Hledat

Ubytování

Ubytování město Biatorbágy

Ve městě Biatorbágy (Maďarsko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Biatorbágy

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Biatorbágy

Gallina Apartment

9,2

Gallina Apartment

Ubytování (Apartmán) Gallina Apartment. Gallina Apartment is situated in Biatorbágy and offers a garden and a terrace. The guests benefit from private parking available on site and free WiFi. Ubytování Gallina Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 284 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Margaréta-Bia Guest House & Camping

8,7

Margaréta-Bia Guest House & Camping

Ubytování (Kemp) Margaréta-Bia Guest House & Camping. Set in Biatorbágy, Margaréta-Bia Guest House & Camping features accommodation with free WiFi and barbecue facilities. Ubytování Margaréta-Bia Guest House & Camping se nachází ve městě (Maďarsko - Pest).

Hotel Pontis

6,6

Hotel Pontis

Ubytování (Hotel) Hotel Pontis. Náš hotel se nachází v Biatorbágy, na okraji pánve Zsámbéker, a poskytuje vynikající zázemí pro hosty, kteří touží po odpočinku, stejně jako pro obchodní... Ubytování Hotel Pontis se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 156 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Viola Guesthouse

Viola Guesthouse

Ubytování (Penzion) Viola Guesthouse. Viola Guesthouse in Biatorbágy features a garden and a terrace. Ubytování Viola Guesthouse se nachází ve městě Biatorbágy (Maďarsko - Pest).

Ubytování ve městě Biatorbágy

Město Biatorbágy se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Biatorbágy.