Hledat

Ubytování

Pest

V regionu Pest (Maďarsko) máme celkem 6685 hotelů a ubytování.

Pro region Pest doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Budapešť (6182), Szentendre (30), Vecsés (27), Visegrád (24), Zebegény (23), Vác (20), Budaörs (19), Nagymaros (15), Gödöllő (14), Verőce (13). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Pest

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Pest

Döme's Point

10

Döme's Point

Ubytování (Vila) Döme's Point. Döme's Point se nachází v obci Leányfalu a nabízí ubytování s vlastním bazénem, výhledem na bazén a terasou. Ubytování Döme's Point se nachází ve městě Leányfalu (Maďarsko - Pest).

BRAND NEW LUXURY 3 BEDROOMS WITH A/C

10

BRAND NEW LUXURY 3 BEDROOMS WITH A/C

Ubytování (Apartmán) BRAND NEW LUXURY 3 BEDROOMS WITH A/C. BRAND NEW LUXURY 3 BEDROOMS WITH A / C se nachází v centru Budapešti, v krátké vzdálenosti od Domu teroru a Maďarské státní opery. Ubytování BRAND NEW LUXURY 3 BEDROOMS WITH A/C se nachází ve městě Budapešť (Maďarsko - Pest).

Mályva-ház Verőce

10

Mályva-ház Verőce

Ubytování (Prázdninový dům) Mályva-ház Verőce. Mályva-ház Verőce se nachází v obci Verőce v Pešti a nabízí terasu a výhled do zahrady. 10 km od Zebegény. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Mályva-ház Verőce se nachází ve městě Verőce (Maďarsko - Pest).

POP Tiny House Nagymaros

10

POP Tiny House Nagymaros

Ubytování (Apartmán) POP Tiny House Nagymaros. POP Tiny House Nagymaros se nachází v obci Nagymaros v Pešti a nabízí zahradu. Zebegény leží 6 km daleko. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování POP Tiny House Nagymaros se nachází ve městě Nagymaros (Maďarsko - Pest).

Pilis Apartman

10

Pilis Apartman

Ubytování (Apartmán) Pilis Apartman. Pilis Apartman se nachází v Piliscsaba. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 19 km od Zebegény a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pilis Apartman se nachází ve městě Piliscsaba (Maďarsko - Pest).

Csillaghegy Szálló

10

Csillaghegy Szálló

Ubytování (Hostel) Csillaghegy Szálló. Set in Budapest, 6 km from Margaret Island Japanese Garden, Csillaghegy Szálló features air-conditioned accommodation with free WiFi. Ubytování Csillaghegy Szálló se nachází ve městě Budapešť (Maďarsko - Pest).

Kiraly POP Studio with terrace and free garage

10

Kiraly POP Studio with terrace and free garage

Ubytování (Apartmán) Kiraly POP Studio with terrace and free garage. In the 07. Erzsébetváros district of Budapest, close to St. Ubytování Kiraly POP Studio with terrace and free garage se nachází ve městě Budapešť (Maďarsko - Pest).

The Royals Downtown

10

The Royals Downtown

Ubytování (Apartmány) The Royals Downtown. Situated in Budapest, The Royals Downtown provides accommodation with free WiFi. Ubytování The Royals Downtown se nachází ve městě Budapešť (Maďarsko - Pest).

Brill Budapest Apartments 7

10

Brill Budapest Apartments 7

Ubytování (Apartmány) Brill Budapest Apartments 7. Brill Budapest Apartments 7 se nachází v Budapešti, 1,1 km od baziliky sv. Štěpána a 1,8 km od centra. Ubytování Brill Budapest Apartments 7 se nachází ve městě Budapešť (Maďarsko - Pest).

Magazine Featured 2 Bedroom Flat

10

Magazine Featured 2 Bedroom Flat

Ubytování (Apartmán) Magazine Featured 2 Bedroom Flat. Located in Budapest, 1.6 km from Hungarian State Opera and 1.6 km from St. Stephen's Basilica, Magazine Featured 2 Bedroom Flat offers air conditioning. Ubytování Magazine Featured 2 Bedroom Flat se nachází ve městě (Maďarsko - Pest).

