Hledat

Ubytování

Ubytování město Sonnenalpe Nassfeld

Ve městě Sonnenalpe Nassfeld (Rakousko) máme celkem 68 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sonnenalpe Nassfeld

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sonnenalpe Nassfeld

Apartment Bergkristall

9,7

Apartment Bergkristall

Ubytování (Apartmán) Apartment Bergkristall. Apartment Bergkristall je apartmán s balkonem, výhledem na hory a varnou konvicí situovaný necelý 1 km od lanovky Gartnerkofelbahn. Ubytování Apartment Bergkristall se nachází ve městě Sonnenalpe Nassfeld (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 448 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Almhaus Lärchegg

9,6

Almhaus Lärchegg

Ubytování (Apartmány) Almhaus Lärchegg. Almhaus Lärchegg se nachází v lyžařské oblasti Sonnenalpe Nassfeld a nabízí výhled na hory, přímý přístup na lyžích a saunu. Ubytování Almhaus Lärchegg se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 301 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Bergjuwel

9,6

Apartment Bergjuwel

Ubytování (Apartmán) Apartment Bergjuwel. Apartmán Bergjuwel se nachází přímo na sjezdovce v lyžařském středisku Nassfeld a nabízí moderní a pohodlné ubytování s vlastní infračervenou kabinou a 2... Ubytování Apartment Bergjuwel se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Hotel Nassfeld

9,6

Hotel Nassfeld

Ubytování (Hotel) Hotel Nassfeld. Hotel Nassfeld byl otevřen v prosinci 2014 a nachází se přímo v lyžařském areálu Sonnenalpe Nassfeld, jen 100 metrů od sjezdovek a nejbližší lanovky. Ubytování Hotel Nassfeld se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Nassfeld Sonnleitn apartment 2

9,5

Nassfeld Sonnleitn apartment 2

Ubytování (Apartmán) Nassfeld Sonnleitn apartment 2. Apartmán Nassfeld Sonnleitn 2 se nachází 600 metrů od vleků Eggerboden-Lift a Schlanitzer Übungslift. Ubytování Nassfeld Sonnleitn apartment 2 se nachází ve městě Sonnenalpe Nassfeld (Rakousko - Korutany).

Almhaus Bachmann

9,5

Almhaus Bachmann

Ubytování (Apartmány) Almhaus Bachmann. Almhaus Bachmann leží v Nassfeldu, 40 metrů od lyžařského vleku Trögl, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, Wi-Fi zdarma, sluneční terasu a... Ubytování Almhaus Bachmann se nachází ve městě Sonnenalpe Nassfeld (Rakousko - Korutany).

Alpenhotel Plattner

9,4

Alpenhotel Plattner

Ubytování (Hotel) Alpenhotel Plattner. Alpenhotel Plattner leží ve výšce 1 600 metrů nad mořem a nabízí přímý přístup k turistickým trasám a sjezdovkám v lyžařském areálu Nassfeld. Ubytování Alpenhotel Plattner se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Appartements Nassfeld LUX

9,4

Appartements Nassfeld LUX

Ubytování (Apartmány) Appartements Nassfeld LUX. Appartements Nassfeld LUX se nachází v obci Sonnenalpe Nassfeld uprostřed lyžařské oblasti Nassfeld, v nadmořské výšce 1450 metrů, a nabízí moderní... Ubytování Appartements Nassfeld LUX se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 253 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus FRITZ

9,3

Ferienhaus FRITZ

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus FRITZ. Ferienhaus FRITZ v obci Sonnenalpe Nassfeld nabízí bezplatné Wi-Fi, lyžárnu a zahradu. Využívat zde můžete i saunu. Ubytování Ferienhaus FRITZ se nachází ve městě Sonnenalpe Nassfeld (Rakousko - Korutany).

Haus CKPK Lux

9,3

Haus CKPK Lux

Ubytování (Aparthotel) Haus CKPK Lux. Apartmán Haus CKPK Lux se nachází uprostřed lyžařského střediska Sonnenalpe-Nassfeld, pouhých 20 metrů od sjezdovky, a nabízí terasu vhodnou k opalování i... Ubytování Haus CKPK Lux se nachází ve městě Sonnenalpe Nassfeld (Rakousko - Korutany).

