Györi.. Boasting mountain views, Appartement Györi. Offers accommodation with a garden and a balcony, around 4.4 km from Millstatt Abbey. Ubytování Appartement Györi. se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Turmapartment Lindenhof

9,6

Turmapartment Lindenhof

Ubytování (Apartmán) Turmapartment Lindenhof. Turmapartmentlindenhof is situated in Millstatt, 200 metres away from Lake Millstatt and offering free lake access. Free private garage parking is... Ubytování Turmapartment Lindenhof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 065 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Otis

9,6

Haus Otis

Ubytování (Apartmán) Haus Otis. Haus Otis in Millstatt features accommodation with free WiFi, 1.3 km from Millstatt Abbey. Ubytování Haus Otis se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 764 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Campana Millstatt

9,6

Villa Campana Millstatt

Ubytování (Apartmány) Villa Campana Millstatt. Villa Campana Millstatt se nachází v centru Millstattu, 300 metrů od nejbližší veřejné pláže u jezera. Ubytování Villa Campana Millstatt se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 688 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ortnerhof

9,6

Ortnerhof

Ubytování (Apartmány) Ortnerhof. Ortnerhof se nachází v centru Millstattu, 2 km od golfového klubu Golfclub Millstätter See, a nabízí vlastní jezdecké centrum. Ubytování Ortnerhof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 414 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Energie Oase

9,6

Ferienwohnung Energie Oase

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Energie Oase. Overlooking the Millstättersee lake, Ferienwohnung Energie Oase enjoys an elevated yet central location in Millstatt. Ubytování Ferienwohnung Energie Oase se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Bonaventura

9,5

Landhaus Bonaventura

Ubytování (Apartmány) Landhaus Bonaventura. Landhaus Bonaventura je apartmánový dům situovaný v klidné lokalitě, 4 km od jezera Millstatt. Ubytování Landhaus Bonaventura se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 291 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Strasser

9,5

Ferienwohnung Strasser

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Strasser. Ferienwohnung Strasser s balkonem s výhledem na okolní hory a neplaceným soukromým parkovištěm se nachází v městečku Millstatt, pouhých 13 km od Bad... Ubytování Ferienwohnung Strasser se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Pension Christophorus

9,5

Pension Christophorus

Ubytování (Penzion) Pension Christophorus. Pension Christophorus se nachází na klidném místě v prázdninové vesnici Sappl, 2 km od jezera Millstatt. Ubytování Pension Christophorus se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Pension Pleikner

9,4

Pension Pleikner

Ubytování (Penzion) Pension Pleikner. Pension Pleikner se nachází v Korutanech ve městě Millstatt, 50 km od Obertauernu. Nabízí terasu, výhled na jezero a restauraci. Ubytování Pension Pleikner se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Haus Elfriede

9,4

Haus Elfriede

Ubytování (Apartmány) Haus Elfriede. Haus Elfriede leží na překrásném místě nad městečkem Millstatt a Millstatským jezerem a nabízí panoramatický výhled na jezero a na hory. Ubytování Haus Elfriede se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Garten Haus Bed and Breakfast

9,4

Garten Haus Bed and Breakfast

Ubytování (Chata) Garten Haus Bed and Breakfast. Garten Haus Bed and Breakfast je chata z roku 1997 situovaná v zahradě bývalé farmy v Obermillstattu, 1,9 km od millstattského opatství. Ubytování Garten Haus Bed and Breakfast se nachází ve městě 20 Obermillstatt (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 028 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Margarethe

9,4

Villa Margarethe

Ubytování (Prázdninové domy) Villa Margarethe. Villa Margarethe is a lakeside property offering a private beach area and a multi-level garden. Ubytování Villa Margarethe se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Appartements See:BLICK

9,4

Appartements See:BLICK

Ubytování (Apartmány) Appartements See:BLICK. Appartements See se nachází v Millstattu nedaleko opatství Millstatt. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Appartements See:BLICK se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 609 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen M.u.M. Cichini

9,3

Ferienwohnungen M.u.M. Cichini

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen M.u.M. Cichini. Ferienwohnungen Cichini se nachází na jižním svahu nad jezerem Millstätter See a nabízí apartmány s balkonem nebo terasou s výhledem na jezero a okolní... Ubytování Ferienwohnungen M.u.M. Cichini se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 262 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Aribo

