Hledat

Ubytování

Ubytování město Obervellach

Ve městě Obervellach (Rakousko) máme celkem 25 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Obervellach

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Obervellach

Bio-Bauernhof Auernig

9,9

Bio-Bauernhof Auernig

Ubytování (Farma) Bio-Bauernhof Auernig. Ekologická farma Bio-Bauernhof Auernig se nachází v městysu Obervellach, 8 km od ledovce lyžařských středisek Mölltaler Gletscher a Ankogel, a nabízí... Ubytování Bio-Bauernhof Auernig se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Gutschehof

9,9

Gutschehof

Ubytování (Apartmán) Gutschehof. Gutschehof je tradiční, 400 let starý rakouský statek, který se nachází ve městě Obervellach a svým hostům nabízí ubytování ve zrekonstruovaném... Ubytování Gutschehof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 963 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Pleterski

9,8

Haus Pleterski

Ubytování (Apartmány) Haus Pleterski. Haus Pleterski nabízí apartmány s bezplatným Wi-Fi a zahradou v centru Obervellachu v národním parku Vysoké Taury. Ubytování Haus Pleterski se nachází ve městě Obervellach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 410 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartementhaus Hohe Tauern

9,8

Appartementhaus Hohe Tauern

Ubytování (Apartmány) Appartementhaus Hohe Tauern. Appartementhaus Hohe Tauern se nachází v Obervellachu, 47 km od Lienzu. Nabízí sdílený prostor pro posezení a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Appartementhaus Hohe Tauern se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 146 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Daberer

9,7

Ferienwohnung Daberer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Daberer. Ferienwohnung Daberer je apartmán s balkonem, který se nachází 2 km od centra Obervellachu v Korutanech. Ubytování Ferienwohnung Daberer se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 778 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panoramahof Holly

9,6

Panoramahof Holly

Ubytování (Penzion) Panoramahof Holly. Panoramahof Holly se nachází v obci Obervellach a nabízí společný lounge, zahradu, vybavení pro grilování a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Panoramahof Holly se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 141 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmenthaus Lenz

9,6

Apartmenthaus Lenz

Ubytování (Apartmány) Apartmenthaus Lenz. Apartmenthaus Lenz se nachází v Obervellachu, pouhých 47 km od Lienzu. Nabízí ubytování se zahradou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmenthaus Lenz se nachází ve městě Obervellach (Rakousko - Korutany).

Ranacherhof

9,6

Ranacherhof

Ubytování (Farma) Ranacherhof. Ranacherhof je farma situovaná v Obervellachu v údolí Möll v národním parku Vysoké Taury. Ubytování Ranacherhof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 956 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Dullnig

9,6

Gästehaus Dullnig

Ubytování (Privát) Gästehaus Dullnig. Gästehaus Dullnig se nachází 3 km od obce Obervellach a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. V některých pokojích najdete také kuchyň s myčkou a sporákem. Ubytování Gästehaus Dullnig se nachází ve městě Semslach 36 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 475 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Siebenruh

9,5

Villa Siebenruh

Ubytování (Apartmány) Villa Siebenruh. Villa Siebenruh se nachází v Obervellachu, 47 km od Lienzu. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Villa Siebenruh se nachází ve městě Obervellach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 947 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienappartements Oberstbergmeisteramt

9,5

Ferienappartements Oberstbergmeisteramt

Ubytování (Apartmány) Ferienappartements Oberstbergmeisteramt. Ferienappartements Oberstbergmeisteramt se nachází ve zrekonstruované renesanční budově na hlavním náměstí Obervellachu v údolí Möll v Korutanech. Ubytování Ferienappartements Oberstbergmeisteramt se nachází ve městě Hauptplatz 58 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 167 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Obermann

9,3

Haus Obermann

Ubytování (Apartmány) Haus Obermann. Haus Obermann leží v obci Obervellach a poskytuje ubytování s možností vlastního stravování se sluneční terasou, krbem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Haus Obermann se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 450 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Zwischenberger

9,3

Gästehaus Zwischenberger

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Zwischenberger. Penzion Gästehaus Zwischenberger se nachází na poklidném místě v bezprostřední blízkosti Alpsko-jadranské turistické stezky, pouhé 2 km od centra obce... Ubytování Gästehaus Zwischenberger se nachází ve městě Semslach 9 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 043 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gaestehaus-Staats

