Hledat

Ubytování

Ubytování město Rattendorf

Ve městě Rattendorf (Rakousko) máme celkem 11 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Rattendorf

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Rattendorf

Ferienhaus Zerza

10

Ferienhaus Zerza

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Zerza. Situated in Rattendorf, 2.8 km from the Millennium Express Cable Car Station, Ferienhaus Zerza is a chalet featuring a kitchen with a dishwasher, a balcony... Ubytování Ferienhaus Zerza se nachází ve městě Rattendorf 22a (Rakousko - Korutany).

Kastnerhof

9,9

Kastnerhof

Ubytování (Apartmány) Kastnerhof. Kastnerhof se nachází v Rattendorfu. Wi-Fi je zdarma. Ubytování Kastnerhof se nachází ve městě Rattendorf (Rakousko - Korutany).

Landhaus Flaschberger

9,8

Landhaus Flaschberger

Ubytování (Penzion) Landhaus Flaschberger. Landhaus Flaschberger se nachází v Rattendorfu, jen 2 km od lyžařského vleku Millenium Express. Nabízí apartmány s balkonem nebo terasou. Ubytování Landhaus Flaschberger se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 672 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aktiv & Sport Apartments Oberjörg

9,7

Aktiv & Sport Apartments Oberjörg

Ubytování (Apartmány) Aktiv & Sport Apartments Oberjörg. Located in Rattendorf, Aktiv & Sport Apartments Oberjörg offers a restaurant. This self-catering accommodation features free WiFi. Ubytování Aktiv & Sport Apartments Oberjörg se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnung Zeber

9,7

Ferienwohnung Zeber

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Zeber. Ferienwohnung Zeber se nachází na klidném místě v horské oblasti Hermagor, 300 metrů od zastávky bezplatného skibusu, který vás během 5 minut zaveze do... Ubytování Ferienwohnung Zeber se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Oberjörg

9,6

Pension Oberjörg

Ubytování (Hotel) Pension Oberjörg. Penzion Oberjörg se nachází 2 km od expresní lanovky Millennium do lyžařského areálu Nassfeld. Ubytování Pension Oberjörg se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Hansbauerhof

9,4

Hansbauerhof

Ubytování (Hotel) Hansbauerhof. Hansbauerhof nabízí ubytování v Rattendorfu, 2 km od lanovky Millennium Express, která vás zaveze do lyžařského střediska Nassfeld. Ubytování Hansbauerhof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Alte Schule Rattendorf

9,1

Alte Schule Rattendorf

Ubytování (Apartmány) Alte Schule Rattendorf. Alte Schule De Luxe Appartements se nachází v Rattendorfu, 3 km od lanovky Millenium Express. Ubytování Alte Schule Rattendorf se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Inrefrid

Ferienwohnung Inrefrid

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Inrefrid. Ferienwohnung Inrefrid has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Rattendorf. Ubytování Ferienwohnung Inrefrid se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 743 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Plozner

Ferienhaus Plozner

Ubytování (Prázdninové domy) Ferienhaus Plozner. Ferienhaus Plozner se nachází v idylické korutanské vesnici Rattendorf, pouhých 2,5 km od lanovky Millennium Express, která vede do lyžařské a turistické... Ubytování Ferienhaus Plozner se nachází ve městě Rattendorf 40 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 201 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nassfeld Holiday Parcs Rattendorf

Nassfeld Holiday Parcs Rattendorf

Ubytování (Apartmány) Nassfeld Holiday Parcs Rattendorf. Nassfeld Holiday Parcs Rattendorf se nachází v Rattendorfu a nabízí výhled na hory, restauraci, sdílený salonek, bar, zahradu, dětské hřiště a terasu. Ubytování Nassfeld Holiday Parcs Rattendorf se nachází ve městě Rattendorf (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 662 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Rattendorf

Město Rattendorf se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 11 hotelů a ubytování ve městě Rattendorf.