Hledat

Ubytování

Ubytování město Köstenberg

Ve městě Köstenberg (Rakousko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Köstenberg

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Köstenberg

Gasthof Pension Gröblacher

9,2

Gasthof Pension Gröblacher

Ubytování (Penzion) Gasthof Pension Gröblacher. Penzion Gröblacher se nachází v centru malebné vesničky Köstenberg, pouhých 8 km od jezera Wörth a 15 km od jezera Ossiach. Ubytování Gasthof Pension Gröblacher se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Villa Carinthia

Villa Carinthia

Ubytování (Vila) Villa Carinthia. Boasting a garden, private pool and mountain views, Villa Carinthia is situated in Köstenberg. Ubytování Villa Carinthia se nachází ve městě Köstenberg (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 634 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

XL-Golfvilla Bammer

XL-Golfvilla Bammer

Ubytování (Apartmány) XL-Golfvilla Bammer. Located on a south-facing slope right next to the Golf Club Velden-Köstenberg and a horse-riding centre, the XL-Golfvilla Bammer features an outdoor pool... Ubytování XL-Golfvilla Bammer se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 873 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Köstenberg

Město Köstenberg se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Köstenberg.