Nassfeld Sonnleiten

9,3

Nassfeld Sonnleiten

Ubytování (Apartmán) Nassfeld Sonnleiten. Sonnleiten se nachází v Sonnenalpe Nassfeld, pouhých 100 metrů od nejbližší sjezdovky, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, balkonem a saunu... Ubytování Nassfeld Sonnleiten se nachází ve městě Sonnenalpe Nassfeld (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 179 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment "Gabi" Sonnleitn/Nassfeld

9,1

Apartment "Gabi" Sonnleitn/Nassfeld

Ubytování (Apartmán) Apartment "Gabi" Sonnleitn/Nassfeld. Apartmán "Gabi" Sonnleitn/Nassfeld se nachází v lyžařském středisku Sonnenalpe Nassfeld, 600 metru od lyžařských vleků Eggerboden-Lift a Schlanitzer... Ubytování Apartment "Gabi" Sonnleitn/Nassfeld se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Haus Chiara by Immobilaustria

9,1

Haus Chiara by Immobilaustria

Ubytování (Apartmán) Haus Chiara by Immobilaustria. Haus Chiara by Immobilaustria se nachází ve městě Sonnenalpe Nassfeld, 400 metrů od lanovek Eggerboden a Schlanitzer-Übungslift a méně než 1 km od lanovky... Ubytování Haus Chiara by Immobilaustria se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Apartment Sonnleitn/Nassfeld

9,1

Apartment Sonnleitn/Nassfeld

Ubytování (Apartmán) Apartment Sonnleitn/Nassfeld. Apartmán Sonnleitn/Nassfeld se nachází v Nassfeldu v jižních Alpách, 400 metrů od lanovek Eggerboden-Lift a Schlanitzer Übungslift. Ubytování Apartment Sonnleitn/Nassfeld se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 639 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nassfeld Sonnleitn Apartment

9,1

Nassfeld Sonnleitn Apartment

Ubytování (Apartmán) Nassfeld Sonnleitn Apartment. Nassfeld Sonnleitn Apartment se nachází u sjezdovky v lyžařské oblasti Sonnenalpe Nassfeld, pouhých 500 metrů od lyžařských vleků Eggerboden a Schlanitzer... Ubytování Nassfeld Sonnleitn Apartment se nachází ve městě Sonnenalpe Nassfeld (Rakousko - Korutany).

Apartments Bergblick

9,1

Apartments Bergblick

Ubytování (Apartmány) Apartments Bergblick. Ubytování Apartments Bergblick leží pouhých 20 metrů od sjezdovky v lyžařském areálu Nassfeld. K vybavení patří i malá tělocvična a infračervená kabina. Ubytování Apartments Bergblick se nachází ve městě Sonnenalpe Nassfeld (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Almhotel Kärnten

9,1

Almhotel Kärnten

Ubytování (Hotel) Almhotel Kärnten. Almhotel Kärnten se nachází přímo u sjezdovky v lyžařském areálu Nassfeld, je obklopený malebnými Karnskými Alpami a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi,... Ubytování Almhotel Kärnten se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Sölle Wulfenia Hütte

9,1

Sölle Wulfenia Hütte

Ubytování (Chata) Sölle Wulfenia Hütte. Chata Sölle Wulfenia Hütte se nachází v lyžařském středisku Sonnenalpe Nassfeld a nabízí terasu s výhledem na hory a možnost lyžování až k budově. Ubytování Sölle Wulfenia Hütte se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Haus Serena oben

9,1

Haus Serena oben

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Serena oben. Haus Serena oben se nachází v lokalitě Sonnenalpe Nassfeld, 500 metrů od sjezdovky Trögl a 6 minut chůze od lanovek Gartnerkofelbahn a Babydoppellift. Ubytování Haus Serena oben se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 263 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sportappartements Sölle

9

Sportappartements Sölle

Ubytování (Apartmány) Sportappartements Sölle. Alte Schule Rattendorf se nachází uprostřed lyžařského areálu Nassfeld v nadmořské výšce 1550 metrů, přímo u lyžařského vleku. Ubytování Sportappartements Sölle se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Sölle Enzian Hütte

