Hledat

Ubytování

Ubytování město Újhartyán

Ve městě Újhartyán (Maďarsko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Újhartyán

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Újhartyán

DorEsz Wellness Panzió

9,4

DorEsz Wellness Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) DorEsz Wellness Panzió. Boasting a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool, and a fitness centre, DorEsz Wellness Panzió provides accommodation in Újhartyán with free WiFi... Ubytování DorEsz Wellness Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 695 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Faluközpont

6,8

Hotel Faluközpont

Ubytování (Hotel) Hotel Faluközpont. Situated 1 km from exit 44 of the M5 motorway in Újhartyán between Budapest and Kecskemét, the Hotel Faluközpont offers en-suite, air conditioned rooms and... Ubytování Hotel Faluközpont se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 284 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sztráda Romantika Panzió és Étterem

6,2

Sztráda Romantika Panzió és Étterem

Ubytování (Motel) Sztráda Romantika Panzió és Étterem. Sztráda Romantika Panzió és Étterem is set in Újhartyán, near the M5 motorway. Ubytování Sztráda Romantika Panzió és Étterem se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Újhartyán

Město Újhartyán se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Újhartyán.