Hledat

Ubytování

Ubytování město Villach

Ve městě Villach (Rakousko) máme celkem 89 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Villach

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Villach

MOOKI Loft Gerlitzen mit eigenem Badestrand

10

MOOKI Loft Gerlitzen mit eigenem Badestrand

Ubytování (Apartmán) MOOKI Loft Gerlitzen mit eigenem Badestrand. Set in Villach, just 2.6 km from Fortress Landskron, MOOKI Loft Gerlitzen mit eigenem Badestrand offers beachfront accommodation with a garden, a private... Ubytování MOOKI Loft Gerlitzen mit eigenem Badestrand se nachází ve městě Villach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 479 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

TOP LAGE IN VILLACH CITY

9,9

TOP LAGE IN VILLACH CITY

Ubytování (Apartmán) TOP LAGE IN VILLACH CITY. Offering a terrace and mountain view, TOP LAGE IN VILLACH CITY is set in Villach, 3.7 km from Thermal Spa Villach-Warmbad and 3. Ubytování TOP LAGE IN VILLACH CITY se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Casa Wutti

9,8

Casa Wutti

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Wutti. Featuring free bikes, a garden, and barbecue facilities, Casa Wutti offers accommodation in Villach with free WiFi and garden views. Ubytování Casa Wutti se nachází ve městě 18. November-Platz 4 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 651 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Sun Valley

9,8

Ferienhaus Sun Valley

Ubytování (Vily) Ferienhaus Sun Valley. Ferienhaus Sun Valley, který se nachází na okraji města Villach, je moderní vila s krbem a balkonem s výhledem na hory. Ubytování Ferienhaus Sun Valley se nachází ve městě Vassacher Strasse 74 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 373 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Kärnten Luise

9,8

Ferienwohnung Kärnten Luise

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Kärnten Luise. Offering a private beach area and garden view, Ferienwohnung Kärnten Luise is located in Villach, 3.6 km from Fortress Landskron and 2. Ubytování Ferienwohnung Kärnten Luise se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 433 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stadtschenke

9,8

Stadtschenke

Ubytování (Apartmán) Stadtschenke. Featuring a restaurant, a bar, and a garden, Stadtschenke provides accommodation in Villach with free WiFi and city views. Ubytování Stadtschenke se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 775 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Ingrid Anderson

9,8

Ferienwohnung Ingrid Anderson

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Ingrid Anderson. Tento apartmán se nachází ve Villachu, 500 metrů od Opičí hory a 700 metrů od hradu Landskron. Ubytování Ferienwohnung Ingrid Anderson se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 817 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Villach

9,7

Ferienhaus Villach

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Villach. Located in Villach, 3.9 km from Fortress Landskron, 1.7 km from Villach Christmas Market and 4. Ubytování Ferienhaus Villach se nachází ve městě Ottokar-Kernstock-Straße 9 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 223 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Exklusive Ferienwohnung Villach City

9,6

Exklusive Ferienwohnung Villach City

Ubytování (Apartmán) Exklusive Ferienwohnung Villach City. Located in Villach, 5 km from Fortress Landskron and 800 metres from Villach Christmas Market, Exklusive Ferienwohnung Villach City provides... Ubytování Exklusive Ferienwohnung Villach City se nachází ve městě 9 4. OG. TOP 6 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 051 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Luxe Villach

9,6

Casa Luxe Villach

Ubytování (Apartmány) Casa Luxe Villach. Casa Luxe Villach is set in Villach and offers accommodation with a terrace and free WiFi, 6 km from Fortress Landskron and 5 km from Villach Christmas... Ubytování Casa Luxe Villach se nachází ve městě Prossowitscher Straße 69 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 407 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Limehome Villach Kirchenplatz

9,6

Limehome Villach Kirchenplatz

Ubytování (Aparthotel) Limehome Villach Kirchenplatz. Located in Villach, Limehome Villach Kirchenplatz provides free WiFi, 6 km from Fortress Landskron and 1 km from Villach Christmas Market. Ubytování Limehome Villach Kirchenplatz se nachází ve městě Villach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Mayr

9,5

Villa Mayr

Ubytování (Apartmány) Villa Mayr. Villa Mayr stojí u jezera Magdalena, jen 4 km od centra Villachu. Nabízí přímý přístup k jezeru a zahradu s terasou, grilem, lehátky a stinnými místy. Ubytování Villa Mayr se nachází ve městě Villach (Rakousko - Korutany).