9,3

Villa Aribo

Ubytování (Penzion) Villa Aribo. Villa Aribo se nachází v Millstattu, 300 metrů od opatství Millstatt. Nabízí zahradu a výhled na jezero. Všechny pokoje mají koupelnu s vanou nebo sprchou. Ubytování Villa Aribo se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 282 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sapplerhof

9,3

Sapplerhof

Ubytování (Prázdninový dům) Sapplerhof. Boasting lake views, Sapplerhof offers accommodation with a balcony and a kettle, around 5 km from Millstatt Abbey. Ubytování Sapplerhof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Hotel Berghof

9,3

Hotel Berghof

Ubytování (Hotel) Hotel Berghof. Hotel Berghof se nachází v obci Obermillstatt a nabízí terasu s výhledem na hory a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Hotel Berghof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Villa Postillion am See

9,2

Villa Postillion am See

Ubytování (Hotel) Villa Postillion am See. Villa Postillion am See se nachází přímo u jezera Millstatt. Ubytování Villa Postillion am See se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 596 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Turnerhof

9,2

Turnerhof

Ubytování (Penzion) Turnerhof. Turnerhof sídlí v bývalém statku, na kopci s výhledem na jezero Millstättersee, 3 km od centra obce Millstatt. Ubytování Turnerhof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Appartementhaus Sonne

9,2

Appartementhaus Sonne

Ubytování (Aparthotel) Appartementhaus Sonne. Tradičně zařízený Appartementhaus Sonne nabízí pokoje a apartmány s balkonem a výhledem na jezero Millstatt. Ubytování Appartementhaus Sonne se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Naturhotel Alpenrose

9,2

Naturhotel Alpenrose

Ubytování (Hotel) Naturhotel Alpenrose. Naturhotel Alpenrose se nachází na náhorní plošině s působivým výhledem na jezero Millstatt a nabízí klidné prostředí, krásný venkovní bazén a prostorné... Ubytování Naturhotel Alpenrose se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Freitag Home

9,1

Freitag Home

Ubytování (Apartmány) Freitag Home. Freitag Home se nachází v obci Milstatt, 50 metrů od jezera Millstatt, 9 km od lyžařského areálu Goldeck, a nabízí plně vybavený kuchyňský kout, soukromé... Ubytování Freitag Home se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Landhaus Ebner

9,1

Landhaus Ebner

Ubytování (Penzion) Landhaus Ebner. Landhaus Ebner se nachází na klidném místě nad jezerem Millstatt a nabízí panoramatický výhled na hory a jezero. Ubytování Landhaus Ebner se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 576 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Parkschlössl

9,1

Villa Parkschlössl

Ubytování (Hotel) Villa Parkschlössl. Set in the center of Millstatt, the historic Villa Parkschlössl is a 2-minute walk from lake Millstatt and is a non-smoking property. Ubytování Villa Parkschlössl se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Dorfstubn-Wieser Ferienwohnungen

9,1

Dorfstubn-Wieser Ferienwohnungen

Ubytování (Apartmány) Dorfstubn-Wieser Ferienwohnungen. Featuring free WiFi, Dorfstubn-Wieser Ferienwohnungen is situated 1,5 km from the centre of Millstatt and Lake Millstatt. Ubytování Dorfstubn-Wieser Ferienwohnungen se nachází ve městě Kleindombra 38 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 586 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Härring

9,1

Gästehaus Härring

Ubytování (Penzion) Gästehaus Härring. Gästehaus Härring stojí na velké louce vhodné k opalování, přímo na břehu jezera Millstätter See ve vesnici Dellach, a nabízí pokoje s balkonem a výhledem... Ubytování Gästehaus Härring se nachází ve městě Dellach 1 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 291 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienappartements Karolinenhof

9

Ferienappartements Karolinenhof

Ubytování (Aparthotel) Ferienappartements Karolinenhof. Ferienappartements Karolinenhof se nachází v klidné lokalitě v obci Sappl, asi 1,5 km od obce Dellach a břehu jezera Millstatter See. Ubytování Ferienappartements Karolinenhof se nachází ve městě Sappl 29 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 656 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Moser am See

9

Ferienwohnung Moser am See

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Moser am See. Ferienwohnung Moser am See je dům s moderními apartmány situovaný na břehu Millstattského jezera. Ubytování Ferienwohnung Moser am See se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 965 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Familienhotel Post

