Hledat

Ubytování

Ubytování město Verditz

Ve městě Verditz (Rakousko) máme celkem 11 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Verditz

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Verditz

Verditzhütte

9,3

Verditzhütte

Ubytování (Prázdninový dům) Verditzhütte. Set in Verditz in the Carinthia region, Verditzhütte has a patio and garden views. Ubytování Verditzhütte se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 514 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Verditz S

Villa Verditz S

Ubytování (Vila) Villa Verditz S. Situated in Verditz, Villa Verditz S features accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 45 km from Turracher Hohe. Ubytování Villa Verditz S se nachází ve městě Verditz (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 14 523 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sunnseitn am Verditz

Apartment Sunnseitn am Verditz

Ubytování (Apartmán) Apartment Sunnseitn am Verditz. Boasting accommodation with a private pool, mountain view and a terrace, Apartment Sunnseitn am Verditz is situated in Verditz. Ubytování Apartment Sunnseitn am Verditz se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Villa Verditz

Villa Verditz

Ubytování (Vila) Villa Verditz. Situated in Verditz, Villa Verditz features accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 45 km from Turracher Hohe. Ubytování Villa Verditz se nachází ve městě Verditz (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 14 575 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Schönblick

Apartment Schönblick

Ubytování (Apartmány) Apartment Schönblick. Situated in Verditz, 43 km from Turracher Hohe, Apartment Schönblick features a garden and free WiFi. Ubytování Apartment Schönblick se nachází ve městě Verditz (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 298 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Afritz-Verditz

Holiday Home Afritz-Verditz

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Afritz-Verditz. Holiday Home Afritz-Verditz is set in Verditz. The accommodation is 45 km from Turracher Hohe, and guests benefit from complimentary WiFi and private... Ubytování Holiday Home Afritz-Verditz se nachází ve městě Verditz (Rakousko - Korutany).

Holiday Home Wenzel (VER150)

Holiday Home Wenzel (VER150)

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Wenzel (VER150). Ferienhaus Verditz 150S se nachází v obci Verditz a nabízí plně vybavenou kuchyň. Prázdninový dům má koupelnu se sprchou. Ubytování Holiday Home Wenzel (VER150) se nachází ve městě Verditz (Rakousko - Korutany).

Apartment PUSCHITZ (VER110)

Apartment PUSCHITZ (VER110)

Ubytování (Apartmán) Apartment PUSCHITZ (VER110). ALMHAUS PUSCHITZ 110S se nachází ve městě Verditz a nabízí plně vybavenou kuchyň a terasu. Apartmán má také koupelnu se sprchou a pračkou. Ubytování Apartment PUSCHITZ (VER110) se nachází ve městě Verditz (Rakousko - Korutany).

Apartment PUSCHITZ (VER112)

Apartment PUSCHITZ (VER112)

Ubytování (Apartmán) Apartment PUSCHITZ (VER112). ALMHAUS PUSCHITZ 112S se nachází v obci Verditz. Tento apartmán má balkon, 2 ložnice, plně vybavenou kuchyň se sporákem a vlastní koupelnu s vanou. Ubytování Apartment PUSCHITZ (VER112) se nachází ve městě Verditz (Rakousko - Korutany).

Holiday Home Afritz-Verditz - OKT02503-F

Holiday Home Afritz-Verditz - OKT02503-F

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Afritz-Verditz - OKT02503-F. Holiday Home Afritz-Verditz - OKT02503-F is situated in Verditz. Ubytování Holiday Home Afritz-Verditz - OKT02503-F se nachází ve městě Verditz (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 119 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Grafhube

Appartements Grafhube

Ubytování (Prázdninový dům) Appartements Grafhube. Appartements Grafhube se nachází ve Verditzu, 21 km od Bad Kleinkirchheimu. Prázdninový dům nabízí terasu, Wi-Fi zdarma a výhled na hory. Ubytování Appartements Grafhube se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 21 084 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment PUSCHITZ (VER111)

Apartment PUSCHITZ (VER111)

Ubytování (Apartmán) Apartment PUSCHITZ (VER111). ALMHAUS PUSCHITZ 111S s terasou se nachází ve Verditzu v Korutanech, 12 km od města Bad Kleinkirchheim. Ubytování Apartment PUSCHITZ (VER111) se nachází ve městě Verditz (Rakousko - Korutany).

Ubytování ve městě Verditz

Město Verditz se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 11 hotelů a ubytování ve městě Verditz.