Hledat

Ubytování

HIDE-AWAY Corinna Apartmány

Paulitschweg 3, 9580 Drobollach am Faakersee, Rakousko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) HIDE-AWAY Corinna. HIDE-AWAY Corinna se nachází v Drobollachu am Faakersee a nabízí zahradu a terasu. 49 km od jezera Weissensee. Ubytování HIDE-AWAY Corinna se nachází ve městě Drobollach am Faakersee (Rakousko - Korutany).

Popis ubytování HIDE-AWAY Corinna

Na letiště Klagenfurt je to 32 km. Tento apartmán má 1 ložnici, kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou, TV s plochou obrazovkou, posezení a 1 koupelnu se sprchou. 49 km od jezera Weissensee. Apartmán je vzdálený 10 km od Velden am Wörthersee a 30 km od Bledu. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. HIDE-AWAY Corinna se nachází v Drobollachu am Faakersee a nabízí zahradu a terasu.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma

Jiná ubytování ve městě Drobollach am Faakersee

Apart-Faakersee

9,8

Apart-Faakersee

Ubytování (Apartmány) Apart-Faakersee. Apart-Faakersee se nachází v obci Drobollach am Faakersee, 46 km od Bledu. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apart-Faakersee se nachází ve městě Drobollach am Faakersee (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnungen Deutschbauer

9,6

Ferienwohnungen Deutschbauer

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Deutschbauer. Apartmány Ferienwohnungen Deutschbauer se nachází v Egg am Faaker See a nabízí ubytování s posezením a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Ferienwohnungen Deutschbauer se nachází ve městě Drobollach am Faakersee (Rakousko - Korutany).

Haus Panorama

9,6

Haus Panorama

Ubytování (Apartmány) Haus Panorama. Surrounded by a garden with an outdoor pool, Haus Panorama is only 400 metres from Lake Faak and the centre of Drobollach. Ubytování Haus Panorama se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Gästehaus Stroitz

9,4

Gästehaus Stroitz

Ubytování (Penzion) Gästehaus Stroitz. Gästehaus Stroitz is centrally located in Drobollach and offers accommodation units with free WiFi and a flat-screen satellite TV. Ubytování Gästehaus Stroitz se nachází ve městě Kratschacherweg 13 (Rakousko - Korutany).

Pirker's Familienpension

9,3

Pirker's Familienpension

Ubytování (Penzion) Pirker's Familienpension. Pirker's Familienpension nabízí širokou škálu aktivit pro děti, kryté a venkovní hřiště, bazén, dětskou zoo a projížďky na ponících. Ubytování Pirker's Familienpension se nachází ve městě Drobollach am Faakersee (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnungen Petschnig 2

9,2

Ferienwohnungen Petschnig 2

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Petschnig 2. Situated in Drobollach am Faakersee, 46 km from Bled, Ferienwohnungen Petschnig 2 features a restaurant and free WiFi. Ubytování Ferienwohnungen Petschnig 2 se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Apartment Seeblick

9,2

Apartment Seeblick

Ubytování (Apartmán) Apartment Seeblick. Apartment Seeblick is situated in Drobollach am Faakersee. The property is 46 km from Bled and free private parking is available. Ubytování Apartment Seeblick se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Romantica

9,2

Romantica

Ubytování (Prázdninový dům) Romantica. Romantica is a holiday home situated in Drobollach am Faakersee. Ubytování Romantica se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Apartments Urschitz

9,1

Apartments Urschitz

Ubytování (Apartmány) Apartments Urschitz. Apartmány Urschitz se nachází v Drobollachu, 5 minut chůze od břehu jezera Faak. Ubytování Apartments Urschitz se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

B&B Lakeview

9

B&B Lakeview

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Lakeview. B&B Lakeview se nachází v obci Drobollach am Faakersee a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradu se zázemím pro grilování a výhledem na hory. Ubytování B&B Lakeview se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Appartement Haus Drobollach

8,9

Appartement Haus Drobollach

Ubytování (Apartmány) Appartement Haus Drobollach. Appartement Haus Drobollach se nachází uprostřed pohoří Karavanky v Drobollachu, 10 minut chůze od jezera Faak a 15 minut jízdy od Villachu a jezera... Ubytování Appartement Haus Drobollach se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Restaurant Pension Trink

8,8

Restaurant Pension Trink

Ubytování (Penzion) Restaurant Pension Trink. Restaurant Pension Trink se nachází v Drobollach am Faakersee, 5 minut pěšky od přírodního městského koupaliště, jezera Faakersee a tenisových kurtů. Ubytování Restaurant Pension Trink se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Pension Weiss

