Hledat

Ubytování

Ubytování město Egg am Faaker See

Ve městě Egg am Faaker See (Rakousko) máme celkem 26 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Egg am Faaker See

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Egg am Faaker See

Ferienhaus Renate

9,7

Ferienhaus Renate

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Renate. Ferienhaus Renate se nachází v Egg am Faaker See. Tento apartmán nabízí balkon a zahradu. Ubytování Ferienhaus Renate se nachází ve městě Taborweg 8 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 376 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments am See

9,7

Apartments am See

Ubytování (Aparthotel) Apartments am See. Tyto moderně zařízené apartmány se nachází přímo u jezera Faak a jsou obklopené zahradou o rozloze 10 000 m². Ubytování Apartments am See se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Apartment am Faaker See

9,7

Apartment am Faaker See

Ubytování (Apartmán) Apartment am Faaker See. Apartment am Faaker See nabízí ubytování s terasou a krbem v Egg am Faaker See. Vychutnat si zde můžete také výhled na hory. Ubytování Apartment am Faaker See se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 731 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kleines Hotel Kärnten

9,6

Kleines Hotel Kärnten

Ubytování (Hotel) Kleines Hotel Kärnten. Surrounded by a 12,000 m² garden, this 4-star boutique hotel features a private beach on Lake Faak. Ubytování Kleines Hotel Kärnten se nachází ve městě Egg am Faaker See (Rakousko - Korutany).

Terezia-Appartements Nassfeld

9,6

Terezia-Appartements Nassfeld

Ubytování (Apartmány) Terezia-Appartements Nassfeld. Terezia-Appartements Nassfeld se nachází v Eggu v Korutanském kraji, 5 minut jízdy od jezera Pressegg. Ubytování Terezia-Appartements Nassfeld se nachází ve městě Egg am Faaker See (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 057 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Holzer

9,6

Ferienhaus Holzer

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Holzer. Ferienhaus Holzer se nachází ve městě Egg am Faaker See, jen 400 metrů od jezera Faak, a nabízí apartmány s výhledem na jezero, prostornou sluneční terasu,... Ubytování Ferienhaus Holzer se nachází ve městě Waubergweg 12b (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Alpenblick

9,5

Ferienwohnung Alpenblick

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Alpenblick. Ferienwohnung Alpenblick se nachází na okraji vesnice Egg bei Hermagor, 150metrů od centra obce s restauracemi a obchody. Ubytování Ferienwohnung Alpenblick se nachází ve městě Egg am Faaker See (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 048 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jank Maria Apartment

9,5

Jank Maria Apartment

Ubytování (Apartmán) Jank Maria Apartment. Jank Maria Apartment je ubytování s možností vlastního stravování v obci Egg. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Jank Maria Apartment se nachází ve městě Egg am Faaker See (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 073 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fewo-Lenz

9,4

Fewo-Lenz

Ubytování (Apartmány) Fewo-Lenz. Fewo-Lenz se nachází necelých 5 km od jezera Pressegger a 16 km od lanovky Millennium Express v Hermagoru. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a posezením. Ubytování Fewo-Lenz se nachází ve městě Egg am Faaker See (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 247 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Seehöhe

9,4

Appartement Seehöhe

Ubytování (Apartmány) Appartement Seehöhe. Appartement Seehöhe nabízí vlastní pláž na břehu jezera Faak, na kterou dojdete za 5 minut, a apartmány s balkonem s panoramatickým výhledem na jezero. Ubytování Appartement Seehöhe se nachází ve městě Egg am Faaker See (Rakousko - Korutany).

Haus Manuela

9,3

Haus Manuela

Ubytování (Apartmány) Haus Manuela. Haus Manuela nabízí ubytování v městečku Passriach, 200 metrů od jezera Pressegger, 14 km od lyžařského areálu Nassfeld a 32 km od Villachu. Ubytování Haus Manuela se nachází ve městě Egg am Faaker See (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 390 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Faaker See

9,3

Apartments Faaker See

Ubytování (Apartmány) Apartments Faaker See. Tyto moderně zařízené apartmány se nachází přímo na břehu jezera Faak a nabízí bezplatné Wi-Fi, velkou zahradu a soukromý přístup k jezeru. Ubytování Apartments Faaker See se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 617 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Karnerhof

9,3

Hotel Karnerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Karnerhof. Tento rodinný hotel se nachází přímo na břehu jezera Faaker See a nabízí útulnou atmosféru, celou řadu sportovních a wellness zařízení, rafinovanou... Ubytování Hotel Karnerhof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 023 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Das Moser - Hotel Garni am See (Adults Only)

9,2

Das Moser - Hotel Garni am See (Adults Only)

Ubytování (Hotel) Das Moser - Hotel Garni am See (Adults Only). Tento 4hvězdičkový hotel obklopený zahradou o rozloze 5 000 m² se nachází jen 50 metrů od břehu jezera Faak. Hotel nabízí ubytování pouze pro dospělé. Ubytování Das Moser - Hotel Garni am See (Adults Only) se nachází ve městě Egger Seepromenade 66 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 813 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seehaus Rausch