9

Sölle Enzian Hütte

Ubytování (Chata) Sölle Enzian Hütte. Chata Sölle Enzian Hütte se nachází přímo u sjezdovky v lyžařské oblasti Sonnenalpe Nassfeld. Na místě je soukromé neplacené parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Sölle Enzian Hütte se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Appartement Sonja Nassfeld

9

Appartement Sonja Nassfeld

Ubytování (Apartmán) Appartement Sonja Nassfeld. Appartement Sonja Nassfeld je apartmán situovaný v domě Haus Carinthia, která stojí přímo u lyžařských vleků a sjezdovek skiareálu Nassfeld v malebných... Ubytování Appartement Sonja Nassfeld se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Haus Serena

8,9

Haus Serena

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Serena. Haus Serena se nachází v zimním středisku Sonnenalpe Nassfeld, 500 metrů od lyžařského vleku Trogl a 6 minut chůze od lanovky Gartnerkofelbahn, a nabízí... Ubytování Haus Serena se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 142 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartementhaus CKPK Sonnenalpe Nassfeld

8,9

Appartementhaus CKPK Sonnenalpe Nassfeld

Ubytování (Apartmány) Appartementhaus CKPK Sonnenalpe Nassfeld. Tyto plně zařízené apartmány se nacházejí přímo na sjezdovkách v resortu Sonnenalpe Nassfeld. Každý má balkon s výhledem na sjezdovky. Ubytování Appartementhaus CKPK Sonnenalpe Nassfeld se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Hotel Gartnerkofel

8,9

Hotel Gartnerkofel

Ubytování (Hotel) Hotel Gartnerkofel. Hotel Gartnerkofel se nachází v nadmořské výšce 1 500 metrů přímo u sjezdovky lyžařského areálu Nassfeld a nabízí venkovní bazén, wellness centrum s krytým... Ubytování Hotel Gartnerkofel se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Apartment Daisy Nassfeld

8,8

Apartment Daisy Nassfeld

Ubytování (Apartmány) Apartment Daisy Nassfeld. Apartmán Apartment Daisy se nachází 100 metrů od nejbližší sjezdovky lyžařského areálu Nassfeld, 15 minut jízdy autem od stanice lanovky Millenium-Express,... Ubytování Apartment Daisy Nassfeld se nachází ve městě Sonnenalpe Nassfeld (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 845 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Wulfenia - Adults Only

8,8

Hotel Wulfenia - Adults Only

Ubytování (Hotel) Hotel Wulfenia - Adults Only. Hotel Wulfenia se nachází v lyžařském areálu Sonnenalpe Nassfeld, 50 metrů od nejbližšího lyžařského vleku a lyžařské školy, a nabízí možnost lyžování až k... Ubytování Hotel Wulfenia - Adults Only se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Waldhütte

8,8

Waldhütte

Ubytování (Apartmány) Waldhütte. Tato opravdu rustikální chata se nachází v obci Sonnenalpe ležící na území lyžařského areálu Nassfeld a nabízí apartmány s balkonem a výhledem na hory. Ubytování Waldhütte se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 584 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schiappartement Nassfeld

8,7

Schiappartement Nassfeld

Ubytování (Apartmán) Schiappartement Nassfeld. Schiappartement Nassfeld se nachází v Sonnenalpe Nassfeldu, v blízkosti Eggerboden-Lift. Ubytování Schiappartement Nassfeld se nachází ve městě Sonnenalpe Nassfeld (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 965 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Truppe

8,7

Haus Truppe

Ubytování (Chata) Haus Truppe. Located in Sonnenalpe Nassfeld, 300 metres from Madritschen Sesselbahn, 400 metres from Babydoppellift and 700 metres from Kanonenrohrlift, Haus Truppe... Ubytování Haus Truppe se nachází ve městě Sonnenalpe Nassfeld (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 172 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nassfeldhaus

8,6

Nassfeldhaus

Ubytování (Apartmány) Nassfeldhaus. Nassfeldhaus se nachází v obci Sonnenalpe Nassfeld, pouhých 80 metrů od lanovky Madritschen Sesselbahn. Ubytování Nassfeldhaus se nachází ve městě Sonnenalpe Nassfeld (Rakousko - Korutany).