8,8

Pension Weiss

Ubytování (Apartmány) Pension Weiss. Pension Weiss se nachází v obci Drobollach am Faakersee, 10 minut chůze od pobřeží jezera Faaker See, a nabízí apartmány s balkonem a výhledem na hory. Ubytování Pension Weiss se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Gästehaus Götz

8,8

Gästehaus Götz

Ubytování (Bed and breakfast) Gästehaus Götz. Gästehaus Götz je penzion situovaný v Drobollachu am Faakersee, přímo u lesa, 700 metrů od pláže u jezera Faakersee a 6 km od Villachu a termálních lázní... Ubytování Gästehaus Götz se nachází ve městě Kratschacher Weg 15 (Rakousko - Korutany).

Gästehaus Karawankenblick

8,7

Gästehaus Karawankenblick

Ubytování (Privát) Gästehaus Karawankenblick. Situated in Drobollach am Faakersee, Gästehaus Karawankenblick features views of Lake Faak, free WiFi access and free private parking. Ubytování Gästehaus Karawankenblick se nachází ve městě Seeblickstraße 44 (Rakousko - Korutany).

Hotel Schönruh

8,7

Hotel Schönruh

Ubytování (Hotel) Hotel Schönruh. Hotel Schönruh se nachází v Drobollachu, 500 metrů od břehu jezera Faak. Má prostornou zahradu s lehátky a sluneční terasou. K dispozici je bezplatné... Ubytování Hotel Schönruh se nachází ve městě Drobollach am Faakersee (Rakousko - Korutany).

Appartementhaus Franz Samonig

8,4

Appartementhaus Franz Samonig

Ubytování (Apartmány) Appartementhaus Franz Samonig. Appartementhaus Samonig se nachází v obci Drobollach a nabízí volný vstup na veřejnou pláž u 5 minut chůze vzdáleného jezera Faakersee. Ubytování Appartementhaus Franz Samonig se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienhaus Seeblick

8,3

Ferienhaus Seeblick

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Seeblick. Located in Drobollach am Faakersee, 46 km from Bled, Ferienhaus Seeblick provides a garden and free WiFi. Ubytování Ferienhaus Seeblick se nachází ve městě Seeblickstrasse 62 (Rakousko - Korutany).

Boutiquehotel Marienhof

8,2

Boutiquehotel Marienhof

Ubytování (Hotel) Boutiquehotel Marienhof. Boutiquehotel Marienhof se nachází v Drobollach am Faakersee a nabízí zahradu. K dispozici je terasa, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Boutiquehotel Marienhof se nachází ve městě Drobollach am Faakersee (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnungen Monfreda

5

Ferienwohnungen Monfreda

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Monfreda. Ferienwohnungen Monfreda se nachází v Drobollach am Faakersee. 50 km od jezera Weissensee. Ubytování Ferienwohnungen Monfreda se nachází ve městě Drobollach am Faakersee (Rakousko - Korutany).

Ferienhaus Seeblick

Ferienhaus Seeblick

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Seeblick. Situated in Drobollach am Faakersee, Ferienhaus Seeblick offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Ferienhaus Seeblick se nachází ve městě Drobollach am Faakersee (Rakousko - Korutany).

Kinder- und Jugenderlebnishotel Drobollach/Faakersee GmbH

Kinder- und Jugenderlebnishotel Drobollach/Faakersee GmbH

Ubytování (Hostel) Kinder- und Jugenderlebnishotel Drobollach/Faakersee GmbH. Set in Drobollach am Faakersee, Kinder- und Jugenderlebnishotel Drobollach/Faakersee GmbH offers a garden. Ubytování Kinder- und Jugenderlebnishotel Drobollach/Faakersee GmbH se nachází ve městě Drobollach am Faakersee (Rakousko - Korutany).

Apartment Uggowitzer

Apartment Uggowitzer

Ubytování (Apartmán) Apartment Uggowitzer. Apartment Uggowitzer se nachází v obci Drobollach am Faakersee v Korutanech a nabízí zahradu. 50 km od jezera Weissensee. Ubytování Apartment Uggowitzer se nachází ve městě Drobollach am Faakersee (Rakousko - Korutany).

Frühstückspension Petschnig 1

Frühstückspension Petschnig 1

Ubytování (Penzion) Frühstückspension Petschnig 1. Set on the beachfront in Drobollach am Faakersee and featuring a garden, Frühstückspension Petschnig 1 has free WiFi. Ubytování Frühstückspension Petschnig 1 se nachází ve městě Strandbadstrasse 34 (Rakousko - Korutany).