Hledat

Ubytování

Ubytování město Kreuth

Ve městě Kreuth (Rakousko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kreuth

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kreuth

Al vecchio fienile

8,7

Al vecchio fienile

Ubytování (Prázdninový dům) Al vecchio fienile. Set in Bleiberg-Kreuth in the Carinthia region, Al vecchio fienile has a patio and garden views. Ubytování Al vecchio fienile se nachází ve městě Kreuth (Rakousko - Korutany).

Haus Daniela

8,1

Haus Daniela

Ubytování (Apartmán) Haus Daniela. Haus Daniela is located in Ebenthal. This apartment features a garden and free private parking. Ubytování Haus Daniela se nachází ve městě Kreuth (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 315 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Brisch A

Villa Brisch A

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Brisch A. Villa Brisch A is set in Kreuth. Offering free WiFi, the property also has a garden. Ubytování Villa Brisch A se nachází ve městě Kreuth (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 688 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Brisch B

Villa Brisch B

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Brisch B. Located in Kreuth in the Carinthia region, Villa Brisch B features a garden. This holiday home provides a shared kitchen and free WiFi. Ubytování Villa Brisch B se nachází ve městě Kreuth (Rakousko - Korutany).

Villa Brisch XL

Villa Brisch XL

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Brisch XL. Villa Brisch XL is set in Kreuth and offers a garden and a terrace. This holiday home offers a shared kitchen and free WiFi. Ubytování Villa Brisch XL se nachází ve městě Kreuth (Rakousko - Korutany).

Ubytování ve městě Kreuth

Město Kreuth se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Kreuth.