9

Familienhotel Post

Ubytování (Hotel) Familienhotel Post. Featuring free WiFi and a spa centre, Familienhotel Post offers accommodation in Millstatt. Ubytování Familienhotel Post se nachází ve městě Mirnockstrasse 38 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 376 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bacherhof

9

Bacherhof

Ubytování (Farma) Bacherhof. Offering panoramic views over the surrounding countryside, the Bacherhof is 1 km from Obermillstatt and 3 km from Lake Millstatt. Ubytování Bacherhof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 836 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Neubauer - Zimmer

9

Landhaus Neubauer - Zimmer

Ubytování (Bed and breakfast) Landhaus Neubauer - Zimmer. Offering a private beach area, Landhaus Neubauer - Zimmer is located in Millstatt. Each room here will provide you with satellite channels. Ubytování Landhaus Neubauer - Zimmer se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Petersenhof

9

Petersenhof

Ubytování (Apartmán) Petersenhof. A garden and a private beach area are available in-house at Petersenhof, which is situated in Millstatt, just 300 metres away from Millstatt Abbey. Ubytování Petersenhof se nachází ve městě Millstatt (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 097 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Streintz

8,9

Villa Streintz

Ubytování (Aparthotel) Villa Streintz. Villa Streintz se nachází pouhých 10 metrů od jezera Mittelstäter See a 500 metrů od centra Millstattu, restaurací, obchodů, kaváren a lázeňského domu. Ubytování Villa Streintz se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Hotel-Café-Restaurant Matzelsdorfer Hof

8,9

Hotel-Café-Restaurant Matzelsdorfer Hof

Ubytování (Penzion) Hotel-Café-Restaurant Matzelsdorfer Hof. Offering panoramic views over the Carinthian mountains, the family-run Hotel Matzelsdorfer Hof is located on a sunny plateau above Lake Millstatt. Ubytování Hotel-Café-Restaurant Matzelsdorfer Hof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 680 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Anna Millstatt

8,9

Haus Anna Millstatt

Ubytování (Penzion) Haus Anna Millstatt. Haus Anna Millstatt se nachází v městečku Millstatt v Korutanech, 800 metrů od zdejšího opatství, a nabízí sluneční terasu s výhledem na hory a soukromé... Ubytování Haus Anna Millstatt se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Seemüllnerhaus

8,9

Seemüllnerhaus

Ubytování (Penzion) Seemüllnerhaus. Seemüllnerhaus se nachází v centru obce Millstatt. Nabízí zahradu, soukromou pláž a neplacené soukromé parkoviště. Z domu je výhled na jezero. Ubytování Seemüllnerhaus se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Hotel See-Villa

8,8

Hotel See-Villa

Ubytování (Hotel) Hotel See-Villa. Historický Hotel See-Villa se nachází na klidném místě na břehu jezera Millstatt v Korutanech. Ubytování Hotel See-Villa se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 905 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Sedlak

8,8

Pension Sedlak

Ubytování (Penzion) Pension Sedlak. Pension Sedlak se nachází na břehu jezera Millstatt na okraji stejnojmenné obce. Nabízí soukromý úsek pláže a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pension Sedlak se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienhaus Zankl

8,8

Ferienhaus Zankl

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Zankl. Ferienhaus Zankl is a holiday home with a terrace, set in Millstatt, 800 metres from Millstatt Abbey. Guests benefit from balcony and a barbecue. Ubytování Ferienhaus Zankl se nachází ve městě 22 Kleindombra (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 140 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Staudacher Hof-Das Romantische Haus

8,8

Staudacher Hof-Das Romantische Haus

Ubytování (Hotel) Staudacher Hof-Das Romantische Haus. Staudacher Hof-Das Romantische Haus se nachází se v Millstattu v Korutanech, 49 km od Obertauernu. Ubytování Staudacher Hof-Das Romantische Haus se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 240 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Marianne

8,8

Haus Marianne

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Marianne. Haus Marianne is located in Millstatt, 200 metres from the lake. Free WiFi access is available. All units include a TV with satellite channels. Ubytování Haus Marianne se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ubytování ve městě Millstatt

Město Millstatt se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 110 hotelů a ubytování ve městě Millstatt.