Király 35 Luxury Apartment

10

Király 35 Luxury Apartment

Ubytování (Apartmán) Király 35 Luxury Apartment. Király 35 Luxury Apartment se nachází v Budapešti, 300 metrů od Maďarské státní opery, 600 metrů od synagogy v ulici Dohány a baziliky sv. Ubytování Király 35 Luxury Apartment se nachází ve městě Budapešť (Maďarsko - Pest).

HIGH SUN RISE CONDO IN HEART Of DOWNTOWN BUDAPEST

10

HIGH SUN RISE CONDO IN HEART Of DOWNTOWN BUDAPEST

Ubytování (Apartmán) HIGH SUN RISE CONDO IN HEART Of DOWNTOWN BUDAPEST. HIGH SUN RISE CONDO IN HEART Of DOWNTOWN BUDAPEST se nachází v centru Budapešti, kousek od synagogy v ulici Dohány a Maďarské státní opery. Ubytování HIGH SUN RISE CONDO IN HEART Of DOWNTOWN BUDAPEST se nachází ve městě Budapešť (Maďarsko - Pest).

V4 Kilátóterasz Apartmanok Emelet

10

V4 Kilátóterasz Apartmanok Emelet

Ubytování (Apartmán) V4 Kilátóterasz Apartmanok Emelet. V4 Kilátóterasz Apartmanok Emelet se nachází v Nagymaros v Pešti a nabízí balkon a výhled na řeku. 3,7 km od obce Zebegény. Ubytování V4 Kilátóterasz Apartmanok Emelet se nachází ve městě Nagymaros (Maďarsko - Pest).

Dunapest Apartman

10

Dunapest Apartman

Ubytování (Apartmán) Dunapest Apartman. Dunapest Apartman se nachází v Budapešti, jen 1,3 km od Velké tržnice, a nabízí sdílený lounge, terasu a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Dunapest Apartman se nachází ve městě Budapešť (Maďarsko - Pest).

Whole basement former pub3 for bachelor / bachelorette party

10

Whole basement former pub3 for bachelor / bachelorette party

Ubytování (Apartmán) Whole basement former pub3 for bachelor / bachelorette party. Celé sklepení bývalého pub3 for bachelorette party se nachází v centru Budapešti, 1,2 km od Maďarského národního muzea a 1,5 km od synagogy v ulici Dohány. Ubytování Whole basement former pub3 for bachelor / bachelorette party se nachází ve městě Budapešť (Maďarsko - Pest).

TIG Castle

10

TIG Castle

Ubytování (Rezort) TIG Castle. Located in Verőce, TIG Castle provides accommodation with a hot tub. Free WiFi is available. A continental breakfast is served each morning at the... Ubytování TIG Castle se nachází ve městě Verőce (Maďarsko - Pest).

Art Downtown Home styled by a Local Designer

10

Art Downtown Home styled by a Local Designer

Ubytování (Apartmán) Art Downtown Home styled by a Local Designer. Art Downtown Home styled by a Local Designer is set in the 07. Erzsébetváros district of Budapest, 1.5 km from House of Terror, 1. Ubytování Art Downtown Home styled by a Local Designer se nachází ve městě Budapešť (Maďarsko - Pest).

Stylish Suite

10

Stylish Suite

Ubytování (Apartmán) Stylish Suite. Located 4.3 km from Heroes' Square in Budapest, Stylish Suite offers accommodation with a kitchen. Ubytování Stylish Suite se nachází ve městě Budapešť (Maďarsko - Pest).

RYB Lofts Budapest

10

RYB Lofts Budapest

Ubytování (Apartmány) RYB Lofts Budapest. Located 500 metres from House of Terror and 500 metres from Hungarian State Opera, RYB Lofts Budapest in Budapest provides air-conditioned accommodation... Ubytování RYB Lofts Budapest se nachází ve městě Budapešť (Maďarsko - Pest).