Apartment Margret im Haus Sonnleitn

8,5

Apartment Margret im Haus Sonnleitn

Ubytování (Apartmán) Apartment Margret im Haus Sonnleitn. Apartment Margret im Haus Sonnleitn se nachází v lyžařském středisku Sonnenalpe Nassfeld a nabízí výhled na hory a možnost lyžování přímo od apartmánu. Ubytování Apartment Margret im Haus Sonnleitn se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 996 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment "Birgit" Sonnleitn/Nassfeld

8,4

Apartment "Birgit" Sonnleitn/Nassfeld

Ubytování (Apartmán) Apartment "Birgit" Sonnleitn/Nassfeld. Apartment "Birgit" Sonnleitn/Nassfeld se nachází 500 metrů od vleku Eggerboden. Nabízí výhled do zahrady, bar, balkon, terasu, šipky a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment "Birgit" Sonnleitn/Nassfeld se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Fichtenblockhütte

8,3

Fichtenblockhütte

Ubytování (Apartmány) Fichtenblockhütte. Tento tradiční srub stojí v nadmořské výšce 1 500 metrů ve skiareálu Nassfeld, jen 25 metrů od sjezdovek. Ubytování Fichtenblockhütte se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 657 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Falkensteiner Hotel Sonnenalpe

8,3

Falkensteiner Hotel Sonnenalpe

Ubytování (Hotel) Falkensteiner Hotel Sonnenalpe. Falkensteiner Hotel Sonnenalpe se nachází v nadmořské výšce 1500 metrů, přímo na sjezdovce vedle vleků. Ubytování Falkensteiner Hotel Sonnenalpe se nachází ve městě Sonnenalpe Nassfeld 9 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 777 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wurzer Ferienhütte

8,2

Wurzer Ferienhütte

Ubytování (Chata) Wurzer Ferienhütte. Prázdninový dům Wurzer Ferienhütte se nachází ve skiareálu Sonnenalpe Nassfeld v nadmořské výšce 1 300 metrů, na místě s výhledem na okolní hory a v... Ubytování Wurzer Ferienhütte se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Alpenhäuser Marcius

8,1

Alpenhäuser Marcius

Ubytování (Aparthotel) Alpenhäuser Marcius. Alpenhäuser Marcius uprostřed lyžařské oblasti Nassfeld v Korutanech má ideální polohu vedle sjezdovky. Ubytování Alpenhäuser Marcius se nachází ve městě Sonnenalpe Nassfeld (Rakousko - Korutany).

Montanara Haus

7,8

Montanara Haus

Ubytování (Apartmány) Montanara Haus. Montanara Haus je dům situovaný v centru Nassfeldu ve výšce 1 420 metrů nad mořem v lyžařské a turistické oblasti Sonnenalpe Nassfeld, pouhých 100 metrů od... Ubytování Montanara Haus se nachází ve městě Sonnenalpe Nassfeld (Rakousko - Korutany).

Marie 1

7,8

Marie 1

Ubytování (Apartmán) Marie 1. Apartmán Marie 1 se nachází v obci Sonnenalpe Nassfeld, 600 metrů od lyžařských vleků Eggerboden-Lift a Schlanitzer Übungslift, a nabízí kuchyň. Ubytování Marie 1 se nachází ve městě Sonnenalpe Nassfeld (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 514 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ski Apartment Serena

7,7

Ski Apartment Serena

Ubytování (Apartmán) Ski Apartment Serena. Ski Apartment Serena se nachází ve městě Sonnenalpe Nassfeld, v blízkosti dětského vleku Schlanitzer, a nabízí bar, půjčovnu lyžařského vybavení, přístup... Ubytování Ski Apartment Serena se nachází ve městě Sonnenalpe Nassfeld (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 872 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment "Herbert" Sonnleitn/Nassfeld

