Hledat

Ubytování

Ubytování město Sankt Veit an der Glan

Ve městě Sankt Veit an der Glan (Rakousko) máme celkem 12 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sankt Veit an der Glan

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sankt Veit an der Glan

Biohof Schmiedbauer

9,9

Biohof Schmiedbauer

Ubytování (Apartmán) Biohof Schmiedbauer. Biohohf Schmiedbauer se nachází na ekologické farmě, 49 km od Villachu a 19 km od Klagenfurtu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Biohof Schmiedbauer se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Mitzi - St. Veit a.d.Glan, Liebenfels

9,8

Villa Mitzi - St. Veit a.d.Glan, Liebenfels

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Mitzi - St. Veit a.d.Glan, Liebenfels. Situated in Sankt Veit an der Glan in the Carinthia region, Villa Mitzi - St. Veit a.d.Glan, Liebenfels has a patio and garden views. Ubytování Villa Mitzi - St. Veit a.d.Glan, Liebenfels se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Sankt Veit Apartment

9,5

Sankt Veit Apartment

Ubytování (Apartmány) Sankt Veit Apartment. Located 14 km from Magdalensberg Archaeological Park, Sankt Veit Apartment provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Sankt Veit Apartment se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 667 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Fuchspalast

9

Hotel Fuchspalast

Ubytování (Hotel) Hotel Fuchspalast. Hotel Fuchspalast se nachází v centru města St. Veit an der Glan a vyznačuje se unikátními tvary a nápaditými barvami. Ubytování Hotel Fuchspalast se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Hotel die Zeit

8,8

Hotel die Zeit

Ubytování (Hotel) Hotel die Zeit. Hotel Die Zeit se nachází jen pár minut chůze od centra města St. Veit an der Glan, korutanského města květin. Ubytování Hotel die Zeit se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 183 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

City Appartement

8,8

City Appartement

Ubytování (Apartmán) City Appartement. City Appartement is an apartment situated in Sankt Veit an der Glan. The apartment is 7 km from Magdalensberg Archaeological Park. Ubytování City Appartement se nachází ve městě Stiegengasse 4 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 056 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Kaiser

8,5

Gasthof Kaiser

Ubytování (Penzion) Gasthof Kaiser. Gasthof Kaiser se nachází 5 minut jízdy od centra města St. Veit an der Glan a nabízí tradiční restauraci a zahradu s dětským hřištěm. Ubytování Gasthof Kaiser se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 200 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Al Tavoliere

7,5

Al Tavoliere

Ubytování (Apartmány) Al Tavoliere. Al Tavoliere se nachází ve městě Sankt Veit an der Glan, 7 km od Archeologického parku v Magdalensbergu. Nabízí soukromou pláž a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Al Tavoliere se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 132 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Poganz

Ferienwohnung Poganz

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Poganz. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, a garden, and barbecue facilities, Ferienwohnung Poganz offers accommodation in Sankt Veit an der Glan with... Ubytování Ferienwohnung Poganz se nachází ve městě Sankt Veit an der Glan (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 860 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

City Home Stadtwohnung St. Veit an der Glan

City Home Stadtwohnung St. Veit an der Glan

Ubytování (Apartmán) City Home Stadtwohnung St. Veit an der Glan. City Home Stadtwohnung St. Veit an der Glan is situated in Sankt Veit an der Glan, 16 km from Magdalensberg Archaeological Park, in an area where hiking... Ubytování City Home Stadtwohnung St. Veit an der Glan se nachází ve městě Sankt Veit an der Glan (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 429 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Fischinger

Ferienwohnung Fischinger

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Fischinger. Ferienwohnung Fischinger is a self-catering accommodation located 5 km from the Lorenziberg Mountain in Sankt Veit an der Glan. Ubytování Ferienwohnung Fischinger se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ubytování ve městě Sankt Veit an der Glan

Město Sankt Veit an der Glan se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 12 hotelů a ubytování ve městě Sankt Veit an der Glan.