Ráday-Soho Apartment in the heart of Budapest

10

Ráday-Soho Apartment in the heart of Budapest

Ubytování (Apartmán) Ráday-Soho Apartment in the heart of Budapest. Ráday-Soho Apartment in the heart of Budapest is located in Budapest, 600 metres from Hungarian National Museum and 1. Ubytování Ráday-Soho Apartment in the heart of Budapest se nachází ve městě (Maďarsko - Pest).

Szobi Malomkert Bagolyvár

10

Szobi Malomkert Bagolyvár

Ubytování (Hotel) Szobi Malomkert Bagolyvár. Szobi Malomkert Bagolyvár se nachází v obci Szob a nabízí restauraci, bar, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Nabízí rodinné pokoje a gril. Ubytování Szobi Malomkert Bagolyvár se nachází ve městě Szob (Maďarsko - Pest).

Fülemüle Vendégház

10

Fülemüle Vendégház

Ubytování (Apartmány) Fülemüle Vendégház. Fülemüle Vendégház se nachází v Nagybörzsöny v Pešti a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm a vířivkou. Ubytování Fülemüle Vendégház se nachází ve městě Nagybörzsöny (Maďarsko - Pest).

A jump from downtown

10

A jump from downtown

Ubytování (Apartmán) A jump from downtown. A jump from downtown se nachází v Budapešti, 2,9 km od termálních lázní Gellért a 3,2 km od vrchu Gellért. Nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu a klimatizaci. Ubytování A jump from downtown se nachází ve městě Budapešť (Maďarsko - Pest).

Carpe Noctem Hostel

10

Carpe Noctem Hostel

Ubytování (Hostel) Carpe Noctem Hostel. Carpe Noctem Hostel se nachází 300 metrů od vlakového nádraží Nyugati a stanice metra M3 v Budapešti a nabízí klimatizaci a společnou kuchyň. Ubytování Carpe Noctem Hostel se nachází ve městě Budapešť (Maďarsko - Pest).

Stylish 3-room Apartment in the Heart of the City Center

10

Stylish 3-room Apartment in the Heart of the City Center

Ubytování (Apartmán) Stylish 3-room Apartment in the Heart of the City Center. In the 07. Erzsébetváros district of Budapest, close to Dohany Street Synagogue, Stylish 3-room Apartment in the Heart of the City Center has free WiFi and... Ubytování Stylish 3-room Apartment in the Heart of the City Center se nachází ve městě Budapešť (Maďarsko - Pest).

Castle Premium Apartment

10

Castle Premium Apartment

Ubytování (Apartmán) Castle Premium Apartment. Boasting a garden, Castle Premium Apartment features accommodation in Budapest with free WiFi and street views. Ubytování Castle Premium Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Pest).

A9 Houseleek Residence

10

A9 Houseleek Residence

Ubytování (Apartmán) A9 Houseleek Residence. A9 Houseleek Residence se nachází v 8. budapešťském obvodu Józsefváros a necelý 1 km od Velké synagogy na ulici Dohány, a nabízí společný lounge, bezplatné... Ubytování A9 Houseleek Residence se nachází ve městě (Maďarsko - Pest).

Royal Ferenciek apartment

10

Royal Ferenciek apartment

Ubytování (Apartmán) Royal Ferenciek apartment. In the 05. Belváros - Lipótváros district of Budapest, close to Hungarian National Museum, Royal Ferenciek apartment has free WiFi and a washing machine. Ubytování Royal Ferenciek apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Pest).

Lara apartman

10

Lara apartman

Ubytování (Apartmán) Lara apartman. Set in Budapest, just 1.3 km from Fisherman's Bastion, Lara apartman offers accommodation with a restaurant, a garden and free WiFi. The property is 2. Ubytování Lara apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Pest).

BpR Amarilla Apartment with Balcony

10

BpR Amarilla Apartment with Balcony

Ubytování (Apartmán) BpR Amarilla Apartment with Balcony. BpR Amarilla Apartment with Balcony se nachází v Budapešti, necelý 1 km od Velké tržnice, a nabízí terasu, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování BpR Amarilla Apartment with Balcony se nachází ve městě Budapešť (Maďarsko - Pest).