9,2

Gaestehaus-Staats

Ubytování (Bed and breakfast) Gaestehaus-Staats. Located in Obervellach, 47 km from Lienz, Gaestehaus-Staats provides a garden and free WiFi. Ubytování Gaestehaus-Staats se nachází ve městě Seilbahnplatz 118 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 170 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhotel Pacher

8,8

Landhotel Pacher

Ubytování (Hotel) Landhotel Pacher. Located in the centre of Obervellach in the Möll Valley, Landhotel Pacher offers a spa area with a Finnish sauna, an infrared cabin, and a steam bath. Ubytování Landhotel Pacher se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 544 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Erlebnishotel-Mölltal

8,7

Erlebnishotel-Mölltal

Ubytování (Hotel) Erlebnishotel-Mölltal. Zázemí hotelu zahrnuje restauraci, pokojovou službu, sdílený lounge a zdarma dostupné Wi-Fi. Hosté si zde mohou také půjčit jízdní kola. Ubytování Erlebnishotel-Mölltal se nachází ve městě Untergratschach 11 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 018 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Vera

8,6

Ferienhaus Vera

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Vera. Ferienhaus Vera se nachází v Obervellachu a nabízí ubytování s kuchyní, Wi-Fi zdarma a výhledem na hory. Ubytování Ferienhaus Vera se nachází ve městě 139 Obervellach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 193 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Frühstückspension Kirchenwirt

8,6

Frühstückspension Kirchenwirt

Ubytování (Penzion) Frühstückspension Kirchenwirt. Frühstückspension Kirchenwirt je situován v městečku v Obervellach. Nabízí zahradu, terasu, lyžárnu a sdílený lounge. Ubytování Frühstückspension Kirchenwirt se nachází ve městě Obervellach 71 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 904 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stranighütte

8,5

Stranighütte

Ubytování (Horské chaty) Stranighütte. Stranighütte se nachází 6 km od obce Obervellach a nabízí ubytování se zahradou, grilem a terasou. Některé pokoje mají kuchyň s lednicí. Ubytování Stranighütte se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 905 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Obervellach

Landhaus Obervellach

Ubytování (Apartmány) Landhaus Obervellach. Landhaus Obervellach se nachází v Hermagoru, 5 km od jezera Pressegger See, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Landhaus Obervellach se nachází ve městě Obervellach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 276 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mobilheim

Mobilheim

Ubytování (Kemp) Mobilheim. Mobilheim se nachází 700 metrů od městečka Obervellach a nabízí ubytování s posezením a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Mobilheim se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Unterhofer Alm

Unterhofer Alm

Ubytování (Chata) Unterhofer Alm. Unterhofer Alm se nachází v Obervellachu, 3,6 km od centra obce. Tato chata nabízí ubytování s kuchyní a terasou. Chata má TV a 2 ložnice. Ubytování Unterhofer Alm se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 844 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aktiv- Sporterlebeniscamp

Aktiv- Sporterlebeniscamp

Ubytování (Kemp) Aktiv- Sporterlebeniscamp. Set in Obervellach, 48 km from Lienz, Aktiv- Sporterlebeniscamp offers a bar and free WiFi. Ubytování Aktiv- Sporterlebeniscamp se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 661 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Sunseitn nahe Mölltaler Gletscher

Ferienhaus Sunseitn nahe Mölltaler Gletscher

Ubytování (Vila) Ferienhaus Sunseitn nahe Mölltaler Gletscher. Ferienhaus Sunseitn nahe Mölltaler Gletscher is set in Obervellach and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Ferienhaus Sunseitn nahe Mölltaler Gletscher se nachází ve městě Obervellach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 037 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gatternighof 1

Gatternighof 1

Ubytování (Prázdninový dům) Gatternighof 1. Gatternighof 1 se nachází v Obervellachu v Korutanech. Hosté zde mohou využívat terasu. Ubytování stojí 5 km od centra Obervellachu. Ubytování Gatternighof 1 se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 507 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Obervellach

Město Obervellach se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 25 hotelů a ubytování ve městě Obervellach.