Gästehaus Kohlweg

9,5

Gästehaus Kohlweg

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Kohlweg. Set within 5 km of Fortress Landskron and 5 km of Villach Christmas Market in Villach, Gästehaus Kohlweg offers accommodation with free WiFi. Ubytování Gästehaus Kohlweg se nachází ve městě Silberregenweg 2 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 023 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Panorama

9,5

Ferienwohnungen Panorama

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Panorama. Located in Villach in the Carinthia region and Fortress Landskron reachable within 13 km, Ferienwohnungen Panorama provides accommodation with free WiFi, a... Ubytování Ferienwohnungen Panorama se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 243 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Birgit

9,5

Apartment Birgit

Ubytování (Apartmán) Apartment Birgit. Boasting a balcony with lake views, and a garden and a private beach area, Apartment Birgit can be found in Villach, close to Monkey Mountain Landskron and... Ubytování Apartment Birgit se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Orchideen Apartment

9,5

Orchideen Apartment

Ubytování (Apartmán) Orchideen Apartment. Boasting garden views, Orchideen Apartment provides accommodation with a terrace and a kettle, around 2 km from Villach Christmas Market. Ubytování Orchideen Apartment se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 191 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa petraBUNT

9,5

Villa petraBUNT

Ubytování (Apartmán) Villa petraBUNT. Boasting a garden and barbecue facilities, Villa petraBUNT offers accommodation in Villach with free WiFi and river views. Ubytování Villa petraBUNT se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 469 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Beate

9,4

Pension Beate

Ubytování (Penzion) Pension Beate. Pension Beate se nachází jen 5 minut jízdy autem od centra města Villach a 15 minut jízdy autem od jezera Faaker See. Ubytování Pension Beate se nachází ve městě Villach (Rakousko - Korutany).

Seewohnung am Ossiacher See direkt an der Gerlitzen

9,4

Seewohnung am Ossiacher See direkt an der Gerlitzen

Ubytování (Apartmán) Seewohnung am Ossiacher See direkt an der Gerlitzen. Seewohnung am Ossiacher See direkt an der Gerlitzen is set in Villach, 1. Ubytování Seewohnung am Ossiacher See direkt an der Gerlitzen se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 811 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Plus

9,4

Casa Plus

Ubytování (Penzion) Casa Plus. Casa Plus se nachází v obci Villach, 5 km od hradu Landskron a místa konání vánočních trhů. Ubytování Casa Plus se nachází ve městě Prossowitscher Straße 8 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 720 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Popotnik

9,4

Pension Popotnik

Ubytování (Bed and breakfast) Pension Popotnik. Pension Popotnik se nachází v centru obce Maria Gail, 3 km od centra obce Villach, 15 minut jízdy od lyžařského areálu Gerlitz a 5 minut jízdy od jezera... Ubytování Pension Popotnik se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 300 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

MOOKI Country Apartment

9,4

MOOKI Country Apartment

Ubytování (Apartmán) MOOKI Country Apartment. MOOKI Country Apartment se nachází mezi Villachem, jezerem Ossiacher See a horou Gerlitzen, 2,3 km od pevnosti Landskron a opičí hory, a nabízí bezplatné... Ubytování MOOKI Country Apartment se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 847 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bodega Apartment

9,3

Bodega Apartment

Ubytování (Apartmány) Bodega Apartment. Bodega Apartment se nachází ve Villachu, 3,1 km od pevnosti Landskron a 3,5 km od lyžařského areálu Villacher Alpenarena. Ubytování Bodega Apartment se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 446 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Villach

9,3

Apartments Villach

Ubytování (Apartmány) Apartments Villach. Apartmány Villach s výhledem na hory se nacházejí v centru Villachu, 4 km od jezera Faak a 6 km od jezera Ossiacher See. Ubytování Apartments Villach se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 206 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Landskron am See

9,3

Apartment Landskron am See

Ubytování (Apartmán) Apartment Landskron am See. Situated in Villach, 2.7 km from Fortress Landskron, Apartment Landskron am See features a living room with a flat-screen TV, and free WiFi. Ubytování Apartment Landskron am See se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnung "Isidora"

9,3

Ferienwohnung "Isidora"

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung "Isidora". Featuring garden views, Ferienwohnung "Isidora" provides accommodation with a balcony and a kettle, around 7 km from Fortress Landskron. Ubytování Ferienwohnung "Isidora" se nachází ve městě Wohnung Nr. 8 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Casa del Mundo