SípSix Apartment

10

SípSix Apartment

Ubytování (Apartmán) SípSix Apartment. SípSix Apartment se nachází v 07. Erzsébetváros v Budapešti, 100 metrů od synagogy v ulici Dohány, 600 metrů od Maďarského národního muzea a necelý 1 km od... Ubytování SípSix Apartment se nachází ve městě Budapešť (Maďarsko - Pest).

Lotus apartment

10

Lotus apartment

Ubytování (Apartmán) Lotus apartment. Lotus apartment se nachází v Szentendru a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. 20 km od Zebegény. Ubytování Lotus apartment se nachází ve městě Szentendre (Maďarsko - Pest).

Paskal-Lux Apartments

10

Paskal-Lux Apartments

Ubytování (Apartmány) Paskal-Lux Apartments. Paskal-Lux Apartments se nachází v Budapešti, 3,2 km od stadionu Puskas Ferenc. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Paskal-Lux Apartments se nachází ve městě Budapešť (Maďarsko - Pest).

Downtown Quentin Apartment by Anna

10

Downtown Quentin Apartment by Anna

Ubytování (Apartmán) Downtown Quentin Apartment by Anna. V 07. Downtown Quentin Apartment by Anna se nachází v budapešťském obvodu Erzsébetváros, nedaleko synagogy v ulici Dohány, a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi... Ubytování Downtown Quentin Apartment by Anna se nachází ve městě Budapešť (Maďarsko - Pest).

Isabella Studio

10

Isabella Studio

Ubytování (Apartmán) Isabella Studio. Isabella Studio se nachází v Budapešti, 400 metrů od Domu teroru, necelý 1 km od Maďarské státní opery a 14 minut chůze od náměstí Hrdinů, a nabízí... Ubytování Isabella Studio se nachází ve městě Budapešť (Maďarsko - Pest).

Danube Panorama Apartment

10

Danube Panorama Apartment

Ubytování (Apartmán) Danube Panorama Apartment. Danube Panorama Apartment se nachází přímo v centru Budapešti, kousek od Velké tržnice a Maďarského národního muzea. Ubytování Danube Panorama Apartment se nachází ve městě Budapešť (Maďarsko - Pest).

Broadway Residence

10

Broadway Residence

Ubytování (Apartmány) Broadway Residence. Broadway Residence nabízí ubytování v Budapešti, 500 metrů od Státní opery, a nabízí klimatizaci. Wi-Fi je dostupné ve všech prostorách zdarma. Ubytování Broadway Residence se nachází ve městě (Maďarsko - Pest).

Clean, Quiet & Cozy in the middle of Downtown

10

Clean, Quiet & Cozy in the middle of Downtown

Ubytování (Apartmán) Clean, Quiet & Cozy in the middle of Downtown. Set in Budapest, 1.3 km from Great Market Hall and 1. Ubytování Clean, Quiet & Cozy in the middle of Downtown se nachází ve městě (Maďarsko - Pest).

Royal Blue Home

10

Royal Blue Home

Ubytování (Apartmán) Royal Blue Home. In the 06. Terézváros district of Budapest, close to House of Terror, Royal Blue Home features free WiFi and a washing machine. Ubytování Royal Blue Home se nachází ve městě (Maďarsko - Pest).

Green Buda Valley: Holiday home with garden

10

Green Buda Valley: Holiday home with garden

Ubytování (Prázdninový dům) Green Buda Valley: Holiday home with garden. Green Buda Valley: Holiday home with garden is situated in Budapest, 11 km from Matthias Church and 11 km from Trinity Square, in an area where hiking can... Ubytování Green Buda Valley: Holiday home with garden se nachází ve městě (Maďarsko - Pest).

