Hledat

Ubytování

Ubytování město Drobollach am Faakersee

Ve městě Drobollach am Faakersee (Rakousko) máme celkem 33 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Drobollach am Faakersee

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Drobollach am Faakersee

Apart-Faakersee

9,8

Apart-Faakersee

Ubytování (Apartmány) Apart-Faakersee. Apart-Faakersee se nachází v obci Drobollach am Faakersee, 46 km od Bledu. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apart-Faakersee se nachází ve městě Drobollach am Faakersee (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 396 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Deutschbauer

9,6

Ferienwohnungen Deutschbauer

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Deutschbauer. Apartmány Ferienwohnungen Deutschbauer se nachází v Egg am Faaker See a nabízí ubytování s posezením a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Ferienwohnungen Deutschbauer se nachází ve městě Drobollach am Faakersee (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 339 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Panorama

9,6

Haus Panorama

Ubytování (Apartmány) Haus Panorama. Surrounded by a garden with an outdoor pool, Haus Panorama is only 400 metres from Lake Faak and the centre of Drobollach. Ubytování Haus Panorama se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 647 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement - Ferienwohnungen - Gästehaus Gabriele

9,6

Appartement - Ferienwohnungen - Gästehaus Gabriele

Ubytování (Apartmány) Appartement - Ferienwohnungen - Gästehaus Gabriele. Appartement - Ferienwohnungen - Gästehaus Gabriele s velkou zahradou a apartmány s výhledem na jezero nebo okolní hory se nachází 10 minut chůze od jezera... Ubytování Appartement - Ferienwohnungen - Gästehaus Gabriele se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Gästehaus Stroitz

9,4

Gästehaus Stroitz

Ubytování (Penzion) Gästehaus Stroitz. Gästehaus Stroitz is centrally located in Drobollach and offers accommodation units with free WiFi and a flat-screen satellite TV. Ubytování Gästehaus Stroitz se nachází ve městě Kratschacherweg 13 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments zum Bildstock

9,3

Apartments zum Bildstock

Ubytování (Apartmány) Apartments zum Bildstock. Drobollach´s Apartments zum Bildstock se nachází 800 metrů od autobusové zastávky, supermarketu, restaurace a veřejné pláže u jezera Faak. Ubytování Apartments zum Bildstock se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Pirker's Familienpension

9,3

Pirker's Familienpension

Ubytování (Penzion) Pirker's Familienpension. Pirker's Familienpension nabízí širokou škálu aktivit pro děti, kryté a venkovní hřiště, bazén, dětskou zoo a projížďky na ponících. Ubytování Pirker's Familienpension se nachází ve městě Drobollach am Faakersee (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 317 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Biohof Naturzeit Faaker See

9,3

Biohof Naturzeit Faaker See

Ubytování (Hotel) Biohof Naturzeit Faaker See. Offering panoramic views over Lake Faak and the Karawanken Mountains, the non-smoking "Biohotel - Naturzeit Faaker See" enjoys a quiet location in the... Ubytování Biohof Naturzeit Faaker See se nachází ve městě Drobollach am Faakersee (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnungen Petschnig 3

9,3

Ferienwohnungen Petschnig 3

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Petschnig 3. Ferienwohnungen Petschnig 3 se nachází v obci Drobollach am Faakersee ve spolkové zemi Korutany, 27 km od města Bad Kleinkirchheim, 6 km od Villachu, a... Ubytování Ferienwohnungen Petschnig 3 se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnungen Petschnig 2

9,2

Ferienwohnungen Petschnig 2

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Petschnig 2. Situated in Drobollach am Faakersee, 46 km from Bled, Ferienwohnungen Petschnig 2 features a restaurant and free WiFi. Ubytování Ferienwohnungen Petschnig 2 se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 303 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Monfreda

9,2

Ferienwohnungen Monfreda

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Monfreda. Tento apartmán v korutanském stylu se nachází v obci Drobollach am Faaker See, 10 minut chůze od jezera Faaker See a 7 minut jízdy od Villachu. Ubytování Ferienwohnungen Monfreda se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Apartment Seeblick