9,2

Seehaus Rausch

Ubytování (Apartmány) Seehaus Rausch. Hotel Ferienwohnungen Rausch se nachází přímo na břehu jezera Faak v jižních Korutanech. Má vlastní písečnou pláž a velký trávník na opalování. Ubytování Seehaus Rausch se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Villa Desiree - Hotel Garni - Adults Only

9,2

Villa Desiree - Hotel Garni - Adults Only

Ubytování (Hotel) Villa Desiree - Hotel Garni - Adults Only. Villa Desiree - Hotel Garni - Adults Only se nachází v Egg am Faaker See. Ubytování Villa Desiree - Hotel Garni - Adults Only se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 314 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Paulis Familienhotel

9

Paulis Familienhotel

Ubytování (Hotel) Paulis Familienhotel. Paulis Familienhotel se nachází ve městě Pogöriach, 1,5 km od jezera Faak, a nabízí wellness centrum, restauraci podávající místní jídla, dětské hřiště,... Ubytování Paulis Familienhotel se nachází ve městě Egg am Faaker See (Rakousko - Korutany).

Gasthaus zum Fuchs - Familie Andrä

9

Gasthaus zum Fuchs - Familie Andrä

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthaus zum Fuchs - Familie Andrä. Egg Gasthaus Andrä se nachází 4 km od města Hermagor, kde najdete restaurace, supermarkety, běžkařské tratě a sáňkařské dráhy. Ubytování Gasthaus zum Fuchs - Familie Andrä se nachází ve městě Egg am Faaker See (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 887 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Weberhof

8,9

Apartments Weberhof

Ubytování (Apartmány) Apartments Weberhof. Featuring a private beach with a sunbathing lawn, Pension Weberhof is only 150 metres from the shore of Lake Faak. Ubytování Apartments Weberhof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Gästehaus Maier

8,8

Gästehaus Maier

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Maier. Set in lush green surroundings, Gästehaus Maier is just a 2-minute walk from the beach at Lake Faak. Ubytování Gästehaus Maier se nachází ve městě Egg am Faaker See (Rakousko - Korutany).

Pension Haus Aschgan

8,7

Pension Haus Aschgan

Ubytování (Penzion) Pension Haus Aschgan. Pension Haus Aschgan se nachází v Egg am Faaker See. Nabízí Wi-Fi zdarma, dětské hřiště a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Pension Haus Aschgan se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Hotel Kanz

8,6

Hotel Kanz

Ubytování (Hotel) Hotel Kanz. Hotel Kanz features a restaurant, bar, a garden and private beach area in Egg am Faaker See. This 3-star hotel offers luggage storage space. Ubytování Hotel Kanz se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 808 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Wulz-Lesjak

8,6

Gästehaus Wulz-Lesjak

Ubytování (Penzion) Gästehaus Wulz-Lesjak. Gästehaus Wulz-Lesjak v obci Egg am Faaker See stojí 2 minuty pěšky od pláže u jezera Faaker See, kterou mohou hosté navštěvovat zdarma. Ubytování Gästehaus Wulz-Lesjak se nachází ve městě Taborweg 2 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 428 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Mühlenheim

8,5

Pension Mühlenheim

Ubytování (Penzion) Pension Mühlenheim. Pension Mühlenheim se nachází ve městě Egg am Faaker See, 50 metrů od břehu jezera, a nabízí soukromou pláž a zdarma dostupné Wi-Fi ve společných... Ubytování Pension Mühlenheim se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienhaus Apartments Faaker See

8,5

Ferienhaus Apartments Faaker See

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Apartments Faaker See. Ferienhaus Apartments Faaker See se nachází přímo na břehu jezera Faaker See. Ubytování Ferienhaus Apartments Faaker See se nachází ve městě Neuegg 2 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vitalhotel Sonnblick

8,2

Vitalhotel Sonnblick

Ubytování (Hotel) Vitalhotel Sonnblick. Vitalhotel Sonnblick se nachází na kopci ve vesnici Egg am See a nabízí pokoje s nábytkem v alpském stylu, restauraci, wellness centrum a výhled na horu... Ubytování Vitalhotel Sonnblick se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnung Drobollach / Faaker See 101S

Ferienwohnung Drobollach / Faaker See 101S

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Drobollach / Faaker See 101S. Set in Egg am Faaker See, Ferienwohnung Drobollach / Faaker See 101S offers accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Ferienwohnung Drobollach / Faaker See 101S se nachází ve městě Egg am Faaker See (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 179 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Drobollach / Faaker See 100S

Ferienwohnung Drobollach / Faaker See 100S

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Drobollach / Faaker See 100S. Situated in Egg am Faaker See, Ferienwohnung Drobollach / Faaker See 100S features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Ferienwohnung Drobollach / Faaker See 100S se nachází ve městě Egg am Faaker See (Rakousko - Korutany).

Ubytování ve městě Egg am Faaker See

Město Egg am Faaker See se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 26 hotelů a ubytování ve městě Egg am Faaker See.