Hledat

Ubytování

Ubytování město Mörtschach

Ve městě Mörtschach (Rakousko) máme celkem 12 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Mörtschach

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Mörtschach

Landgasthof Schwaiger

9,1

Landgasthof Schwaiger

Ubytování (Penzion) Landgasthof Schwaiger. Landgasthof Schwaiger se nachází v obci Mörtschach, 10 minut jízdy od Heiligenblutu a nejbližší sjezdovky. Hotelová restaurace nabízí rakouské pokrmy. Ubytování Landgasthof Schwaiger se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 980 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Fair

8,7

Gasthof Fair

Ubytování (Hotel) Gasthof Fair. Gasthof Fair se nachází v Mörtschachu. Tento 3hvězdičkový hotel nabízí terasu, sdílený obývací prostor, bar, úschovu zavazadel, Wi-Fi zdarma a rakouskou... Ubytování Gasthof Fair se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Kirchenwirt Mörtschach

8,5

Kirchenwirt Mörtschach

Ubytování (Penzion) Kirchenwirt Mörtschach. Penzion Kirchenwirt Mörtschach se nachází v obci Mörtschach a nabízí bar, zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Kirchenwirt Mörtschach se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 359 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Obere Roner Kasa

Obere Roner Kasa

Ubytování (Prázdninový dům) Obere Roner Kasa. Obere Roner Kasa se nachází v Mörtschachu, 45 km od Zell am See. Prázdninový dům má 5 ložnic, obývací pokoj, jídelní kout a dobře vybavenou kuchyň. Ubytování Obere Roner Kasa se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Pirkach

Pirkach

Ubytování (Prázdninový dům) Pirkach. Pirkach is situated in Mörtschach. The holiday home has 2 bedrooms and a fully fitted kitchen with a microwave and a fridge. Ubytování Pirkach se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Cozy Chalet in Mörtschach with Private Garden

Cozy Chalet in Mörtschach with Private Garden

Ubytování (Chata) Cozy Chalet in Mörtschach with Private Garden. Set in Mörtschach, Cozy Chalet in Mörtschach with Private Garden offers accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Cozy Chalet in Mörtschach with Private Garden se nachází ve městě Mörtschach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 842 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Stranach III

Apartment Stranach III

Ubytování (Apartmán) Apartment Stranach III. Apartment Stranach III se nachází v obci Mörtschach, 47 km od Zell am See. Apartmán má obývací pokoj a TV. V kuchyni je myčka a mikrovlnná trouba. Ubytování Apartment Stranach III se nachází ve městě Mörtschach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 680 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Stranach II

Apartment Stranach II

Ubytování (Apartmán) Apartment Stranach II. Apartmán Stranach II se nachází v Mörtschachu, 47 km od Zell am See. Apartmán má TV, 2 ložnice, obývací pokoj a kuchyni s myčkou nádobí. Ubytování Apartment Stranach II se nachází ve městě Mörtschach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 453 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Lukas

Holiday home Lukas

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Lukas. Holiday home Lukas je rekreační dům v Mörtschach v Korutanech. Nabízí zahradu. Je zde také balkon. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Holiday home Lukas se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 420 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Thola Kasa

Thola Kasa

Ubytování (Prázdninový dům) Thola Kasa. Thola Kasa is situated in Mörtschach and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Thola Kasa se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ubytování ve městě Mörtschach

Město Mörtschach se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 12 hotelů a ubytování ve městě Mörtschach.