9,2

Apartment Seeblick

Ubytování (Apartmán) Apartment Seeblick. Apartment Seeblick is situated in Drobollach am Faakersee. The property is 46 km from Bled and free private parking is available. Ubytování Apartment Seeblick se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 766 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Romantica

9,2

Romantica

Ubytování (Prázdninový dům) Romantica. Romantica is a holiday home situated in Drobollach am Faakersee. Ubytování Romantica se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 825 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Daniela

9,1

Haus Daniela

Ubytování (Apartmány) Haus Daniela. Apartmány Haus Daniela se nacházejí v obci Drobollach am Faaker See a nabízejí ubytování s kuchyní. Ubytování Haus Daniela se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Apartments Urschitz

9,1

Apartments Urschitz

Ubytování (Apartmány) Apartments Urschitz. Apartmány Urschitz se nachází v Drobollachu, 5 minut chůze od břehu jezera Faak. Ubytování Apartments Urschitz se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 903 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Seerose

9,1

Pension Seerose

Ubytování (Penzion) Pension Seerose. Pension Seerose se nachází v Drobollachu, na břehu jezera Faaker. Ubytování Pension Seerose se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

B&B Lakeview

9

B&B Lakeview

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Lakeview. B&B Lakeview se nachází v obci Drobollach am Faakersee a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradu se zázemím pro grilování a výhledem na hory. Ubytování B&B Lakeview se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 749 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Pirker

9

Ferienwohnungen Pirker

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnungen Pirker. Ferienwohnungen Pirker se nachází pouhých 15 minut chůze od jezera Faakersee a 5 minut jízdy autem od Villachu. Ubytování Ferienwohnungen Pirker se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Gästehaus Uggowitzer

9

Gästehaus Uggowitzer

Ubytování (Penzion) Gästehaus Uggowitzer. Ubytování Gästehaus Uggowitzer se nachází 5 minut chůze od jezera Faakersee a veřejné pláže. Ubytování Gästehaus Uggowitzer se nachází ve městě Drobollach am Faakersee (Rakousko - Korutany).

Hotel-Pension Melcher

9

Hotel-Pension Melcher

Ubytování (Hotel) Hotel-Pension Melcher. Rodinný Hotel-Pension Melcher se nachází v pohoří Karavanky, jen 10 minut chůze od jezera Faak. Většina pokojů má balkon s výhledem na hory a jezero. Ubytování Hotel-Pension Melcher se nachází ve městě Drobollach am Faakersee (Rakousko - Korutany).

Appartement Haus Drobollach

8,9

Appartement Haus Drobollach

Ubytování (Apartmány) Appartement Haus Drobollach. Appartement Haus Drobollach se nachází uprostřed pohoří Karavanky v Drobollachu, 10 minut chůze od jezera Faak a 15 minut jízdy od Villachu a jezera... Ubytování Appartement Haus Drobollach se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 026 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Restaurant Pension Trink

8,8

Restaurant Pension Trink

Ubytování (Penzion) Restaurant Pension Trink. Restaurant Pension Trink se nachází v Drobollach am Faakersee, 5 minut pěšky od přírodního městského koupaliště, jezera Faakersee a tenisových kurtů. Ubytování Restaurant Pension Trink se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 129 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Weiss

8,8

Pension Weiss

Ubytování (Apartmány) Pension Weiss. Pension Weiss se nachází v obci Drobollach am Faakersee, 10 minut chůze od pobřeží jezera Faaker See, a nabízí apartmány s balkonem a výhledem na hory. Ubytování Pension Weiss se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 583 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seehotel Ressmann

8,8

Seehotel Ressmann

Ubytování (Hotel) Seehotel Ressmann. Tento 4hvězdičkový hotel se nachází v městečku Drobollach, přímo na břehu jezera Faak. Nabízí soukromou pláž, saunu a tenisové kurty. Ubytování Seehotel Ressmann se nachází ve městě Drobollach am Faakersee (Rakousko - Korutany).

