Hledat

Ubytování

Ubytování město Großkirchheim

Ve městě Großkirchheim (Rakousko) máme celkem 24 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Großkirchheim

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Großkirchheim

Landhaus Schober Apartments

9,9

Landhaus Schober Apartments

Ubytování (Apartmány) Landhaus Schober Apartments. Tento alpský hotel v lyžařském areálu Heiligenblut nabízí tradiční saunu, bezplatné Wi-Fi a panoramatický výhled na Großglockner. Ubytování Landhaus Schober Apartments se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

haus bergblick

9,8

haus bergblick

Ubytování (Prázdninový dům) haus bergblick. Penzion Haus Bergblick se nachází v obci Großkirchheim, 14 km od lanovky Eisseebahn. Ubytování haus bergblick se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Apartment Lacklhof

9,8

Apartment Lacklhof

Ubytování (Apartmán) Apartment Lacklhof. Apartment Lacklhof se nachází na farmě v obci Großkirchheim, 15 minut autem od lyžařského areálu Heiligen Blut. Ubytování Apartment Lacklhof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 385 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Suntinger

9,6

Ferienwohnung Suntinger

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Suntinger. Ferienwohnung Suntinger se nachází 4 minuty chůze od centra města Großkirchheim a nabízí malý rybník v dobře udržované zahradě s terasou. Ubytování Ferienwohnung Suntinger se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 291 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mölltaler Ferienhäuser

9,6

Mölltaler Ferienhäuser

Ubytování (Prázdninový areál) Mölltaler Ferienhäuser. Mölltaler Ferienhäuser v národním parku Vysoké Tatry nabízí prostorné chaty se 3 ložnicemi, obývacím pokojem, balkonem, kuchyňským a jídelním koutem a... Ubytování Mölltaler Ferienhäuser se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 616 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schlosswirt Chalets & Apartments

9,4

Schlosswirt Chalets & Apartments

Ubytování (Horské chaty) Schlosswirt Chalets & Apartments. Set in the Hohe Tauern National Park, close to the Großkirchheim castle, Schlosswirt Chalets & Apartments offers accommodation with mountain views. Ubytování Schlosswirt Chalets & Apartments se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnung Dienerhof

9,3

Ferienwohnung Dienerhof

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Dienerhof. Ferienwohnung Dienerhof nabízí ubytování s výhledem na hory, balkonem a kávovarem. Hosté mohou využívat i saunu. Ubytování Ferienwohnung Dienerhof se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 403 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Badstube Lex

9,2

Badstube Lex

Ubytování (Prázdninový dům) Badstube Lex. Badstube Lex se nachází v Großkirchheimu, 10 km od Eisseebahnu. Tento prázdninový dům nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Badstube Lex se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 137 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wuidererhüttn

9,2

Wuidererhüttn

Ubytování (Chata) Wuidererhüttn. Wuidererhüttn se nachází na svahu, uprostřed lesa a louky, 3 minuty jízdy od Großkirchheimu a 10 minut jízdy autem od lyžařského areálu Heiligenblut. Ubytování Wuidererhüttn se nachází ve městě Großkirchheim (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 16 165 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sagritzerwirt

9,2

Sagritzerwirt

Ubytování (Penzion) Sagritzerwirt. Tento moderní penzion nabízí příjemné a přátelské prostředí na nádherném panoramatickém místě uprostřed národního parku Vysoké Taury. Ubytování Sagritzerwirt se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 459 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotelchen Döllacher Dorfwirtshaus

9,2

Hotelchen Döllacher Dorfwirtshaus

Ubytování (Hotel) Hotelchen Döllacher Dorfwirtshaus. Originally built 500 years ago, the Döllacher Dortwirtshaus is one of the oldest buildings in Carinthia. Ubytování Hotelchen Döllacher Dorfwirtshaus se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 767 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Schlosswirt

8,8

Hotel Schlosswirt

Ubytování (Hotel) Hotel Schlosswirt. Hotel Schlosswirt se nachází v obci Döllach ležící v údolí Mölltal a je obklopený malebnými horami národního parku Vysoké Taury. Ubytování Hotel Schlosswirt se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Guesthouse Mountain View

8,5

Guesthouse Mountain View

Ubytování (Penzion) Guesthouse Mountain View. Guesthouse Mountain View se nachází na okraji národního parku Vysoké Taury. Nabízí pokoje s balkónem, bezplatné Wi-Fi a výlety s průvodcem. Ubytování Guesthouse Mountain View se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 872 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Post

8,2

Hotel Post

Ubytování (Hotel) Hotel Post. Hotel Post se nachází v Großkirchheimu v národním parku Vysoké Taury. Ubytování Hotel Post se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Haus Gartlblick

Haus Gartlblick

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Gartlblick. Rekreační dům Haus Gartlblick v Großkirchheimu se nachází pouhý 1 km od centra města, restaurací, supermarketu, tenisového kurtu a krytých lezeckých stěn. Ubytování Haus Gartlblick se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 579 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Arve

Ferienhaus Arve

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Arve. Featuring a garden with a sun terrace, Ferienhaus Arve is a detached holiday home located in Großkirchheim. Free WiFi is available throughout the property. Ubytování Ferienhaus Arve se nachází ve městě Döllach 95 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 133 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Alpenstille

Ferienhaus Alpenstille

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Alpenstille. Featuring a terrace, Ferienhaus Alpenstille provides accommodation in Großkirchheim with free WiFi and mountain views. Ubytování Ferienhaus Alpenstille se nachází ve městě Döllach 84 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 580 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schoberalm

Schoberalm

Ubytování Schoberalm se nachází ve městě Großkirchheim (Rakousko).

Ferienwohnung Chaos

Ferienwohnung Chaos

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Chaos. Ferienwohnung Chaos is set in Großkirchheim and offers a restaurant, a shared lounge and barbecue facilities. Ubytování Ferienwohnung Chaos se nachází ve městě Großkirchheim (Rakousko - Korutany).

Ferienhaus Daberer

Ferienhaus Daberer

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Daberer. Situated in Großkirchheim, 18 km from Eisseebahn, Ferienhaus Daberer features accommodation with a shared lounge, free WiFi and a shared kitchen. Ubytování Ferienhaus Daberer se nachází ve městě 1 Ranach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 726 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Murmel

Chalet Murmel

Ubytování (Chata) Chalet Murmel. Chalet Murmel is set in Großkirchheim. The accommodation is 48 km from Sankt Johann im Pongau. Ubytování Chalet Murmel se nachází ve městě Großkirchheim (Rakousko - Korutany).

Ubytování ve městě Großkirchheim

Město Großkirchheim se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 24 hotelů a ubytování ve městě Großkirchheim.