9,3

La Casa del Mundo

Ubytování (Apartmány) La Casa del Mundo. Apartmány La Casa del Mundo se nacházejí ve Villachu, 5 minut chůze od centra města a 2,8 km od pevnosti Landskron, a nabízejí ve všech prostorách zdarma... Ubytování La Casa del Mundo se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

City Appartements Villach

9,2

City Appartements Villach

Ubytování (Apartmány) City Appartements Villach. Situated in Villach, 5 km from Fortress Landskron and 700 metres from Villach Christmas Market, City Appartements Villach features city views and free... Ubytování City Appartements Villach se nachází ve městě 25a Widmanngasse (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Deluxe

9,2

Ferienwohnung Deluxe

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Deluxe. Boasting garden views, Ferienwohnung Deluxe offers accommodation with a balcony and a kettle, around 7 km from Fortress Landskron. Ubytování Ferienwohnung Deluxe se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 314 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Benedikt

9,1

Ferienwohnungen Benedikt

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnungen Benedikt. Ferienwohnungen Benedikt se nachází na okraji lesa ve Villachu-Landskron, 5 minut jízdy od jezera Ossiach, kde mají hosté bezplatný přístup na pláž. Ubytování Ferienwohnungen Benedikt se nachází ve městě Villach (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnung Fritz

9,1

Ferienwohnung Fritz

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Fritz. Ferienwohnung Fritz se nachází v lázeňském městě Villach, 750 metrů od termálních lázní Kärnten Therme, a nabízí velkou zahradu s výhledem na pohoří... Ubytování Ferienwohnung Fritz se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 892 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Warmbad Apartments

9,1

Warmbad Apartments

Ubytování (Apartmány) Warmbad Apartments. Warmbad Apartments nabízí prostorné apartmány a studia s balkonem poskytujícím výhled na hory. Ubytování Warmbad Apartments se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 860 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sonnhof

9,1

Sonnhof

Ubytování (Apartmány) Sonnhof. Sonnhof se nachází 2 km od lyžařské a turistické oblasti Gerlitzem, jezera Ossiacher, lanovky Kanzlbahn-Gerlitzen, restaurací a supermarketu, 300 metrů od... Ubytování Sonnhof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Boutique Hotel Goldenes Lamm

9,1

Boutique Hotel Goldenes Lamm

Ubytování (Hotel) Boutique Hotel Goldenes Lamm. Hotel Goldenes Lamm se nachází přímo na hlavním náměstí v centru Villachu, v květnu 2015 prošel rekonstrukcí, a nabízí bezplatné parkoviště i ve všech... Ubytování Boutique Hotel Goldenes Lamm se nachází ve městě Hauptplatz 1 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 826 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension - Ferienwohnungen Zollner

9,1

Pension - Ferienwohnungen Zollner

Ubytování (Aparthotel) Pension - Ferienwohnungen Zollner. Pension - Ferienwohungen Zollner se nachází ve Villach-Warmbad a nabízí apartmány s balkonem orientovaným na východ, bezplatné Wi-Fi a bezplatné parkování. Ubytování Pension - Ferienwohnungen Zollner se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Seven

9,1

Hotel Seven

Ubytování (Hotel) Hotel Seven. Hotel Seven otevřený v srpnu roku 2018 se nachází ve Villachu, 3,6 km od pevnosti Landskron. Ubytování Hotel Seven se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 631 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Technologiepark.3

9

Apartment Technologiepark.3

Ubytování (Apartmán) Apartment Technologiepark.3. Apartment Technologiepark.3 is located in Sankt Ulrich. Ubytování Apartment Technologiepark.3 se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ambiente Ferienapartments Warmbad Villach

9

Ambiente Ferienapartments Warmbad Villach

Ubytování (Apartmán) Ambiente Ferienapartments Warmbad Villach. Apartmán Ambiente Ferienapartments Warmbad Villach se nachází v Běláku, 6 km od pevnosti Landskron a 1 km od termálních lázní Villach-Warmbad. Ubytování Ambiente Ferienapartments Warmbad Villach se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 064 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Happy Living Apartments

9

Happy Living Apartments

Ubytování (Apartmány) Happy Living Apartments. Happy Living Apartments se nachází ve Villachu, 6 km od Landskronu, a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu, terasu a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Happy Living Apartments se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 309 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Urlaubsapartment am Silbersee

