Hledat

Ubytování

Ubytování město Weissbriach

Ve městě Weissbriach (Rakousko) máme celkem 24 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Weissbriach

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Weissbriach

Gästehaus Wastian Apartments

10

Gästehaus Wastian Apartments

Ubytování (Bed and breakfast) Gästehaus Wastian Apartments. Boasting a garden and barbecue facilities, Gästehaus Wastian Apartments provides accommodation in Weissbriach with free WiFi and garden views. Ubytování Gästehaus Wastian Apartments se nachází ve městě 148 Weißbriach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 211 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Enzi

9,9

Ferienwohnungen Enzi

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Enzi. Ferienwohnungen Enzi stojí na klidném místě na okraji lesa, 2 km od centra města Weissbriach. Ubytování Ferienwohnungen Enzi se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienhaus Lesch

9,9

Ferienhaus Lesch

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Lesch. Ferienhaus Lesch se nachází ve Weissbriachu, 44 km od Bad Kleinkirchheimu. Ubytování Ferienhaus Lesch se nachází ve městě Weißbriach 228 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 608 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Rader

9,7

Gästehaus Rader

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Rader. Gästehaus Rader je dům s apartmány situovaný v centru Weissbriachu, jen 1 km od rodinného skiareálu Weissbriach. Ubytování Gästehaus Rader se nachází ve městě Weissbriach 92 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Franz

9,7

Ferienhaus Franz

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Franz. Ferienhaus Franz se nachází v poklidné části střediska Weißbriach, pouhé 2 minuty chůze od místních sjezdovek. Ubytování Ferienhaus Franz se nachází ve městě Weissbriach (Rakousko - Korutany).

Haus Holunder Weissbriach

9,7

Haus Holunder Weissbriach

Ubytování (Apartmány) Haus Holunder Weissbriach. Haus Holunder Weißbriach se nachází 5 minut chůze od centra města Weißbriach a 100 metrů od místního lyžařského vleku. Ubytování Haus Holunder Weissbriach se nachází ve městě Weissbriach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 257 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Landhof Schober

9,7

B&B Landhof Schober

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Landhof Schober. B&B Landhof Schober se nachází ve Weissbriachu. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, bar a zahradu. Ubytování B&B Landhof Schober se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 975 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhof Berger

9,6

Ferienhof Berger

Ubytování (Penzion) Ferienhof Berger. Ferienhof Berger se nachází v Weissbriachu v Korutanech, 10 km od Jezera Weissensee a Presseggersee a 45 km od Villachu. Je vhodný pro rodiny. Ubytování Ferienhof Berger se nachází ve městě Regitt 2 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 118 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FeWo Sonnenschein

9,6

FeWo Sonnenschein

Ubytování (Apartmán) FeWo Sonnenschein. FeWo Sonnenschein se nachází ve Weissbriachu, nedaleko jezera Weissensee a lyžařského areálu Nassfeld, a nabízí balkon s panoramatickým výhledem na hory a... Ubytování FeWo Sonnenschein se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 924 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Becky

9,5

Haus Becky

Ubytování (Apartmány) Haus Becky. Apartmány Haus Becky se nacházejí na malebném vyvýšeném místě v obci Weissbriach ležící v údolí Gitschtal, 950 metrů od tamního lyžařského areálu a 15 km... Ubytování Haus Becky se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienhof Alte Post

9,4

Ferienhof Alte Post

Ubytování (Apartmány) Ferienhof Alte Post. Ferienhof Alte Post jsou prostorné apartmány s Wi-Fi zdarma situované v obci Weissbriach. Ubytování Ferienhof Alte Post se nachází ve městě Weissbriach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 967 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhof Schober

9,4

Landhof Schober

Ubytování (Apartmány) Landhof Schober. Landhotel Schober se nachází v lyžařské oblasti Weissbriach v Korutanech, 3 minuty jízdy od sjezdovek, a nabízí apartmány s balkonem a výhledem na hory. Ubytování Landhof Schober se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 941 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Naggler Weissbriach