St Stephen Luxury Suit with Jacuzzi and Sauna

10

St Stephen Luxury Suit with Jacuzzi and Sauna

Ubytování (Apartmán) St Stephen Luxury Suit with Jacuzzi and Sauna. St Stephen Luxury Suit with Jacuzzi and Sauna se nachází v Budapešti, 700 metrů od budovy maďarského parlamentu, 1,2 km od Maďarské státní opery a 1,3 km... Ubytování St Stephen Luxury Suit with Jacuzzi and Sauna se nachází ve městě Budapešť (Maďarsko - Pest).

Vándor Székely Vendégház

10

Vándor Székely Vendégház

Ubytování (Apartmán) Vándor Székely Vendégház. Vándor Székely Vendégház se nachází v obci Nagybörzsöny. 18 km od Ostrihomu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Vándor Székely Vendégház se nachází ve městě Nagybörzsöny (Maďarsko - Pest).

The H4 Executive Apartments

10

The H4 Executive Apartments

Ubytování (Apartmány) The H4 Executive Apartments. Located in Budapest, near St. Stephen's Basilica, The H4 Executive Apartments features free WiFi. Hungarian State Opera is 500 metres from the apartment. Ubytování The H4 Executive Apartments se nachází ve městě Budapešť (Maďarsko - Pest).

Luxury Pearl Residence

10

Luxury Pearl Residence

Ubytování (Apartmán) Luxury Pearl Residence. Set in Budapest, 1.1 km from Hungarian Parliament Building and 1.2 km from House of Terror, Luxury Pearl Residence offers free WiFi and air conditioning. Ubytování Luxury Pearl Residence se nachází ve městě Budapešť (Maďarsko - Pest).

Mesebeli Vendégház

10

Mesebeli Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Mesebeli Vendégház. Mesebeli Vendégház se nachází v Kismarosu a nabízí zahradu, gril a terasu. 9 km od Visegrádu. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Mesebeli Vendégház se nachází ve městě Kismaros (Maďarsko - Pest).

Downtown Pest Tranquillity

10

Downtown Pest Tranquillity

Ubytování (Apartmán) Downtown Pest Tranquillity. Downtown Pest Tranquility s výhledem na město se nachází v Budapešti, zhruba 1,5 km od Velké tržnice a 2 km od Maďarského národního muzea. Ubytování Downtown Pest Tranquillity se nachází ve městě (Maďarsko - Pest).

Deluxe Downtown Home***** 2 BEDRM, 2 BATHRM

10

Deluxe Downtown Home***** 2 BEDRM, 2 BATHRM

Ubytování (Apartmán) Deluxe Downtown Home***** 2 BEDRM, 2 BATHRM. Deluxe Downtown Home***** 2 BEDRM, 2 BATHRM in Budapest offers accommodation with free WiFi, 1.3 km from St. Stephen's Basilica, 1. Ubytování Deluxe Downtown Home***** 2 BEDRM, 2 BATHRM se nachází ve městě (Maďarsko - Pest).

Lovely downtown home in Budapest

10

Lovely downtown home in Budapest

Ubytování (Apartmán) Lovely downtown home in Budapest. Lovely downtown home in Budapest in Budapest provides accommodation with free WiFi, 800 metres from House of Terror, 1.1 km from St. Ubytování Lovely downtown home in Budapest se nachází ve městě (Maďarsko - Pest).

Ubytování v městech regionu Pest

Ubytování v městech regionu Pest

Ubytování v regionu Pest - Maďarsko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 6685 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Pest.

Pro region Pest doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Budapešť (6182), Szentendre (30), Vecsés (27), Visegrád (24), Zebegény (23), Vác (20), Budaörs (19), Nagymaros (15), Gödöllő (14), Verőce (13). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Pest máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Kiraly POP Studio with terrace and free garage (10*), Magazine Featured 2 Bedroom Flat (10*), Brill Budapest Apartments 7 (10*), Ráday-Soho Apartment in the heart of Budapest (10*), Art Downtown Home styled by a Local Designer (10*), TIG Castle (10*), Whole basement former pub3 for bachelor / bachelorette party (10*), A9 Houseleek Residence (10*), Royal Ferenciek apartment (10*), Lara apartman (10*).

Region Pest může být skvělým místem pro strávení dovolené.