9

Urlaubsapartment am Silbersee

Ubytování (Apartmány) Urlaubsapartment am Silbersee. Urlaubsapartment am Silbersee se nachází pouhých 300 metrů od jezera Silbersee a 10 minut jízdy od centra Villachu. Ubytování Urlaubsapartment am Silbersee se nachází ve městě Villach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 109 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Comfort Family Apartments

9

Comfort Family Apartments

Ubytování (Apartmán) Comfort Family Apartments. Tento apartmán s balkonem se nachází 6 km od pevnosti Landskron ve Villachu a 1 km od termálních lázní Villach-Warmbad. Ubytování Comfort Family Apartments se nachází ve městě Warmbader Allee 53 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 679 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Exclusive Holiday Apartments

9

Exclusive Holiday Apartments

Ubytování (Apartmány) Exclusive Holiday Apartments. Exclusive Holiday Apartments se nachází ve městě Villach a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Exclusive Holiday Apartments se nachází ve městě Warmbader Allee 53 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 641 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schöne Wohnung (75m2) nahe Gerlitze & Ossiachersee

8,9

Schöne Wohnung (75m2) nahe Gerlitze & Ossiachersee

Ubytování (Apartmán) Schöne Wohnung (75m2) nahe Gerlitze & Ossiachersee. Offering free WiFi and garden views, Schöne Wohnung (75m2) nahe Gerlitze & Ossiachersee is an accommodation set in Villach. Ubytování Schöne Wohnung (75m2) nahe Gerlitze & Ossiachersee se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 849 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Piber

8,9

Haus Piber

Ubytování (Apartmán) Haus Piber. Haus Piber is a self-catering accommodation located a 10-minute walk from the centre of Villach. Free WiFi access and free private parking are available. Ubytování Haus Piber se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Waldhof

8,8

Waldhof

Ubytování (Penzion – hostinec) Waldhof. Waldhof stojí na úpatí kopce, na kterém stojí hrad Landskron a nabízí restauraci, která servíruje rakouské speciality. Ubytování Waldhof se nachází ve městě Villach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 203 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Inn Villach

8,8

Holiday Inn Villach

Ubytování (Hotel) Holiday Inn Villach. Tento moderní 4hvězdičkový hotel kategorie Superior se nachází v centru Villachu, přímo na břehu řeky Drávy, jen několik kroků od hlavního náměstí. Ubytování Holiday Inn Villach se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 198 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Center Rooms Villach

8,8

Center Rooms Villach

Ubytování (Penzion) Center Rooms Villach. Center Rooms Villach se nachází ve Villachu, 5 km od pevnosti Landskron a sportovního komplexu Villacher Alpenarena, 3,8 km od termálních lázní... Ubytování Center Rooms Villach se nachází ve městě Tafernerstraße 2 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 904 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Technologiepark.1

8,8

Apartment Technologiepark.1

Ubytování (Apartmán) Apartment Technologiepark.1. Apartment Technologiepark.1 is set in Sankt Ulrich. The accommodation is 36 km from Klagenfurt, and guests benefit from complimentary WiFi and private... Ubytování Apartment Technologiepark.1 se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Warmbad Villach Ferienwohnung

8,8

Warmbad Villach Ferienwohnung

Ubytování (Apartmány) Warmbad Villach Ferienwohnung. Warmbad Villach Ferienwohnung se nachází ve Villachu, 7 km od pevnosti Landskron, a nabízí zahradu. Ubytování Warmbad Villach Ferienwohnung se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 452 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seepension Smoley

8,7

Seepension Smoley

Ubytování (Penzion) Seepension Smoley. Rodinné ubytování Seepension Smoley je provozováno již více jak 60 let a nachází se přímo vedle jezera Magdalena ve Villachu, 2 km od hradu Landskron. Ubytování Seepension Smoley se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Apartment Technologiepark.4

8,7

Apartment Technologiepark.4

Ubytování (Apartmán) Apartment Technologiepark.4. Apartmá Technologie park.4 se nachází ve Villachu, 2,7 km od pevnosti Landskron, 3,2 km od místního vánočního trhu, 3,6 km od Opičí hory a 5 km od... Ubytování Apartment Technologiepark.4 se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ubytování ve městě Villach

Město Villach se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 89 hotelů a ubytování ve městě Villach.