Gästehaus Götz

8,8

Gästehaus Götz

Ubytování (Bed and breakfast) Gästehaus Götz. Gästehaus Götz je penzion situovaný v Drobollachu am Faakersee, přímo u lesa, 700 metrů od pláže u jezera Faakersee a 6 km od Villachu a termálních lázní... Ubytování Gästehaus Götz se nachází ve městě Kratschacher Weg 15 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 299 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Haus Claudia

8,7

Pension Haus Claudia

Ubytování (Penzion) Pension Haus Claudia. Penzion Haus Claudia se nachází ve městě Drobollach, 10 minut chůze od jeho centra, jezera Faakersee i tenisových kurtů. Ubytování Pension Haus Claudia se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Gästehaus Karawankenblick

8,7

Gästehaus Karawankenblick

Ubytování (Privát) Gästehaus Karawankenblick. Situated in Drobollach am Faakersee, Gästehaus Karawankenblick features views of Lake Faak, free WiFi access and free private parking. Ubytování Gästehaus Karawankenblick se nachází ve městě Seeblickstraße 44 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 999 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Schönruh

8,7

Hotel Schönruh

Ubytování (Hotel) Hotel Schönruh. Hotel Schönruh se nachází v Drobollachu, 500 metrů od břehu jezera Faak. Má prostornou zahradu s lehátky a sluneční terasou. K dispozici je bezplatné... Ubytování Hotel Schönruh se nachází ve městě Drobollach am Faakersee (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 854 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartementhaus Franz Samonig

8,4

Appartementhaus Franz Samonig

Ubytování (Apartmány) Appartementhaus Franz Samonig. Appartementhaus Samonig se nachází v obci Drobollach a nabízí volný vstup na veřejnou pláž u 5 minut chůze vzdáleného jezera Faakersee. Ubytování Appartementhaus Franz Samonig se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 160 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Seeblick

8,3

Ferienhaus Seeblick

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Seeblick. Located in Drobollach am Faakersee, 46 km from Bled, Ferienhaus Seeblick provides a garden and free WiFi. Ubytování Ferienhaus Seeblick se nachází ve městě Seeblickstrasse 62 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 115 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Ulbing

8

Gästehaus Ulbing

Ubytování (Bed and breakfast) Gästehaus Ulbing. Gästehaus Ulbing offers accommodation units with a balcony, a 2-minute walk from Lake Faak and the centre of Drobollach. Ubytování Gästehaus Ulbing se nachází ve městě Drobollach am Faakersee (Rakousko - Korutany).

Kinder- und Jugenderlebnishotel Drobollach/Faakersee GmbH

Kinder- und Jugenderlebnishotel Drobollach/Faakersee GmbH

Ubytování (Hostel) Kinder- und Jugenderlebnishotel Drobollach/Faakersee GmbH. Set in Drobollach am Faakersee, Kinder- und Jugenderlebnishotel Drobollach/Faakersee GmbH offers a garden. Ubytování Kinder- und Jugenderlebnishotel Drobollach/Faakersee GmbH se nachází ve městě Drobollach am Faakersee (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 437 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ginas Hotel

Ginas Hotel

Ubytování (Hotel) Ginas Hotel. Ginas Hotel features a restaurant, outdoor swimming pool, a garden and fitness centre in Drobollach am Faakersee. Ubytování Ginas Hotel se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Frühstückspension Petschnig 1

Frühstückspension Petschnig 1

Ubytování (Penzion) Frühstückspension Petschnig 1. Set on the beachfront in Drobollach am Faakersee and featuring a garden, Frühstückspension Petschnig 1 has free WiFi. Ubytování Frühstückspension Petschnig 1 se nachází ve městě Strandbadstrasse 34 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 206 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Drobollach am Faakersee

Město Drobollach am Faakersee se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 33 hotelů a ubytování ve městě Drobollach am Faakersee.