Hledat

Ubytování

Ubytování město Rothenthurn

Ve městě Rothenthurn (Rakousko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Rothenthurn

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Rothenthurn

Appartements Pension Waldheim

9,5

Appartements Pension Waldheim

Ubytování (Apartmány) Appartements Pension Waldheim. Pension Waldheim se nachází v obci Winkl a hostům poskytuje zahradu s dětským hřištěm, hernu se stolním tenisem a terasu s grilem. Ubytování Appartements Pension Waldheim se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Castello-Castle-Schloß Rothenthurn

9,5

Castello-Castle-Schloß Rothenthurn

Ubytování (Bed and breakfast) Castello-Castle-Schloß Rothenthurn. Historický zámek Castello-Castle-Schloß Rothenthurn pochází z 11. století, nachází se vysoko nad údolím Drau, 5 minut jízdy od jezera Millstatt. Ubytování Castello-Castle-Schloß Rothenthurn se nachází ve městě Schloß Rothenthurn (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 190 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lug ins Land

8,4

Lug ins Land

Ubytování (Penzion – hostinec) Lug ins Land. Lug ins Land stojí na hřebenu mezi jezerem Millstättser See a městečkem Spittal an der Drau v přírodní rezervaci Egelsee. Ubytování Lug ins Land se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 993 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seehaus Weiss

Seehaus Weiss

Ubytování (Prázdninový dům) Seehaus Weiss. Seehaus Weiss is situated in Rothenthurn and offers a private beach area, water sports facilities and a terrace. Ubytování Seehaus Weiss se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Rothenthurn

Město Rothenthurn se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Rothenthurn.