9,4

Hotel Naggler Weissbriach

Ubytování (Hotel) Hotel Naggler Weissbriach. Hotel Naggler se nachází v centru Weissbriachu. Nabízí zahradu s jezírkem a terasou na opalování, velké lázeňské a wellness centrum a bezplatné Wi-Fi... Ubytování Hotel Naggler Weissbriach se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienhaus Nickl

9,3

Ferienhaus Nickl

Ubytování (Penzion) Ferienhaus Nickl. Ferienhaus Nickl se nachází ve Weissbraichu. Nabízí pokoje a apartmány mají Wi-Fi zdarma, bezplatnou lyžárnu, přístup do zahrady se zázemím pro grilování a... Ubytování Ferienhaus Nickl se nachází ve městě Weissbriach 7 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 550 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension & Apartments Weissbriach

9,3

Pension & Apartments Weissbriach

Ubytování (Penzion) Pension & Apartments Weissbriach. Pension Weissbriach se nachází 3 minuty chůze od centra města Weissbriach a nabízí prostorné apartmány a pokoje s výhledem na hory a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Pension & Apartments Weissbriach se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 206 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Brunnwirt

9,1

Hotel Brunnwirt

Ubytování (Hotel) Hotel Brunnwirt. The Brunnwirt is a traditional, family-run hotel in the small village of Weißbriach, only a 10-minute drive away from the Weißensee lake and a 15-minute... Ubytování Hotel Brunnwirt se nachází ve městě Weissbriach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 365 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

JUFA Hotel Gitschtal

8,7

JUFA Hotel Gitschtal

Ubytování (Hotel) JUFA Hotel Gitschtal. JUFA Gitschtal Hotel poskytuje přímý přístup na lyžařské sjezdovky pro začátečníky a bezplatný skibus do lyžařského střediska Nassfeld. Ubytování JUFA Hotel Gitschtal se nachází ve městě Weissbriach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 424 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Optimamed Gesundheitsressort Weißbriach

6,6

Optimamed Gesundheitsressort Weißbriach

Ubytování (Hotel) Optimamed Gesundheitsressort Weißbriach. Optimamed Gesundheitsressort Weißbriach se nachází ve Weissbriachu. Ubytování Optimamed Gesundheitsressort Weißbriach se nachází ve městě Weissbriach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 068 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Wastian

Gästehaus Wastian

Ubytování (Apartmán) Gästehaus Wastian. Gästehaus Wastian se nachází ve Weissbriachu a nabízí zahradu, gril a ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na hory. Ubytování Gästehaus Wastian se nachází ve městě Weissbriach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 478 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Berghof Reiter

Berghof Reiter

Ubytování (Apartmány) Berghof Reiter. Situated in Weissbriach, Berghof Reiter features accommodation with a TV. The apartment offers a terrace. Ubytování Berghof Reiter se nachází ve městě Weissbriach (Rakousko - Korutany).

Haus 26 Weißbriach

Haus 26 Weißbriach

Ubytování (Bed and breakfast) Haus 26 Weißbriach. Haus 26 Weißbriach is set in Weissbriach and offers a bar and a terrace. Guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on site. Ubytování Haus 26 Weißbriach se nachází ve městě Weissbriach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 272 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Ute

Ferienhaus Ute

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Ute. Ferienhaus Ute has mountain views, free WiFi and free private parking, situated in Weissbriach. Ubytování Ferienhaus Ute se nachází ve městě Weissbriach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 157 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Haus Holunder Weissbriach

B&B Haus Holunder Weissbriach

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Haus Holunder Weissbriach. Situated in Weissbriach, B&B Haus Holunder Weissbriach features accommodation with a garden, free WiFi, room service, and luggage storage space. Ubytování B&B Haus Holunder Weissbriach se nachází ve městě Weissbriach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 557 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Weissbriach

Město Weissbriach se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 24 hotelů a ubytování ve městě Weissbriach.