Hledat

Ubytování

Ubytování město Moosburg

Ve městě Moosburg (Rakousko) máme celkem 19 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Moosburg

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Moosburg

Kuscherhof

9,7

Kuscherhof

Ubytování (Farma) Kuscherhof. Farma Kuscherhof leží jen 5 minut jízdy od jezera Wörthersee a od centra města Moosburg. Ubytování Kuscherhof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Landhaus Lassnig

9,5

Landhaus Lassnig

Ubytování (Penzion) Landhaus Lassnig. Landhaus Lassnig offers superb views of the Karawanken Mountains and is only 3 km away from Lake Wörth. Ubytování Landhaus Lassnig se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Gasthof Bärnwirt

9,4

Gasthof Bärnwirt

Ubytování (Apartmány) Gasthof Bärnwirt. Gasthof Bärnwirt se nachází na klidném místě ve městě Moosburg, 7 minut jízdy od jezera Wörth, a nabízí venkovní bazén a tradičně zařízené pokoje s... Ubytování Gasthof Bärnwirt se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Fischerhaus

9,4

Fischerhaus

Ubytování (Penzion) Fischerhaus. Fischerhaus nabízí vinotéku, restauraci, která připravuje pokrmy italské kuchyně a pokoje s výhledem do zahrady nebo na sousední golfové hřiště Moosburg... Ubytování Fischerhaus se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 110 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Appartement Lanzer

9,4

Pension Appartement Lanzer

Ubytování (Penzion) Pension Appartement Lanzer. Pension Appartement Lanzer stojí na břehu soukromého jezera vhodného ke koupání, 700 metrů od centra Moosburgu. Ubytování Pension Appartement Lanzer se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 360 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Sonnblick

9,1

Gästehaus Sonnblick

Ubytování (Apartmán) Gästehaus Sonnblick. Boasting a garden and barbecue facilities, Gästehaus Sonnblick offers accommodation in Moosburg with free WiFi and garden views. Ubytování Gästehaus Sonnblick se nachází ve městě Ratzeneggerstrasse 1 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 660 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Sonja

9

Ferienhaus Sonja

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Sonja. Featuring garden views, Ferienhaus Sonja offers accommodation with a garden, barbecue facilities and a terrace, around 1. Ubytování Ferienhaus Sonja se nachází ve městě Sportweg 13 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 798 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Elfi

9

Haus Elfi

Ubytování (Apartmán) Haus Elfi. Haus Elfi, se nachází ve městě Moosburg, 8 minut jízdy od jezera Wörthersee, a nabízí možnost jízdy na koni a koupání v rybníku. Ubytování Haus Elfi se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Gästehaus Sonnblick Appartment 2

8,9

Gästehaus Sonnblick Appartment 2

Ubytování (Apartmán) Gästehaus Sonnblick Appartment 2. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Gästehaus Sonnblick Appartment 2 offers accommodation in Moosburg with free WiFi and garden views. Ubytování Gästehaus Sonnblick Appartment 2 se nachází ve městě Ratzeneggerstraße 1 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Scholz

8,9

Ferienwohnung Scholz

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Scholz. Tento prostorný prázdninový apartmán se nachází v Moosburgu, 9 km od jezera Wörthersee a 17 km od Klagenfurtu. Ubytování Ferienwohnung Scholz se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 574 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Straßonig

8,9

Ferienwohnungen Straßonig

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Straßonig. Ferienwohnungen Straßonig se nachází v Moosburgu, 3,2 km od letní bobové dráhy. Na místě je neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ferienwohnungen Straßonig se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 682 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Viola

8,7

Villa Viola

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Viola. Villa Viola se nachází ve městě Moosburg, 6 minut jízdy autem od jezera Wörthersee, a nabízí zahradu s terasou, sezonní venkovní bazén i bezplatné... Ubytování Villa Viola se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 898 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Karawankenblick

8,5

Pension Karawankenblick

Ubytování (Penzion) Pension Karawankenblick. Pension Karawankenblick se nachází 2 km od centra obce Moosburg, jen 10 minut jízdy od golfových hřišť Moosburgu Pörtschach a Klagenfurt-Seltenheim. Ubytování Pension Karawankenblick se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Hotel Schloss Moosburg

8,3

Hotel Schloss Moosburg

Ubytování (Hotel) Hotel Schloss Moosburg. Hotel Schloss Moosburg se nachází na kopci západně od vesnice Moosburg. Ubytování Hotel Schloss Moosburg se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Gasthof Liebetegger

8,1

Gasthof Liebetegger

Ubytování (Penzion) Gasthof Liebetegger. Tradiční penzion Gasthof Liebetegger je vzdálený pouhých 5 km od jezera Wörthersee a 2 km od golfového hřiště Moosburg. Ubytování Gasthof Liebetegger se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Haus Falkenstein

7,2

Haus Falkenstein

Ubytování (Apartmány) Haus Falkenstein. Haus Falkenstein, a property is set in Moosburg, 3.9 km from Summer toboggan run in Moosburg. Ubytování Haus Falkenstein se nachází ve městě Moosburg (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 880 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Krainer

Ferienwohnung Krainer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Krainer. Boasting a seasonal outdoor swimming pool, a garden, and a terrace, Ferienwohnung Krainer offers accommodation in Moosburg with free WiFi and garden views. Ubytování Ferienwohnung Krainer se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Urlaubsbauernhof Wabnig

Urlaubsbauernhof Wabnig

Ubytování (Farma) Urlaubsbauernhof Wabnig. Urlaubsbauernhof Wabnig is an organic farm 4 km from Moosburg and 5 km from Lake Wörthersee. Ubytování Urlaubsbauernhof Wabnig se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 408 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Moosburg

Město Moosburg se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 19 hotelů a ubytování ve městě Moosburg.