Hledat

Ubytování

Ubytování město Kliening

Ve městě Kliening (Rakousko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kliening

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kliening

Gerstbreinhof

9,7

Gerstbreinhof

Ubytování (Bed and breakfast) Gerstbreinhof. Set in Bad Sankt Leonhard im Lavanttal in the Carinthia region, Gerstbreinhof offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Gerstbreinhof se nachází ve městě Kliening (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 126 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhütte Antonia

9,6

Ferienhütte Antonia

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhütte Antonia. Situated in Kliening in the Carinthia region, Ferienhütte Antonia features a balcony and mountain views. Ubytování Ferienhütte Antonia se nachází ve městě Kliening (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 683 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bergchalet Kuhgraben

Bergchalet Kuhgraben

Ubytování (Chata) Bergchalet Kuhgraben. Situated in Klippitztorl, 7 km from Kuhgrabenlift and Klippitztörl ski lifts, Bergchalet Kuhgraben offers a living room with a TV. Ubytování Bergchalet Kuhgraben se nachází ve městě Kliening (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 13 532 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hütte Kuhgraben

Hütte Kuhgraben

Ubytování (Chata) Hütte Kuhgraben. Hütte Kuhgraben se nachází ve městě Wiesenau v Korutanech a má terasu a výhled na hory. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování a zahradu. Ubytování Hütte Kuhgraben se nachází ve městě Kliening (Rakousko - Korutany).

Ubytování ve městě Kliening

Město Kliening se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Kliening.