7,7

Apartment "Herbert" Sonnleitn/Nassfeld

Ubytování (Apartmán) Apartment "Herbert" Sonnleitn/Nassfeld. Apartmán Herbert se nachází ve středisku Sonnenalpe Nassfeld a nabízí restauraci, bar, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Apartment "Herbert" Sonnleitn/Nassfeld se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Alpenhotel Marcius

7,5

Alpenhotel Marcius

Ubytování (Hotel) Alpenhotel Marcius. Alpenhotel Marcius se nachází 1500 metrů nad mořem, vedle lyžařské sjezdovky, jen 80 metrů od nejbližšího vleku lyžařské oblasti Nassfeld. Ubytování Alpenhotel Marcius se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnung Hahn

7,4

Ferienwohnung Hahn

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Hahn. Ferienwohnung Hahn se nachází v Sonnenalpe, přímo v lyžařském areálu Nassfeld a v blízkosti sedačkové lanovky Gartnerkofelbahn, a nabízí apartmán zařízený... Ubytování Ferienwohnung Hahn se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Appartement Sonnleitn

Appartement Sonnleitn

Ubytování (Apartmán) Appartement Sonnleitn. Appartement Sonnleitn se nachází v obci Sonnenalpe Nassfeld, pouhých 600 metrů od lyžařského vleku Schlanitzer Babylift. Ubytování Appartement Sonnleitn se nachází ve městě Sonnenalpe Nassfeld (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 136 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Martin

Apartment Martin

Ubytování (Apartmán) Apartment Martin. Situated just 50 metres from the closest slope of the Nassfeld Ski Area, Apartment Martin is a fully furnished accommodation unit with a balcony, mountain... Ubytování Apartment Martin se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 152 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nassfeld

Nassfeld

Ubytování (Apartmán) Nassfeld. Nassfeld in Sonnenalpe the apartment offers accommodation with free WiFi, 600 metres from Madritschen Sesselbahn, 700 metres from Babydoppellift and less... Ubytování Nassfeld se nachází ve městě Sonnenalpe Nassfeld (Rakousko - Korutany).

Schloss

Schloss

Ubytování (Apartmán) Schloss. Schloss in Sonnenalpe Nassfeld features accommodation with free WiFi, 600 metres from Madritschen Sesselbahn, 700 metres from Babydoppellift and 1 km from... Ubytování Schloss se nachází ve městě Sonnenalpe Nassfeld (Rakousko - Korutany).

Apartment Julia Nassfeld

Apartment Julia Nassfeld

Ubytování (Apartmán) Apartment Julia Nassfeld. Apartment Julia Nassfeld se nachází v Sonnenalpe Nassfeld a nabízí restauraci, přímý přístup na sjezdovku, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Apartment Julia Nassfeld se nachází ve městě Sonnenalpe Nassfeld (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 874 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sonnenalp

Sonnenalp

Ubytování (Apartmán) Sonnenalp. Within 600 metres of Madritschen Sesselbahn and 700 metres of Babydoppellift, Sonnenalp provides free WiFi and a garden. The property is 1. Ubytování Sonnenalp se nachází ve městě Sonnenalpe Nassfeld (Rakousko - Korutany).

Marcius A

Marcius A

Ubytování (Apartmán) Marcius A. Marcius A is set in Schlanitzen. The accommodation is 2.7 km from Sonnenalpe Nassfeld. Ubytování Marcius A se nachází ve městě Sonnenalpe Nassfeld (Rakousko - Korutany).

TOP Ferienwohnung mit Sauna direkt an der Piste

TOP Ferienwohnung mit Sauna direkt an der Piste

Ubytování (Apartmán) TOP Ferienwohnung mit Sauna direkt an der Piste. Situated in Sonnenalpe Nassfeld, 1.3 km from Nassfeld, TOP Ferienwohnung mit Sauna direkt an der Piste features accommodation with ski-to-door access, free... Ubytování TOP Ferienwohnung mit Sauna direkt an der Piste se nachází ve městě Sonnenalpe Nassfeld (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 13 647 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Sonnenalpe Nassfeld

Město Sonnenalpe Nassfeld se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 68 hotelů a ubytování ve městě Sonnenalpe Nassfeld.